5. mail toimub sekretäride infopäev 

5. mail toimub Tallinna Majanduskoolis sekretäride infopäev, mis on suunatud kõigile asjaajamisega seotud inimestele, kes puutuvad kokku dokumentide ja nende avalikustamisega, reiside korraldamise või suhtekorraldusega. 

Sekretar.ee lugejate jaoks on infopäeval osalemine soodsam. 

Infopäev on korraldatud koostöös Eesti Juhi Abi Ühinguga tähistamaks möödunud ametinädalat ja sekretäride päeva.

Tallinna Majanduskooli sekretäri- ja ametnikutöö osakonna juhataja Janne Kerdo sõnul peaks juht kindlasti lubama töötajal infopäeval osaleda.
"Iga organisatsiooni töötajal on õigus olla kursis oma erialavaldkonnaga. Saades uusi teadmisi saab kindlustunnet, et oled valinud õige ameti ja tahad seda teha parimal moel – olles hea asjaajaja,“ sõnas Kerdo. 

Käsitlemist leiavad järgmised teemad:

Andmekaitsespetsialist Gina Kilumets annab ülevaate igapäevases kasutamises olevatest dokumentidest: mis on isikuandmed; millised eraldiolevad isikuandmed moodustavad „andmed“, mida saab keegi kolmas „ära kasutada“; millistest põhimõtetest peab dokumentide avalikustamisel lähtuma; mis on asjaajaja roll ja kuidas käituda mistahes dokumentide avalikustamisel.

Internetitiurundusguru Priit Kallas tutvustab suhtevõrgustiku olulisust sekretäritöös – kuidas seda sekretärina organisatsiooni heaks tööle panna ja millised on sellega kaasnevad riskid.

Hardo Aasmäe räägib sekretäritööst minevikus. Vaadates sekretäri ülesandeid läbi aegade, leiab üles tarkuseterad, mida tasub kaasa võtta ka tulevikku.

ASi Baltic Tours müügidirektor kliendisuhete alal Krista Lepik räägib, miks on hea olla reisibüroo püsiklient ning kuidas korraldada oma firma reise kiiremini, paremini ja soodsamalt.

Infopäeva maksumus 350 krooni, sekretar.ee lugejatele 300 krooni.

Registreerimiseks tuleb saata oma andmed aadressil janne.kerdo@tmk.edu.ee:

- osaleja
- organisatsioon
- amet
- sekretar.ee lugeja : jah/ei
- e-post: 
- maksja

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara