CV Keskuse uuring: 29% töötajatest saab ümbrikupalka

19% palga saajatest saavad oma töötasu ümbrikupalgana ning 10% töötajatest saavad osa palgast ümbrikus, selgus CV Keskuse tööportaali poolt läbi viidud küsitlusest.

Valdav enamus, ehk 71% küsitluses osalejatest vastas, et saavad oma palga ametlikult. Küsitluses osales 1874 vastajat. Vastajatest 60,2% olid tööga hõivatud ning 39,8% töötud.

"Tegemist on online-küsitlusega ja nende tulemuste põhjal ei tasu hakata arvutama, kui palju riigil maksutulu saamata jääb. Küll aga peegeldavad selle küsitluse tulemused mingil määral osade Eesti ettevõtete hetkeseisu. Näiteks 2007. aastal sarnasele küsitlusele vastates ütles vaid 9% inimestest, et saavad ümbrikupalka. Hoolimata ettevõtjate üldiselt positiivsetest ootustest majanduse tuleviku suhtes, on siiski väga palju neid firmasid, kes kas ellujäämise või suurema kasumi nimel on otsustanud makse mitte tasuda,“ kommenteeris küsitluse tulemusi CV Keskuse tegevjuht Paavo Heil.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara