10 jaanipidu, kuhu minna

Täna ja homme toimub üle Eesti ohtralt jaanipäevapidusid. Äripäev soovitab kümme pidu, kuhu minna.

Vihula mõisa jaanituli
22.06 kl 19 Vihula mõisa pargis Lääne-Virumaal
Peol saab laulda, tantsida, kiikuda ja lihtsalt mõisa kaunis ümbruses mõnusalt aega veeta. Kavas on rahvalikud mängud, rammumeeste jõukatsumised, legendide pajatamine ja mõisatuur. Lavale astub ansambel Kukerpillid.
Piletid: 6-10 €. Lapstele kuni 12. eluaastani sissepääs tasuta.
www.vihulamanor.com

Jaanipäev Rock Hoteliga
22.06 kl 20 Tabivere vabaajakeskuses Jõgevamaal
Tabivere Vabaajakeskuse kõrval toimuval jaanipäeva peol esineb Rock Hotel. Õhtut alustab soojendusbändina Von Dorpat. Peale kontserti toimub disko kuni hommikuni. Diskot veab DJ Imre Tõekalju.
Piletid: 5 €. Lastele kuni 7. eluaastani sissepääs tasuta.
www.tabikas.ee

Pühajärve jaanituli
22.-23.06 kl 20 Pühajärve pargis Otepääl
Pühajärve Jaanituli toimub sel aastal kahepäevase festivalina, pakkudes meelelahutusprogrammi kolmel alal: pealaval, rannaalal ja tantsutelgis. Pealaval kütavad publiku üles Smilers, Tanel Padar & The Sun, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Koit Toome ja Terminaator; tantsutelgis aitab jalgu keerutada Ivo Linna ja Anti Kammiste, rannaalal lisab peole vürtsi Eesti DJ-de paremik. Ürituse peaesinejaks on 90-ndate Euroopa diskomuusika staar Alexia.
Piletid: 1-päeva pilet eelmüügist 12 €, kohapeal 15 €; 2-päeva pilet eelmüügist 20 €, kohapeal 25 €. Kõikidele Jaanidele ja Jaanikatele ning lastele kuni 10. eluaastani sissepääs tasuta.
www.jaanituli.ee

Üle linna jaanituli Nõmmel
23.06 kl 18 Nõmme Spordikeskuses Tallinnas
Üle linna jaanitulel esinevad Ott Lepland, Marko Matvere & VLÜ ja Singer Vinger. Etendub tuleetendus „Maailma loomine“. Lapsi lõbustab piraadikapten Pepe ja lasteteater Trumm etendusega „Suhkrukohvik“. Õhtu kulgeb Venno Loosare juhtimisel ja Hardi Volmeri jaanitule loitsu saatel.
Piletid: eelmüügist 8-25 €, kohapeal 9-30 €. Lastele kuni 10. eluaastani sissepääs tasuta.
www.spordikeskus.ee

Jaanituli Viimsi vabaõhumuuseumis
23.06 kl 18 Viimsi vabaõhumuuseumis Harjumaal
Õdusasse mereäärsesse rannakülla toovad hoogsaid tantsurütme ansambel Kukerpillid, folk-punk bänd Legshaker ja rütmikas 2 Quick Start. Lastele ja täiskasvanutele toimuvad erinevad lõbusad mängud ja võistlused. Jaanilõke süttib kell 20.
Piletid: eelmüügist 6-12 €, kohapeal 10-20 €. Lastele kuni 7. eluaastani, paadiga tulijatele ja kalanimelistele sissepääs tasuta. 
www.rannarahvamuuseum.ee

Jaanipäev Eesti Vabaõhumuuseumis
23.06 kl 19 Eesti Vabaõhumuuseumis Tallinnas
Kell 19 algab peaväravast jaanitulede süütamise rongkäik, millele järgnevad kontserdid. Esinevad Norra noorteorkester Kvam Og Sellanra Skolekorps, ansambel Knihv, õhtu peaesinejaks on külaline Lätist, vägev torupilli ja trummiansambel Auli. Samuti astuvad ülesse Pillimehed Müller, Niller ja Raks ning Tuulelõõtsutajad. Külakiige kõrval toimuvat külajaanikut veab rahvakunstiansambel Leigarid. Nad tantsivad ise ning näitavad ka teistele ette vanade külapidude tantse ja laulumänge. Osa saab võtta köieveost, karkudel kõndimisest, teatevõistlusteset, pärgade punumisest jm.
Tasub teada: üritusele sõidavad eribussid.
Piletid: 6-24 €
www.evm.ee

Jaanipäev Palmse mõisas
23.06 kl 19 Palmse mõisas Lääne-Virumaal
Tantsuks esinevad Ines ja Supernova. Jaanipeolt ei puudu ka Lahemaa rahvamuusikud. Kavas on jaanimängud, võistlused, lõkke süütamine ja öömuusikakontsert. Õhtut juhib Ants Viermann. Mõisa tiigil ja aias süüdatakse tuhat küünalt.
Piletid: 6-10 €. Lastele kuni 6. eluaastani sissepääs tasuta.
www.palmse.ee

Rakvere jaanipäev
23.06 kl 19 Rakvere Laululaval
Lavalaudadel astuvad üles Meie Mees & Getter Jaani. Samuti toimuvad traditsioonilised jaanipäeva mängud ning süüdatakse ametlik Rakvere jaanituli. Õhtut juhib Anneli Parksepp. Jaanipäeva hitte mängib Dj Argo Lepik.
Piletid: eelmüügist 8 €, kohapeal 10 €. Jaanidele, Jaanikatele ja lastele kuni 7. eluaastani sissepääs tasuta.
http://et-ee.facebook.com/events/306041909489962/

Jaaniöö bossarütmis
23.06 kl 20 Leigo talu õuel Valgamaal
Vabaõhukontserdil Leigo talus järve kaldal esinevad Raivo Tafenau bänd ja Sergio Bastos.
Piletid: 7-14 €. Lastele kuni 12. eluaastani sissepääs tasuta.
www.leigo.ee

Terminaator Live – Suurejooneline jaanipäev Tartus
23.06 kl 23 Tartus klubis Atlantis
Peol astub lavale oma 25. juubelituuri pidava Terminaatori. Pidutseda on võimalik klubis sees või spetsiaalselt piiratud välialal, kus DJ Simon Jay mängib kõige suvisemaid ja tantsule ahvatlevamaid lugusid. Peole lisab hoogu südaööl Emajõel süüdatav jaanituli.
Piletid: 5-7 €
www.atlantis.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara