Iluuisutamise EMi otseülekandeid saab vaadata kinolinalt

Kõigil uisuspordihuvilistel, kes iluuisutamise EM2010 võistlustele Saku Suurhalli pileteid ei saanud, on võimalik jäätantsu jälgida otsepildis Coca-Cola Plaza kinoekraanil.

19. – 24. jaanuaril Tallinnas toimuvat maailmatasemel tippspordisündmust - Iluuisutamise Euroopa Meistrivõistlusi 2010 - on esmakordselt Eestis võimalik jälgida suurelt ekraanilt Tallinnas Forum Cinemas kinos Coca-Cola Plaza. Koostöös ETVga jõuab kinoekraanile kolmel päeval kaks  põnevat rahvusvahelist võistlust:  22. jaanuari õhtul jäätantsu vabakava ja 23.jaanuaril naiste vabakava demonstratsioon. Pühapäeval 24. jaanuaril on võimalik osa saada aga Iluuisutamise Euroopa Meistrivõistluste pidulikust  lõputseremooniast.

ETV toob mugavates kinotoolides istujateni otseülekandes pildi, mis viib vaataja hästi paigutatud kaameratele ja professionaalsele režii vahendusel otse jääle ning uisusportlastele nii lähedale kui see kaasaegse tehnikaga üldse võimalik on.

"Suurel ekraanil seda kaunist spordiala järgijatele ei tohiks kaduma minna ükski nüanss, sest annab ju pime kinosaal ja ülisuur pilt võimaluse keskenduda jäägitult jääl toimuvale," lubas Forum Cinemas AS linastusjuht Rein Palosaar.

Digitaalse ajastu jõudmine kinno on andnud võimaluse ja pakkunud vahendeid näidata kinos lisaks filmidele ka alternatiivset sisu. Alternatiivse sisuna on juba aastaid kantud otsepildis maailma kinoekraanidele ooperietendusi ja spordivõistlusi, mis on järjest enam kogunud vaatajate poolehoidu.

„Loodame, et Iluuisutamise EMi näitamisega kinoekraanil saab alguse pikemaajalisem koostöö, mis muudab põnevate spordivõistluste otseülekanded Eesti kinodes regulaarseks ja pakub spordihuvilistele võimaluse erinevatele spordialadele suure ekraani vahendusel  pildis ja helis kaasa elada,“ ütles ETV sporditoimetuse juhataja Marko Kaljuveer projekti tutvustamiseks.

„Kuna Forum Cinemas on Iluuisutamise Euroopa Meistrivõistluste 2010 rahvuslik suurtoetaja, siis otsustasime selle kauni spordialaga anda koostöös ETVga avalöögi regulaarsete spordivõistluste otseülekannete tegemisele siinsetel kinoekraanidel,“ lisas Palosaar.

 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara