Eesti uhkeim puhkus Fra Mares

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) poolt oktoobris läbi viidud sügiskampaania raames valiti „Eesti uhkeim puhkus", mille pälvis Fra Mare Thalasso Spa lõõgastuspakett.

Puhka Eestis kampaania eesmärgiks on ärgitada inimesi avastama ja osa saama sügisestest puhkamisvõimalustest Eestis. Kampaaniat kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

EASi turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul sooviti sügiskampaaniaga juhtida tähelepanu sellele, et Eestis saab väga mitmekülgselt ka sügispuhkust veeta. „Siseturismi kõrghooaeg on meil suvel ning sügisel ja talvel kiputakse pigem välismaale, kuid me üritame seda harjumust muuta, näidates, et ka Eestis on sellel perioodil väga palju põnevaid puhkamisvõimalusi," ütles Tarmo Mutso. Ta lisas, et sügiskampaania raames ärgitati ka turismiettevõtjaid rohkem pingutama ja tootearendusega vaeva nägema, et end klientidele atraktiivsemaks muuta.

Sügiskampaania raames valiti Puhka Eestis kodulehel olevate puhkusepakettide hulgast välja oma lemmik. „Kõige rohkem hääli sai Fra Mare Thalasso Spa lõõgastuspakett, mis pärjati väärika „Eesti uhkeim puhkus" tiitliga," märkis Tarmo Mutso. Teisele kohale hääletati Sagadi mõisa mõisaromantika pakett ning kolmandaks jäi Saunamaa ekstreemne saunaelamus koobassaunas.

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara