Signe Sillasoo • 12. november 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome

18.11 kl 21 “Cabaret Interruptus”

Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

12.11 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”

12.11 kl 19 “Kõik on täis”

12.11 kl 19 “Aabitsa kukk”

13.11 kl 19 “Kirsiaed”

13.11 kl 19 “John Gabriel Borkman”

14.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”

14.11 kl 19 “Grönholmi meetod”

16.11 kl 12 “Piparkoogimehike”

16.11 kl 19 “Kõik on täis”

16.11 kl 19 “Aabitsa kukk”

17.11 kl 19 “Vombat”

17.11 kl 19 “Vihmatants”

18.11 kl 19 “Augustikuu”

18.11 kl 19 “Boulgakoff”

Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

12.11 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”

13.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

13.11 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”

14.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh...”

16.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

17.11 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”

18.11 kl 11 “Hanel oli auto”

18.11 kl 19 “Mängurid”

Lai 1, Tallinn

Endla Teater

12.11 kl 19 “Madame Bovary”

13.11 kl 19 “Ära muretse, kallis!”

13.11 kl 19 “Algus”

15.11 kl 19 “Algus”

Vanemuise väikeses majas

16.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Räpina Kultuurimajas

17.11 kl 19 “Esimesed suudlused” Vastseliina rahvamajas

18.11 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

18.11 kl 19 “Ballettmeister”

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

12.11 kl 19 “Cosi fan tutte”

13.11 kl 19 “Luikede järv”

14.11 kl 17 “Armastus kolme apelsini vastu”

16.11 kl 19 “Silva”

17.11 kl 19 “Nahkhiir”

18.11 kl 19 “Boheem”

Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal

13.11 kl 13 “Zuga zuug zuh-zuh-zuh” ZUGA ühendatud tantsijad

15.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus

16.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad

17.11 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad” ZUGA ühendatud tantsijad

Pikk 20, Tallinn

PolygonTeater

13.11 kl 18 “Lahkumised???????”

Kohtla-Järve Kultuurimajas

14.11 kl 20 “Lahkumised???????”

Narva kultuurimajas Rugodiv

Tüve 14-17, Tallinn

R.A.A.A.M

12.11 kl 19.30 “Kuues maitse”

esietendus Kanuti Gildi SAALis 

Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater

12.11 kl 19 “39 astet”

12.11 kl 19 “Mina, naine”

Sadala rahvamajas

12.11 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”

13.11 kl 19 “Eikellegimaa”

13.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”

15.11 kl 12 “Kaelkirjak”

Eesti Draamateatris

15.11 kl 19 “39 astet”

Eesti Draamateatris

17.11 kl 13 “Kaelkirjak”

Võru kultuurimajas

17.11 kl 19 “39 astet”

Võru kultuurimajas

17.11 kl 19 “Eikellegimaa”

18.11 kl 19 “Torm”

18.11 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

12.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

12.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

13.11 kl 19 “Üsna maailma lõpus”

13.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

15.11 kl 19 “Meie, kangelased”

15.11 kl 19 “Hecuba pärast”

16.11 kl 19 “Meie, kangelased”

16.11 kl 19 “Hecuba pärast”

17.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

18.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”

Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

14.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

15.11 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Genialistide Klubis

16.11 kl 19 “Sisaliku tee”

Genialistide Klubis

Magasini 5, Tartu

Teater NO99

12.11 kl 19 “(Untitled)”

13.11 kl 19 “(Untitled)”

15.11 kl 19 “(Untitled)”

16.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”

17.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”

18.11 kl 19 “Onu Tomi onnike”

Sakala 3, Tallinn

Teoteater

13.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit”

14.11 kl 12 “Linalakk ja Rosalind”

15.12 kl 19 “Kõik (s)ängis”

Vana-Kalamaja 9a,Tallinn

Theatrum

13.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”

16.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”

Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

12.11 kl 19 “Piloot”

13.11 kl 18 “Grace ja Glorie”

16.11 kl 17.30 “Kuugelmuugel”

Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

14.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

esietendus Salme Kultuurikeskuses

15.11 kl 19 “Äärmiselt piinlik”

Haapsalu Kultuurikeskuses

16.11 kl 19 “Hilinenud pulmaöö”

Oisu Rahvamajas

17.11 kl 19 “Kihluspidu”

Mõniste Rahvamajas

18.11 kl 19 “Üllatuskülaline”

Käina Kultuurikeskuses

Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

12.11 kl 12 “Mowgli”

12.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”

12.11 kl 19 “Don Juan”

teatri väikeses majas

12.11 kl 19 “Maetud laps” Sadamateatris

13.11 kl 19 “Orpheus põrgus”

13.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris

14.11 kl 12 “Nukitsamees”

teatri väikeses majas

14.11 kl 19 “Kuningas Richard Kolmas” Sadamateatris

16.11 kl 19 “Kaos”

17.11 kl 19 “Mowgli”

Kaks tundi enne etendust teatrikohtumine Aleksei Turovskiga

17.11 kl 19 “Linn” Sadamateatris

18.11 kl 19 “Rumm ja viin”

Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater

12.11 kl 19 “Misantroop”

Kuressaare Linnateatris

15.11 kl 19 “Tarbetud inimesed”

Pärnu teatris Endla

16.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”

17.11 kl 18 “Pal-tänava poisid”

18.11 kl 16 “Kas sulle meeldib porno?”

18.11 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”

Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

16.11 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”

18.11 kl 11 “Jänes ja punamütsike”

Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

14.11 kl 19 “Idioodid”

15.11 kl 19 “Idioodid”

Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

17.11 kl 19 “Lõppmäng” TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia black-boxis

18.11 kl 19 “Lõppmäng”

Tartus Athena keskuses

Liiva 13, Võru

KONTSERT

Clazz

12.11 kl 22 Villu Veski iLife Jazz Party

15.11 kl 21 Anna Põldvee Trio

16.11 kl 22 Denise Fontoura Band

18.11 kl 22 Opolopo & Amalia (SWE), Sofia Rubina

Vana turg 2, Tallinn

Endla Jazzklubi

12.11 kl 21 Jazzliit:

Rebecca Kontus & Tom-Tomm Trio

Keskväljak 1, Pärnu

Estonia kontserdisaal

12.11 kl 19 “Gija Kantšeli 75”

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,

Eesti Kontsertkoor, Maxim Rysanov (vioola, Ukraina/suurbritannia),

Henry-david Varema (tšello),

dirigent Andres Mustonen.

Kontserdil osaleb Gija Kantšeli

13.11 kl 12 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.

Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused

Estonia pst 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

13.11 kl 18 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.

Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused

Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait

12.11 kl 20 Uma,

Aleksei Saks (Trompet),

Robert Jürjendal (kitarr) 

13.11 kl 20  Roland Karu (saksofon),

Sulev Sommer (saksofon)

Vene 14, Tallinn

Klubi Plink Plonk

12.11 kl 22  Vanity Beach (Fin),

Tallinn Daggers, pedigree*vanity*daggers DJ Smash-up

13.11 kl 22  Zorg, Sinine,

One Dollar Project

Vallikraavi 4, Tartu

Mederi Saal

15.11 kl 19 Kristjan Randalu ja

Vaiko Eplik - Kooskõla

Suur-Kloostri 16, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

12.11 kl 19 Ansambel Laine juubelikontsert

13.11 kl 19 Garik Sukachev

18.11 kl 19 Gary Brooker &

Procol Harum kontsert

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

12.11 kl 21.30 Jazzkaar esitleb:

Print (Prantsusmaa)

13.11 kl 16 Jazzklubi: Sigmund 5

17.11 kl 22 Luxfilm: Lühimängufilmi Vahetus;

Erki Pärnoja, Angelina Lundhi kontsert

Sakala 3, Tallinn

Puhas Kuld

12.11 kl 22 Kosmikud

17.11 kl 21 IHM Trio

Lossi 15, Viljandi

Pärimusmuusika Ait

16.11 kl 18 Omakultuuriakadeemia kontsertkohtumine Robert Jürjendaliga

Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja

14.11 kl 14 “Isadepäeva kontsert“ Arderite muusikaline suguvõsa.

Kontserdil astuvad üles Arderite muusikalised kooslused 

17.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge Bänd

Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

12.11 kl 21 No-Big-Silence “Starstealer” re-reliisi tähistamine, Iiris

Tartu mnt. 80d, Tallinn

Saku Mõis

12.11 kl 19 Hedvig Hanson &

Andre Maaker - Armastuslaulud

Juubelitammede tee 4, Saku

Tartu Ülikooli aula

12.11 kl 19 Kristjan Randalu ja

Vaiko Eplik - Kooskõla

Ülikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet

15.11 kl 19 Raivo Tafenau,

Jürmo Eespere, Eno Kollom

Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

13.11 kl 19 Ansambel Laine 50 

16.11 kl 19 „Seitseteist kevadist hetke” Suur filmimuusika kontsert: Gerli Padar, Ülle Lichtfeldt, Eduard Toman, Aleksander Ivaškevitš, Toomas Lunge Bänd

Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater

12.11 kl 21 Featuring: Highmachine, One Dollar Project, Kurjam,

Crystal Cloisters, Frankifier (FIN)

Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn

13.11 kl 16 Hortus Musicus

“Gija Kantšeli 75”

Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Adamson-Eric. Ühe looja mitmekülgsus”, kuni 14.11

Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo

Merike Estna, kuni 27.11 

Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii

“Piinlikult kurb” Kristi Kongi, kuni 27.11  

“Sundmõtted” Anna Hints, kuni 13.11

Pikk 18, Tallinn

Haus Galerii

“Muutumised” Ivi Arrak, kuni 10.12

Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Nähtamatu mees” Andres Tali,

17.11–29.11

“Van Damme, juuksekarv ja palju muud” Marko Mäetamm, kuni 15.11                

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:

16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid

18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur

Weizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus

Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid, kuni 06.01

“Mõtted savis”, kuni 18.12 

““See“ surnud ehitised eestis.ee”

Tõnu Nooritsa ja Uku Põllumaa fotonäitus

Pikk 8, Viljandi

Kumu

“Kõik saab korda”, kuni 02.01

Sirje Runge “Suur Armastus”,

kuni 02.01

“Väliseesti foto”, kuni 19.12

“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01

“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01

“Metafüüsilised maastikuvaated 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 05.12

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.

Eesti kunst Teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni.

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Eda Lõhmus, maal, kuni 13.11 

Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii

“Pärnu kunsti aastanäitus”,

kuni 04.12

Teija Kotipalo, Hanna Schroderus, maal (FIN), kuni 04.12

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii

Karel Koplimets & Ivar Veermäe,

kuni 21.11

Harju 13, Tallinn

Tampere Maja

Tampere Kunstnike Liit:

Merja Tanhua maalinäitus, kuni 24.11

Jaani 4, Tartu

Tartu Kunstimuuseum

“Split Mind” Tanja Muravskaja,

kuni 28.11

Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja

„Družba narodov ehk rahvaste sõprus“, 18.11–12.12

“Heli Šestakovi mälestusnäitus”,

17.11–12.12

“Kerttu Lätt´i personaalnäitus”,

17.11–12.12

“Tsioon/ioon” videoinstallatsioon,

kuni 14.11

Paul Saare mälestusnäitus, kuni 14.11

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,

kuni 09.01

“Sõrmuste Isanda nukud”

“Ajalugu mängides” Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest

“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik

“Miriami maailm”

Lutsu 8, Tartu

Uue Kunsti Muuseum

„Vesi, öö, olemine“ Liisi Örd, maalid,

kuni 16.11

“Kunstnik loeb” Enn Põldroos, Jüri Arrak, Leonhard Lapin, Raul Meel, Toomas Vint, Ervin Õunapuu, kuni 30.11

“Kadri Kaerma ja külalised. Vibalik 25”, keraamilised objektid, kuni 23.11

“Leiutasu”, Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna üliõpilaste ja õppejõudude näitus, 17.11–03.01

Esplanaadi 10, Pärnu

Võru Linnagalerii

“Akvarellistide Liit”, 15.11–10.12

“Tekstiilikunstnike Liit”, kuni 12.11

Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu 

“Pidurdamatu”

kl 12.30 (v.a. L,P), 17.45, 19.45, 21.45;

L–P kl 15.30

“Jälle sina”

kl 12.15, 14.30, 16.45, 18.45, 21.00

“Akvaarium”

kl 17.20

“Saag VII”

kl 20.15, 22.05

“Õigeks ajaks”

kl 13.30 (v.a. E), 15.30 (v.a. L,P,E), 17.30, 19.30, 21.30 (v.a. N); E kl 13.00

“Tsentuurio”

kl 15.15

“Häbimärk”

kl 20.00

“RED-eriti ohtlikud agendid”

kl 13.00 (v.a. L,P,E), 22.00; L–E kl 12.45

“Mina, supervaras”

eesti keeles:

kl 12.00, 14.05, 16.05, 18.15 (v.a. N)

“Söö, palveta, armasta”

kl 14.45 (v.a. L,P); L–P kl 13.00

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I” N kl 21.30

Kirjandus kinos: “Protsess”

E kl 15.00

Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Keelatud tants” 3D

kl 19.35 (v.a. N), 22.15

“Wall Street: Raha ei maga”

kl 15.30

“Söö, palveta, armasta”

kl 12.30, 18.30, 21.25

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 11.45, 14.20, 17.05;

vene keeles: kl 11.30, 16.15

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 11.35 (v.a. L–P), 14.10 (v.a. P),

16.45, 19.20, 21.55

“Agoraa”

kl 16.55 (v.a. L, N)

“Pettson, Findus ja mälukaotus”

eesti keeles:

L–P kl 12.15; P kl 11.35, 13.15, 14.55

“Muumitroll ja punane komeet” 3D

eesti keeles: kl 14.05

“Külm linn”

kl 14.15, 21.40

“RED-eriti ohtlikud agendid”

kl 11.55, 14.25, 19.40 (v.a. L), 22.10 (v.a. L); L kl 19.00, 21.45

“Häbimärk”

kl 12.00, 17.15 (v.a. N), 19.25 (v.a. N)

“Õigeks ajaks”

kl 13.30, 15.45, 18.00 (v.a. E, T), 20.15 (v.a. E, T), 22.30

“Saag” 3D

kl 11.50 (v.a. P), 14.30 (v.a. P), 17.10 (v.a. N), 18.45, 19.45 (v.a. N), 21.20, 22.25

“Jälle sina”

kl 11.40, 14:00, 16.30, 18.55, 21.15

“Pidurdamatu”

kl 12.40, 15.00, 17.30, 20.00, 22.20

Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”

L kl 20.00; P kl 12.00

Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 12.45

“Saag” 3D

15.15, 17.30, 19.45 (v.a. L), 22.15 (v.a. L)

“Õigeks ajaks”

kl 14.45, 21.30

“Jälle sina”

kl 12.30, 17.00, 19.15

Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri            

“Mina, supervaras”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 14.00, 16.00, 18.00; L–P kl 12.00

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 19.00 (v.a. L)

“Söö, palveta, armasta”

kl 18.15; L–P kl 12.45

“Õigeks ajaks”

kl 15.00, 17.00, 21.30 (v.a. L); L–P kl 13.00

“Stone”

kl 15.45, 21.00

“Scott Pilgrim terve maailma vastu”

kl 20.00

Met Opera Hd Live: “Don Pasquale”

L kl 20.00

Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva

“Papa”

P kl 17.00, 19.00; E, T kl 18.00, 20.00;

K kl 18.00, R, N kl 20.00

Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel

“Kirjad Juliale”

L, N kl 19.00, 21.00

Liiva 13, Võru

Kino Kosmos

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Algus”

kl 18.15

“Mina, supervaras”

eesti keeles: kl 14.30

“Saatan”

kl 14.00, 21.15

“Stone”

kl 16.00

“Varuvõmmid”

kl 18.45

“Resident Evil: Teispoolsus”

kl 16.30, 21.00

Pärnu mnt. 45, Tallinn

Mai kino

NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Keelatud tants 3”

kl 16.45; L–P kl 14.30

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 19.00

“Saatan”

kl 21.30

Papiniidu 50,  Pärnu

Solaris Kino 

“Ookeanimaailm 3D: Tagasitulek”

eesti keeles: kl 13.55;

vene keeles: kl 11.55

“Keelatud tants” 3D

kl 17.00 (v.a. L, P), 20.35  

“Söö, palveta, armasta”

kl 12.00, 14.50, 17.40, 20.30

“Mina, supervaras” 3D

eesti keeles: kl 12.15, 18.15;

L–P kl 14.30, 16.45

vene keeles: kl 15.55; L–P kl 12.35

“Sotsiaalvõrgustik”

kl 15.45, 21.00

“Häbimärk”

kl 12.30 (v.a. L–P); L–P kl 12.00

“RED – Eriti Ohtlikud Agendid”

kl 14.40(v.a. L,P), 18.30 (v.a. N); N kl 21.50  

“Õigeks ajaks”

kl 13.30, 19.20 (v.a. N), 21.30 (v.a. N);

N kl 18.45

“Saag” 3D

E–R kl 14.30, 16.45, 19.00 (v.a. N),

21.15(v.a. N); N kl 22.15

L–P kl 14.45, 17.05, 19.00, 21.15

“Pidurdamatu”

kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.25, 21.45

“Jälle sina”

E–R kl 13.45, 16.00, 18.25, 20.45;

L–P kl 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

“Harry Potter ja surma vägised: Osa 1” eellinastus: N kl 19.00

“Skyline: Ära vaata üles” eellinastus N kl 19.30

Estonia pst 9, Tallinn

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733birgit.aljaste@aripaev.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee