Küüdiga homsele üle-eestilisele talgupäevale

Homme toimuvale talgupäevale "Teeme ära 2010" sõitmise võimaluste kohta leiab infot portaalist kyydiga.ee.

Teeme Ära tänavuse ettevõtmisena toimub homme, 1. mail üle-eestiline talgupäev.
Sel päeval on kõik eestimaalased oodatud osalema erinevatel talgutel, et vajalikud tööd ühisel jõul ära teha. Talgupäev on hea võimalus võtta ette tavapärasest suuremaid töid ja kutsuda ka kaugemalt inimesi appi.
 
Kyydiga.ee portaal on "Teeme Ära 2010" talgutele sõitmise kohta infot jagav ametlik portaal. Tegemist on mittetulundusliku projektiga, mille eesmärk on viia kokku reisijad ja autojuhid, kes kasvõi osaliselt kulgevad samas suunas. 1.mai talgupäeval osalejad saavad kasutada talgukohta jõudmiseks kyydiga.ee portaali abi, kuhu saab üles riputada küüdiotsingu kuulutuse ning anda märku autos oleva vaba koha kohta. Projekti eesmärk on aidata kõikidel talgulistel jõuda oma sihtkohta. 
 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara