Algas konkurss Aasta Taaskasutaja 2010

Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sells korraldab üheksandat korda aasta taaskasutaja konkursi, mille eesmärgiks on väärtustada keskkonnasäästlikku jäätmekäitlust, valikkogumist ning maksimaalset taaskasutamist. 

Auhinnale võivad kandideerida kõik Eesti ettevõtted, organisatsioonid ja kohalikud omavalitsused. Aasta Taaskasutaja auhinnale kandideerimise üheks kriteeriumiks on taaskasutusmäära suurus: organisatsiooni poolt aasta jooksul tekitatud jäätmekogusest taaskasutusse suunatud jäätmete osakaal. Samuti on oluline organisatsiooni panus jäätmete taaskasutuse soodustamiseks – töötajate koolitus, teavitustegevus, motiveerimine maksimaalse koguse jäätmete suunamiseks taaskasutusse. Oluline on ka omaalgatuslik lisategevus jäätmete taaskasutusse suunamisel – näiteks kui ettevõte või organisatsioon pingutab taaskasutuse nimel ilma, et tal oleks selleks seadusega määratud kohustus (tootjavastutus).

Konkursil antakse välja kolm suurt ja kolm väikest aasta taaskasutaja auhinda, et väärtustada mitte ainult taaskasutatavate jäätmete suurt kogust ja kvaliteeti, vaid ka panust jäätmete kohtsorteerimise alase teavitustöö tegemisel.

Auhinnale kandideerimiseks tuleb vastav ankeet täita Ragn-Sellsi kodulehel hiljemalt 27. oktoobriks.

Ekspertidest koosnev þürii koguneb oktoobri lõpus ning auhinna võitjad tehakse teatavaks 5. novembril toimuval pidulikul auhinnatseremoonial.

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara