Urve Vilk • 7. oktoober 2010
Jaga lugu:

Homme algab täiskasvanud õppija nädal

8.–15. oktoobril toimub taas Täiskasvanud Õppija Nädal (TÕN), mille osana toimub ka Tallinna Ülikoolis palju erinevaid sündmusi, kuhu oodatakse kõiki täiskasvanuid avastama erinevaid ülikooli poolt pakutavad õppimis- ja arendusvõimalusi.

Huvilistel on võimalik osaleda näiteks kunstiteraapiate workshopil, BFMi teabepäeval "Kuidas teha filmi?" või kepikõnni koolitusel. Karjääri- ja nõustamiskeskus ootab kõiki huvilisi teemaseminarile "Teadlik valik - ülikool!".

Rakvere Kolledžis on võimalik külastada vanaemade käsitöönäitust ja osaleda õpitoas. Haapsalu Kolledž korraldab koostöös Rahvaülikooliga kunstikohviku.

Karjääri- ja nõustamiskeskus pakub TÕNi raames kõigile huvilistele võimaluse saada personaalset konsultatsiooni karjääriplaneerimise või VÕTA võimaluste ja TULE programmi osas.

Kogu nädala vältel saab Mare õppehoone aatriumis (Uus-Sadama 5) vaadata erinevaid Virtuaalse Ülikooli külalislektorite ja Studia Generalia loengute ning intervjuude salvestisi.

Nädala raames toimub 14. oktoobril ka ülikooli traditsiooniline partnerpäev, kus tänavu tõstetakse fookusesse põlvkondade vahelise õppimise teema.

Lisainfot TLÜ Täiskasvanud Õppija Nädala kohta leiab aadressilt www.tlu.ee/TON2010 

 

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee