Seoses Vabaduse väljaku avamisega muudetakse liikluskorraldust

Kaarli puiestee suletakse Pärnu maantee, Toompea ja Tõnismäe tänavate vahelisel lõigul üldiseks liikluseks neljapäeval, 20. augustil kella 20.00-st kuni 24.00-ni ning homme, 19. augustil kella 7.00-st on parkimiseks suletud Tenniseväljakute parkla, mis jääb suletuks kuni 21. augustini.

 

Autodega ei pääse ka Komandandi teele, mis on avatud ainult jalakäijatele. Samuti ei pääse Kaarli puiesteele Roosikrantsi tänavalt. Peatumine ja parkimine on keelatud Müürivahe tänaval alates Harju tänavast kuni Suur-Karja tänavani. Palume kõikidel autojuhtidel jälgida liiklusmärke ning järgida liiklusereguleerijate märguandeid. üritusele tulijatel palume tulla ühistranspordiga või jalgsi. Jalakäijatel palutakse järgida liikluseeskirju ning teid ületada ainult selleks ettenähtud kohtades.

 

Külastajate jaoks paigaldatakse piiratud mahutavusega tribüün Tenniseväljaku parkla alale. Samuti saab avamist jälgida Jaani kiriku poolselt alalt ning Harju mäe pealt. Liikumine rahvamassis on takistatud, seega on vaja varuda aega ning kannatust.

 

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara