Uuring: 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks

Kristiine keskuse tellimusel valminud Faktum&Ariko uuringust selgus, et 83% vastanutest peab ennast õnnelikuks. 92% vastanutest pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu ja 72% heade sõprade olemasolu. 

500 vastanust 92% pidasid õnne tingimuseks pere ja kodu olemasolu, 72% heade sõprade olemasolu. 48% vastanutest arvasid, et raha annab vabaduse ning teeb seega õnnelikumaks, samas 17% eitasid sellist elufilosoofiat.

Kristiine keskuse turundusjuhi Kaidi Lauri sõnul saadi uuringust kinnitust, et inimesed ootavad kaubandusest eelkõige häid hindu ja head teenindust. "Hea ost on õnnelikuks teinud 73% vastanutest, kusjuures vanuserühmas 15 – 24 on see lausa 86 % vastanutest. Teadmine, et 83% inimestest end õnnelikuks peab, on ootamatult meeldiv üllatus," kommenteeris Laur.

"Kui palusime vastajatel vabalt oma mõtteid õnnest kirjeldada, siis esimesena mainiti enda ja lähedaste tervist (29,9%), perekonda (20,3%), hingerahu (13,3%) ja hea töö olemasolu (12,2%),“ lisas Faktum&Ariko uuringute juht Kalev Petti.

Kristiine Keskuse palvel Tallinna ja Harjumaa elanike seas läbi viidud küsitlus hõlmas 500 15-64aastast inimest, kellele Faktum & Ariko esitas ajavahemikul 20. juuli- 3. august küsimusi telefoni teel.

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara