India vajab tööstuse kasvu tõttu 50 000 uut sekretäri

Seoses tööstussektori kasvuga Indias vajab riik Company Secretaries of India (ICSI) andmetel aastaks 2020 juurde vähemalt 50 000 uut sekretäri, vahendas economictimes.com.

ICSI andemetel on sellega seoses viimastel aastatel kasvanud eriala õppida soovijate arv üle 70% võrra. "Näeme tohutut tungi assistentide programmi saamiseks, mis tähendab, et üha suurem hulk edasiõppijaid on otsustanud selle eriala kasuks,“ rääkis ICSI president Vinayak Khanvalkar.

 Tööstuse kasvuga seoses kasvab assistentide tähtsus jõudsalt ning seetõttu on nende järele suurem vajadus kui praegu töötajaid pakkuda on. Khanvalkari sõnul on sekretäridel ettevõtete ümberstruktueerimises täita väga oluline roll, kuna nad assisteerivad juhte nii maksejõuetuse hindamisel, maksuküsimustes, läbirääkimistel kui ka teistes küsimustes. Praegu töötab India tööstussektoris  22 000 sekretäri.  

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara