Dorpat peo- ja konverentsikeskuse uue hooaja uudised

Hea sekretar.ee lugeja,

Dorpat peo- ja konverentsikeskusel on heameel jagada Sinuga uue hooaja uudiseid.

SOODSAMAD RUUMID KONVERENTSIDEKS ja SEMINARIDEKS!

Alanud hooajal on kõik Dorpati peo- ja konverentsikeskuse saalid 20% soodsama hinnaga. Kes veel ei tea, siis meie saalide hulgast leiab sobiva suurusega ruumi nii väikese koolituspäeva või firmapeo läbiviimiseks, kui ka suurte konverentside ja bankettide korraldamiseks. Kokku mahutab Dorpati konverentsikeskus üheaegselt 8 -1100 inimest. Uuenenud hinnakirja leiad meie kodulehelt, alati tasub aga võtta ühendust meie müügimeeskonnaga, et just Sulle sobilik pakkumine sünniks.

AASTALÕPP ON LÄHEMAL KUI ARVATA OSKAD!

Selleks, et oma ettevõttele meeldejääv firmaüritus - olgu see siis kasvõi jõulu- või aastalõpu pidu - korraldada, on kõige õigem alustada ettevalmistustega varakult. Dorpat aitab Sul valida selleks meie sobivaimad ruumid - olgu selleks siis mõni konverentsi- ja peokeskuse saalidest või hubane Dorpat restoran. Kui soovid, mõtleme Sinu eest oma koostööpartneritega läbi ka sündmuse meelelahutuse ja korraldame kõik vajaliku. Kui tulete kaugemalt kui Tartust, pakume Dorpat hotellis eriti sõbraliku hinnaga kvaliteetset majutust kõigile pidulistele.

CATERING NII NAGU SOOVID JA SEAL KUS SOOVID!

Dorpat Catering katab peolaua kõigi Sinu soovide kohaselt. Olgu siis laual peened suupisted, korralik kõhutäis või lihtne ja koduselt mõjuv toiduvalik. Lase meil hoolitseda oma külaliste toiduelamuste eest, nii jääb Sul endal aega ennast ehtida ja külaliste saabudes särada. Too oma külalised meie juurde või kutsu meid oma külaliste juurde, sest peolaua katame just seal, kus Sina soovid.

DORPAT SPA hoolitseb selle eest, et saaksid meie juures peatudes värskendada ka oma vaimu ja keha. Sinule meelepärase hoolituse leiad siit.

Tutvu ka Dorpati sünnipäevapakkumise erihindadega.

IGALE BRONEERIJALE KINGITUS!

Selleks, et Sind koostöö eest tänada, on Dorpatil igale broneerijale personaalne kingitus - ükskõik kas tellid meilt peolaua, ruumid ürituse läbiviimiseks või mõne Dorpati konverentsipakettidest. Küsi lahkesti pakkumist, et saaksime Sulle kingitustest lähemalt rääkida.

KONTAKTID.

Sinu kõnet või e-kirja ootab Dorpati müügimeeskond:Maire Himma, konverents@dorpat.ee, 7 337 190Marje Kallion, info@dorpat.ee, 7 337 184Reet Kalamees, info@dorpat.ee, 7 337 188

 

Osale arutelus

 • sekretar.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara