Tööinspektsioon: pooltes firmades seis koolitustega halb

Teises kvartalis Tööinspektsiooni poolt kontrollitud ettevõtetes oli suurimaks  probleemiks vähene tähelepanu pööramine töötajate väljaõppele ja koolitusele.

Töötervishoiu ja tööohutuse inspektorid külastasid II kvartalis 1114 erinevat ettevõtet. Sarnaselt käesoleva aasta esimese kvartaliga pidasid inspektorid heaks või pigem heaks tööaja korraldust ettevõtetes.

Eelmise aasta sama kvartaliga võrreldes on inspektorid positiivsema hinnangu andnud ettevõtete sisekontrolli korraldusele, psühholoogiliste ohuteguritega tegelemisele, sundasendite vältimiseks ning tolmu, vibratsiooni ja müra vähendamiseks rakendatud abinõudele.

Negatiivse külje pealt näitavad tulemused, et tööandjad pööravad vähe tähelepanu töötajate väljaõppele ja koolitusele ning selles osas peeti olukorda halvaks või pigem halvaks 48% hinnatud ettevõtetest, igas kuuendas ettevõttes ei olnud läbi viidud töötajate esma- või täiendjuhendamist. 

Tööinspektsiooni 2010. aasta II kvartali aruannet saab täismahus lugeda siin.

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara