Finnair avab otselennud Lyoni ja Chongqing´i

Aprillis hakkab Finnair tegema otselende Lyoni, mais aga ühte Hiina suurimasse keskusesse Chongqing´i.

Lend Tallinnast Lyoni, ümberistumisega Helsingist kestab ligi neli ja pool tundi. Lyon, mis asub Rh?ne’i ja Sa?ne’i jõe liitumiskohal, on 1.2 miljoni elanikuga suuruselt teine linn Prantsusmaal.

Lyon on suur panganduskeskus ning tuntud nii,  keemia, ravimite ja biotehnoloogia tööstuspiirkonna kui ka videomängude tarkvaraarenduskeskusena. Lyon on Prantsusmaa teine majandus- ja konverentsikeskus, kus asuvad ka Interpoli, Euronewsi ja Rahvusvahelise Vähiuuringute Ameti peakontorid.

Mais 2010 asub Finnair lennutama soovijaid aga ühte Hiina suurimasse ja kiiremini kasvavasse linna Chongqing´i. Kesk-Hiinas asuvas linnas on hetkel ligi 32 miljonit elanikku ja järgmise viie aasta jooksul prognoositakse selle arvu kahekordistumist.

"Hiinal on võtme roll meie Euroopa-Aasia stateegias. Lääne-Hiina on oluline kasvupiirkond ja uus liin tugevdab meie turuosa kasvaval Aasia turul," sõnas Finnairi tegevjuht Mika Vehviläinen. Lisaks Chongqing´le lendab Finnair veel Pekingisse, Shanghaisse ja Hong Kongi. Lend Chongqing´i hakkab toimuma neli korda nädalas ja kestab kaheksa ja pool tundi.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara