Eesti Post hakkab müüma kontserdipileteid 

 

Posti- ja logistikaettevõte Eesti Post sõlmis rahvusvahelise piletimüügiketiga Ticketpro koostööleppe, millega jõuavad nüüdsest Ticketpro piletid müügile ka postkontoritesse.

„Täna osutame teenust 17 postkontoris, kuid pileteid müüvate kontorite arv suureneb kindlasti juba lähikuudel. Meie postkontorite võrgustik on sobivaks väljundiks ettevõtetele, kel pole tasuv omada oma esindusvõrke,” rääkis postiteenuste divisjoni juht Jaan Vainult.

Ticketpro juhatuse esimehe Märt Randoja sõnul soovitakse Eesti Posti postkontorite abiga vastu tulla suurele arvule Eesti inimestele, kes eelistavad virtuaalsetele müügikohtadele füüsilisi. „Postkontoritesse jõuavad müügile kõik meie piletid, sealhulgas näiteks väga populaarsetele Kylie, Herbie Hancocki ja Leningrad Cowboysi kontsertidele ning paljudele teistele menukatele kultuuriüritustele,“ märkis Randoja.

Varasemalt on Ticketpro olnud Stingi, Madonna ja Marilyn Mansoni kontserdipiletite ainumüüja Eestis, pileteid müüakse ka artistide esinemistele välismaal, näiteks toimunud U2 kontsertile Soomes või Lady Gaga kontsertile Poolas.

 

 

 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara