Igavlevad kontoritöötajad tarbivad liialt šokolaadi ja kohvi

Briti psühholoogid leidsid kontoritöötajate töö- ja terviseprobleeme uurides, et peaaegu iga neljanda töötaja mured said alguse tüütust igavusest, vahendasid ERRi teadusuudised.

Uurimistööst, milles osales 102 vabatahtlikku kontoritöötajat, selgus, et iga neljas töötaja püüab pidevat igavlemist leevendada šokolaadi ja kohviga. Lisaks töö ajal maiustamisele ja lõputule kohvitamisele tarbisid nad igava tööpäeva lõppedes suurema tõenäosusega ka alkoholi.

Igavus mõjutas ka seda, kui hästi töötajad oma tööd teha suutsid. Peaaegu 80 protsenti töötajaist tunnistas, et igavusest halvatud meeleseisund segab keskendumist ja rohkem kui pooled töötajad süüdistasid igavust ka tööl tehtud vigades. Lisaks tundsid ligi pooled küsitletuist, et võivad otsida endale igava töökoha asemele uue töö. 

Osale arutelus

 • Urve Vilk

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara