1. aprill 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida võiks teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

Cabaret Rhizome

08.04 kl 19 “Dr Cubo ja professor Charleka räpane sessioon”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

01.04 kl 19 “Augustikuu”

01.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”

03.04 kl 19 “Hiilgav!”

03.04 kl 19 “Vihmatants”

06.04 kl 19 “Kirsiaed”

06.04 kl 19 “John Gabriel Borkman”

06.04 kl 19 “Aabitsa kukk”

07.04 kl 19 “Vombat”

07.04 kl 19 “Vihmatants”

08.04 kl 19 “Augustikuu”

08.04 kl 19 “Boulgakoff”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

01.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

esietendus

01.04 kl 14 “High School Musical”

03.04 kl 12 “High School Musical”

03.04 kl 12 “šoti torupillimängija”

03.04 kl 16 “High School Musical”

04.04 kl 12 “High School Musical”

04.04 kl 16 “High School Musical”

06.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

06.04 kl 14 “High School Musical”

07.04 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

07.04 kl 14 “High School Musical”

07.04 kl 19 “High School Musical”

08.04 kl 14 “High School Musical”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

01.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

01.04 kl 19 “Raimonds”

03.04 kl 12 “Kolm põrsakest ja hea hunt”

03.04 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

03.04 kl 19 “Algus”

05.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rakvere teatris

05.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

Rakvere teatris

06.04 kl 13 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Rannu rahvamajas

06.04 kl 19 “Esimesed suudlused”

Rannu rahvamajas

06.04 kl 19 “Mis valemiga?” noortekomöödia Endla Noortestuudio esituses

08.04 kl 19 “Janu”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

06.04 kl 19 “Viini veri”

07.04 kl 19 “Rigoletto”

08.04 kl 19 “Metshaldjas” (La Sylphide)

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

08.04 kl 19.30 “Busu” Anna  /JPN/ ,

“Circle Through” Külli Roosna, esietendus

Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

06.04 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win” Jõgeva kultuurikeskuses

07.04 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win”

08.04 kl 19 “Kartulimoos ehk

Chelsea Win”

Tallinna 20, Saaremaa

MTÜ Kell Kümme

01.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”

Saku Valla Majas

08.04 kl 19 “Intiimsed tehingud”

Keila Kultuurikeskuses

www.kell10.ee

NO99

01.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

05.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

06.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

07.04 kl 19 “Pea vahetus”

08.04 kl 19 “Kuidas seletada pilte surnud jänesele”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater

01.04 kl 12 “Kaelkirjak” Ugalas

01.04 kl 19 “39 astet” Ugalas

03.04 kl 19 “Toatüdrukud”

Pangamajas

03.04 kl 19 “39 astet”

05.04 kl 19 “39 astet”

Vanemuise väikeses majas

07.04 kl 12 “Kaelkirjak” Endlas

07.04 kl 15 “Kaelkirjak” Endlas

07.04 kl 19 “39 astet” Endlas

08.04 kl 19 “Mina, naine” Oisu rahvamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

01.04 kl 19 “Iguaani öö”

01.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

03.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

05.04 kl 19 “Iguaani öö”

05.04 kl 19 “Arbuusisuhkrus”

06.04 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

07.04 kl 19 “Pikk pink”

07.04 kl 19 “Homme näeme”

08.04 kl 19 “Homme näeme”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

04.04 kl 19 “Theised” Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teoteater

04.04 kl 18 “Kõik armastavad Roosit”

Hageri Rahvamajas

05.04 kl 10 “Linalakk ja Rosalind”

Siisikese lasteaias

05.04 kl 19 “Kõik (s)ängis”

06.04 kl 19 “Naine ja  klarnet”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

08.04 kl 19 “Planeet”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

03.04 kl 19 “Arkaadia”

06.04 kl 18 “Väike Tjorven Soolavareselt”

07.04 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”

07.04 kl 19 “norway.today”

08.04 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”     

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

04.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Rae Kultuurikeskuses

05.04 kl 19 “Püha müristus”

Jõhvi Kontserdimajas

06.04 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Salme Kultuurikeskuses

07.04 kl 19 “Kihluspidu”

Haapsalu Kultuurikeskuses

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

01.04 kl 19 “Onegin”

01.04 kl 19 “Loss”

Vanemuise väikeses majas

03.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

06.04 kl 19 “Savoy ball”

06.04 kl 19 “Don Juan”

Vanemuise väikeses majas

07.04 kl 12 “Detektiiv Lotte”

07.04 kl 19 “Huntluts”

07.04 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

08.04 kl 19 “Petrushka pärastlõuna”

08.04 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

08.04 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”

esietendus

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

01.04 kl 11 “Nif Nuf Naf-i lugu”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

02.04 kl 19 “The End”

03.04 kl 19 “The End”

05.04 kl 19 “The End”

06.04 kl 19 “The End”

07.04 kl 19 “The End”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

01.04 kl 18 “Bibigon, Punamütsike ja naljakas argpüks”

06.04 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele”

07.04 kl 19 “Misanstseenid Ihule ja

Hingele”

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Estonia

02.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

RO Estonia Ooperikoor,

RO Estonia Poistekoor,

Kammerkoor Voces Musicales

06.04 kl 19 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert.

Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed

07.04 kl 19 Ansambel FrankFrank

Kristjan Mazurtchak (saksofon),

Erki Pärnoja (kitarr),

Kaspar Kalluste (löökpillid)    

Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi

01.04 kl 20 Jazzklubi / Rajamuusika esitlevad: Lembit Saarsalu

02.04 kl 21 Astro’n’out (Läti),

Ewert & The Two Dragons, Mild

03.04 kl 21 “Topofon”

Anthea Caddy (AU), Felicity Mangan (AU), Ki wa  (EE), Murmer (USA, EE), Sven Vabar, Kaja Pae (EE)

Magasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja

03.04 kl 17 “Ülestõusmispüha kontsert” (W.A. Mozarti missa) Sinfonietta Riiga (Läti), Eesti Filharmoonia Kammerkoor 

04.04 kl 17 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert

Pargi tn 40, Jõhvi

Klubi Plink Plonk

01.04 kl 22 Toe Tag

02.04 kl 22 “Bakter” Metsalinnud, Badass Yuki, Malcolm Lincoln

Vallikraavi 4, Tartu

Kuressaare Spordikeskus

03.04 kl 20 Mahavok “Meridiaanid”

Vallimaa 16a, Kuressaare

Nokia Kontserdimaja

04.04 kl 19 Elina Garanca ja

Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

02.04 kl 21.30 Jazzliit:

Maian Kärmas – Õnneleid

Sakala 3, Tallinn

Otepää Kultuurikeskus

07.04 kl 18 “Hingemuusika”

G. Casanova, J. Lutsoja, T. Liiberg 

Virulombi 2, Otepää

Pärimusmuusika ait

01.04 kl 19 Aida sünnipäev Zetodega

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

01.04 kl 19 “Kannatusnädala kontsert” Edward Elgar “Gerontiuse Unenägu”

02.04 kl 19 Viva Oratorio – Reekviem täna ja romantismiajal.

Uue kirikumuusika sari 

08.04 kl 19 Ansambel FrankFrank

Kristjan Mazurtchak (saksofon),

Erki Pärnoja (kitarr),

Kaspar Kalluste (löökpillid)   

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

01.04 kl 20 Sonic Syndicate (Swe),  Recycle Bin

02.04 kl 21 Shanon, HND, The Belka

Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

04.04 kl 17 “Ülestõusmispüha kontsert” (W.A. Mozarti missa) Sinfonietta Riiga (Läti), Eesti Filharmoonia Kammerkoor

Vabaduse väljak 1, Tallinn

u Tallinna Kaarli Kirik

02.04 kl 19 W.A. Mozart “Reekviem“

Toompea 10, Tallinn

Tartu Jaani kirik

01.04 kl 19 W.A. Mozart „Reekviem“

Segakoorid Noorus ja Cantus,

Tartu Ülikooli kammerkoor,

Tallinna Barokkorkester

Jaani 5, Tartu 

Teatri Puhvet

05.04 kl 19 Urmas Lattikas,

Reigo Ahven, Raul Vaigla

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise Kontserdimaja

02.04 kl 19 “Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert    

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

08.04 kl 21 Efterklang

Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

Ellinor Aiki (1893–1969).

Sarjast “Eesti esimesi naiskunstnikke”, kuni 13.06

Püsiväljapanek:

Adamson-Ericu looming

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Peeter Laurits, 07.04–01.05

“Maskid” August Künnapu, kuni 03.04

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

Raoul Kurvitz, kuni 10.04  

Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu

Kaljo Põllu eksliibrised, kuni 30.04

Tõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

“Koosviibijad” Juss Piho, kuni 07.05

Uus 17, Tallinn

Hobusepea Galerii

Raoul Kurvitz, kuni 12.04             

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Pinge” Saksa ekspressionism Eesti Kunstimuuseumi kogust, 03.04–31.10

“Balti biidermeier”, kuni 29.08

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Soome kunstniku Reijo Kivijärvi

naivistlikud maalid, kuni 10.04

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Nõukogude naine”, 08.04–26.09

“Räägime rahvuslusest!

Ideoloogia ja identiteedi vahel”,

kuni 25.04

“Anton Starkopf. Eesti skulptuurilegend” Sarjast “Modernismiaja klassikud”, kuni 31.05

“POPkunst Forever!”,

kuni 10.04

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

„New Age“ Kuraator Sandra Jõgeva,

kuni 23.04

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

Brittlouise Landfors, skulptuur (SWE), 08.04–08.05

Pärnu Kunstiklubi kevadnäitus,

08.04–08.05

“See pole see“ Ines Erlemann,

graafika, kuni 03.04

“Aplaus“ Eveli Varik & Alide Zvorovski,  maal, foto, kuni 03.04

“Seks ja söök“ Eveli Varik, foto,

kuni 03.04 

Aida 4, Pärnu

Solaris

“Leonardo da Vinci: Inimene, Leiutaja, Geenius”, kuni 12.06

Estonia pst 9, Tallinn

Tartu Kunstimaja

“Made in Takahuhti” Maret Kuura,

kuni 11.04

IN Graafika Tartus

“Social Art Machine – täiesti

asotsiaalse kunsti näitus”, kuni 11.04

“Kevadega kõrvu – Kevään korvalla”

Anu Tuominen, kuni 11.04 

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Olemise paine”

21. sajandi kunsti Tartu Kunstimuuseumi kogust, kuni 04.04

Raekoja plats 18, Tartu

Võru Linnagalerii

Tiit Varblane, kuni 16.04

Tartu Kõrgema Kunstikooli skulptuuriosakonna, Saimaa Rakenduskõrgkooli ühisnäitus, kuni 16.04 

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tallinn 

“Põrgulik kohting” N kl 19.15

“Kuidas taltsutada lohet” 3D

eesti keeles:

R–N kl 11.00, 13.25, 16.10, 18.55 

vene keeles: R–N kl 10.45, 13.15, 16.00

“Pearahakütt”

01.04. kl 11.45, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30;

R–N kl 13.10, 15.30, 18.00, 20.30

“Phobos – Hirmuklubi”

01.04. kl 13.45, 17.45, 20.00, 22.00;

R–N kl 13.00, 17.15, 19.15

“Mäleta mind”

01.04. kl 11.00, 13.30, 18.45, 21.15;

R–N kl 14.00, 16.30, 19.10

“Roheline tsoon”

01.04. kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45;

R–N kl 14.00, 18.30, 21.40

“Kõik algas Roomas”

01.04. kl 11.30, 14.00, 19.00;

R–N kl 12.00, 16.30

“Variautor”

01.04. kl 11.15, 16.15, 21.00;

R–N kl 13.30, 21.15

“Leegion” 01.04. kl 15.45; R–N kl 15.00

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: 01.04. kl 12.10, 14.55, 17.55; R–N kl 18.40

vene keeles: 01.04. kl 14.40, 17.30;

R–N kl 21.10

inglise keeles: 01.04. kl 20.25;

R–N kl 21.25

“Suletud saar”

01.04. kl 16.00; R–N kl 16.15, 21.00

“Printsess ja konn”

eesti keeles: 01.04. kl 12.00; R–N kl 11.45

4. Jaapani animatsiooni filmifestival (JAFF) toimub 2. – 11. aprillil. Lisainfo: www.animefest.eu ja www.cinamon.ee     

Estonia pst 9, Tallinn

Cinamon Tartu 

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles:

R–N kl 11.15, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45

“Põrgulik kohting” N kl 20.35

“Pearahakütt”

01.04. kl 12.30, 14.45, 17.10, 19.30, 21.45; R–N kl 16.15, 18.30, 21.45

“Roheline tsoon”

01.04. kl 13.00, 15.15, 17.30, 19.45;

R–N kl 18.15; R kl 20.35

“Mäleta mind”

kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00;

R–N kl 12.00 (v.a. L, P), 14.30 (v.a. L, P), 21.00; L–P kl 14.45

“Kõik algas Roomas”

01.04. kl 11.45, 14.05, 18.15;

R–N kl 11.30 (v.a. L, P), 13.30 (v.a. L, P);

L–P kl 15.00, 17.00

“Leegion” 01.04. kl 22.00; R–N kl 12.30 “Alice imedemaal”

eesti keeles: 01.04. kl 11.30, 13.45;

R–N kl 11.45, 14.05

“Suletud saar” 01.04. kl 21.30;

R–N kl 15.35

“Pimeduse äärel”

01.04. kl 20.30; R–N kl 14.45 (v.a. L, P), 17.10, 19.30, 21.50; L–P kl 12.45 

Jaapani animatsiooni filmifestival

2. aprill – 11. aprill

Seansid: kl 19.00, 17.00 (v.a. L–P), 21.30; L–P kl 13.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Alice Imedemaal” 3D

eesti keeles: 01.04. kl 11.40, 14.30, 17.45, 20.20; R–N kl 12.30, 16.55 

vene keeles:

01.04. kl 12.00, 15.00, 17.30; R–N kl 11.40 inglise keeles:

01.04. kl 12.15; R–K kl 22.10

“Avatar” 3D

01.04. kl 14.50, 20.30; R–N kl 20.20   

“Suletud saar”

01.04. kl 21.05; R–N kl 21.25

“Ma armastan sind, Phillip Morris”

kl 18.45, 21.10 (v.a. N)

“Fantastiline Hr. Reinuvader”

01.04. kl 14.00, 18.00; R–N kl 13.45, 18.15

“Armastus suures linnas 2”

01.04. kl 15.15, 17.25, 22.10;

R–N kl 12.25, 21.05

“Väike nõid Lilly -

Draakon ja Võluraamat”

eesti keeles: kl 11.30, 13.25

“Variautor”

01.04. kl 14.25, 19.35; R–N kl 16.40, 21.50

“Solomon Kane”

01.04. kl 12.05, 17.10, 22.20; R–N kl 22.05

“Kõik algas Roomas”

kl 12.25 (v.a.08.01), 14.35, 16.45, 18.55

“Phobos”

01.04. kl 11.55, 15.55, 20.00, 22.05;

R–N kl 11.35, 15.50, 20.15, 22.25

“10 viimast vanapaganat”

01.04. kl 19.40; R–N kl 17.05

“Roheline tsoon”

01.04. kl 11.50, 14.20, 17.00, 19.30, 22.00;

R–N kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30

“Mäleta mind”

01.04. kl 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35; R–N kl 11.50, 14.15, 19.25

“Pearahakütt”

01.04. kl 11.45, 14.15, 16.50, 19.15, 21.45; R–N kl 11.55, 14.25, 16.50, 19.15 (v.a. N), 21.40

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: R–N kl 11.25, 14.00, 14.20, 17.45, 19.10, 21.45;

vene keeles: R–N kl 15.10, 16.35, 19.35

“Pimeduse äärel”

R–N kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.45, 22.20

“Erkki-Sven Tüür: 7 etüüdi piltides”

R–N kl 15.20, 19.40   

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Alice Imedemaal” eesti keeles:

01.04. kl 13.00, 17.30; R–N kl 12.00

“Pearahakütt”

01.04. kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; R–N kl 14.15, 17.00, 19.30, 22.00

“Kuidas taltsutada lohet” eesti keeles: R–N kl 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri

“Alice Imedemaal”

vene keeles, e.k. subtiitritega:

kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45

“Pearahakütt”

01.04. kl 14.15, 16.30, 19.00, 21.30;

R–N kl 15.45, 18.15, 21.00; L–P kl 13.15

“Huntmees” RR–N kl 20.45

“Kuidas taltsutada lohet” vene keeles, eestik. subtiitritega:

R–N kl 14.15, 19.00, 21.30; L–P kl 12.00;

inglise keeles, eestik. subtiitritega:

kl 16.30

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva 

“Printsess ja konn”

eesti keeles: 01.04. kl 17.40, 19.50

“Percy Jackson ja olümplased:

Välguvaras”

E–N kl 17.00, 19.30; R, L kl 19.30 

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel 

“Piinakamber” P–T kl 19.00; L kl 20.00; K, N kl 21.00 (v.a. 01.04.)

“Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras” P kl 17.00;

K, N kl 19.00 (v.a. 01.04); E, T kl 21.15

Liiva 13, Võru

Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Alvin ja koopaoravad 2”

eesti keeles: kl 14.15

“Valentinipäev”

01.04. kl 18.00; R–N kl 18.15

“Liigaasta”

01.04.kl 18.45, 21.00; R–N kl 16.15, 18.30

“Armastusega Pariisist” kl 20.45

“Printsess ja konn”

eesti keeles: kl 14.00

“Leegion” R–N kl 16.00, 21.00

Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud

“Percy Jackson ja olümplased:

Välguvaras” 01.04. kl 17.45

“Õhus” 01.04. kl 20.00

“Kuidas taltsutada lohet”

eesti keeles: R–N kl 15.45, 17.30, 19.15

“Piinakamber” R–N kl 21.00 (v.a. K)

MAM-Möödunud Aasta Menufilm vol.2: “Avatar” K kl 21.00

Papiniidu 50,  Pärnu

Autor: Mari Hiiemäe, Rivo Sarapik

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee