Toetus soolise võrdõiguslikkuse edendamiseks

Alates 17. maist on avatud Euroopa Sotsiaalfondi taotlusvoor meetmes 1.3.5 „Soolise võrdõiguslikkuse edendamine.“ 

Toetuse andmise eesmärgiks on tööelu kvaliteedi parandamine soolist võrdõiguslikkust edendavate tegevuste abil. Toetatakse töötajate ja tööandjate teadlikkuse tõstmist soolise võrdõiguslikkuse teemadel ning naiste ja meeste võrdse kohtlemise alaste normide rakendamist vastavate teavitustegevuste, koolituste ja uurimuste abil.
 
Taotlusi on oodatud esitama juriidilised isikud, FIE-d, kohalikud omavalitsused, valitsusasutused või nende hallatavad riigiasutused. Välja on võimalik jagada ligi 8 miljonit Eesti krooni. Toetust antakse projektile alates 50 000 kuni 1 000 000 Eesti kroonini. Projektide kestus võib olla kuni 24 kuud. Nõutav omafinantseering on 5% projekti abikõlblikest kuludest.
 
Taotlusvoor on avatud kuni 16. juunini 2010 kl 17.00. Tööandja soolise võrdõiguslikkuse olukorra väljaselgitamise ning parendamiseks vajalike tegevuste elluviimise osas saab aga taotlusi esitada jooksvalt kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni.

Avatud vooru tutvustamiseks toimuvad huvilistele infopäevad: 20. mail Tallinnas ja 21. mail Tartus. Täpsem info ja eelregistreerimine SA Innove kodulehel.

Taotlusdokumentatsioon ning lisainfo taotlusvooru kohta on leitav SA Innove kodulehelt, meetme kohta leiab täiendavat infot Sotsiaalministeeriumi kodulehelt.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara