Töökuulutus: töötutel mitte kandideerida

Kuu alguses avaldas USAs tegutsev personalifirma Sony Ericssoni palvel töökuulutuse, kus märgiti, et töötutuid kandideerima ei oodata, vahendas Arizona Daily Star.

Sony Ericsson avab juulis Atlantas oma uue kontori ja otsis sellega seoses ka uusi töötajaid, muu hulgas oli firmal vaja turundus- ja avalike suhete juhti. Kuulutuses aga seisis nõue, et kandidaat peab töötama turunduse alal mõnes tarbeelektroonikat tootvas ettevõttes

Enne meediakära teket oli kuulutuses olnud sõanakasutus veelgi resoluutsem, väites, et töötute kandideerimisi ei võeta arvesse. Sony Ericssoni esindaja Stacy Doster nimetas nii kuulutuse esialgset kui ka parandatud sõnastust arusaamatuseks, lisades, et eesmärgiks oli jõuda ka hetkel töökohta omavate sobivate inimesteni.

 

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara