Milline ese iseloomustab möödunud aastat kõige paremini?

Eesti Rahva Muuseum kutsub üles tegema soovitusi, milline ese võiks muuseumi kogudesse 2010. aastat meenutama jääda.

2011. aastal kipuvad 2010. aasta olulisemad asjad ununema või me mäletame sündmuseid teisiti, kui need tegelikult olid. Mõned peavad muutliku mälu alal hoidmiseks päevikut või ajaveebi, samamoodi aitavad minevikku meenutada muuseumid, mille ülesanne on koguda esemeid, mis suudaksid meie ajast rääkida ka  tulevikus. 

Eesti Rahva Muuseum palub kirjutada, milline ese suudaks 2010. aastat kõige paremini iseloomustada ning peaks jõudma muuseumi kogudesse. Kirjeldusele võib lisada foto või fotod esemest (kuni 5 fotot, võivad olla digitaalsed). Kirjutama peaks, miks selline valik tehti ning lisada tuleks mõned eset iseloomustavad märksõnad.

Konkursi tingimused ja rohkem infot leiab veebiaadressilt www.omalood.edicypages.com/

Konkursi tähtaeg on 1. mai 2011. Kaastöid võetakse vastu ka hiljem, 2011. aasta lõpuni, kuid auhinnale need enam ei kandideeri.

 


 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Restoranitestid

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara