12 oktoober 2012
Jaga lugu:

Mida teha käesoleval nädalal 12.-18.oktoober?

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

CABARET RHIZOME

12.10 kl 19 “All Naked and the Dead”

13.10 kl 19 “All Naked and the Dead”

18.10 kl 19 “All Naked and the Dead”

Kaarli pst 9, Tallinn

EESTI DRAAMATEATER

12.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”

12.10 kl 19 “Kõik on täis”

13.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”

13.10 kl 19 “Punane”

14.10 kl 19 “Augustikuu”

14.10 kl 19 “Naine minevikust”

16.10 kl 19 “Uus elektriline tantsusaal”

10.10 kl 19 “Aabitsa kukk”

12.10 kl 19 “Kuni inglid sekkuvad”

12.10 kl 19 “Kõik on täis”

14.10 kl 19 “Augustikuu”

18.10 kl 19 “Grönholmi meetod”

Pärnu mnt 5, Tallinn

EESTI NUKU- JA NOORSOOTEATER

12.10 kl 11 “Metsik urisev õnn”

12.10 kl 11 “Käed ja kindad”

12.10 kl 19 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

13.10 kl 12 “Kiki ja Miki”

13.10 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”

13.10 kl 13.30 “Okasroosike”

13.10 kl 18 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

14.10 kl 12 “Ise, ise ka!”

14.10 kl 12 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

14.10 kl 13.30 “Pikse pill”

14.10 kl 18 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

16.10 kl 11 “Kiki ja Miki”

16.10 kl 11 “Rapuntsel”

17.10 kl 11 “Ise, ise ka!”

17.10 kl 14 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

18.10 kl 11 “Kuldvõtmeke”

18.10 kl 19 “Kevadine ärkamine”

Tallinnas Viktoria keskuses

Lai 1, Tallinn

ENDLA TEATER

12.10 kl 19 “Imetegija”

12.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”

13.10 kl 19 “Pühamatest pühamad”

13.10 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”

16.10 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

16.10 kl 19 “Nähtamatu maja”

17.10 kl 12 “Röövlitütar Ronja”

17.10 kl 19 “Pühamatest pühamad”

18.10 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

ESTONIA

12.10 kl 19 “Rigoletto”

13.10 kl 19 “Modigliani – neetud kunstnik”

14.10 kl 17 “Julius Caesar”

17.10 kl 19 “Mees La Manchast”

18.10 kl 19 “Faust”

Estonia pst 4, Tallinn

KURESSAARE LINNATEATER

12.10 kl 19 “Oma saar” Keila kultuurikeskuses

15.10 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred”

Tallinna 20, Saaremaa

R.A.A.A.M.

12.10 kl 19.30 “Tahame luua näitemängu, mis muudaks maailma”

Kanuti gildi saalis

Süda 8-7a, Tallinn

RAKVERE TEATER

12.10 kl 19 “Toatüdrukud” Pangamajas

12.10 kl 19 “39 astet”

13.10 kl 19 “Neetud”

13.10 kl 19 “Armastus tööpostil”

15.10 kl 19 “Lilled Algernonile” Vene Teatris

15.10 kl 19 “Armastus tööpostil” Vene Teatris

16.10 kl 19 “Neetud”

17.10 kl 19 “Lõputöö”

17.10 kl 19 “Tuulte pöörises” Jõgeva kultuurikeskuses

18.10 kl 13 “Muumitroll ja Sabatäht”

18.10 kl 19 “Uurimise all”

Kreutzwaldi 2a, Rakvere

TALLINNA LINNATEATER

12.10 kl 19 “Hecuba pärast”

13.10 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

13.10 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

16.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

16.10 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

17.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

17.10 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

18.10 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER

13.10 kl 19 “Vanemuise biitlid”

14.10 kl 19 “Vanemuise biitlid”

16.10 kl 19 “Wolf”

Lai 37, Tartu

TEATER NO99

12.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

13.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

15.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

16.10 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

17.10 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses

18.10 kl 19 “Võtame uuesti!” Salme kultuurikeskuses

Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER

16.10 kl 19 “Salapaik”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

UGALA TEATER

12.10 kl 19 “Meeste kodu”

12.10 kl 19 “Kalmistuklubi” Salme kultuurikeskuses

13.10 kl 19 “Minu oma”

16.10 kl 13 “Inetu!”

17.10 kl 19 “Ukuaru”

18.10 kl 19 “Väike raha”

Vaksali 7, Viljandi

VANA BASKINI TEATER

12.10 kl 19 “Valedetektor” Rae kultuurikeskuses

14.10 kl 19 “Minu girlfriend on eestlane” Salme kultuurikeskuses

16.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Kohtla-Nõmme rahvamajas

17.10 kl 19 “Äärmiselt piinlik” Vastemõisa rahvamajas

Tartu mnt 55/59, Tallinn

VANEMUINE

12.10 kl 19 “Maria Stuarda” väikeses majas

12.10 kl 19 “Viimnepäev” Sadamateatris

13.10 kl 12 “Kessu ja Tripp” Teatri Kodus

13.10 kl 19 “Uinuv kaunitar”

13.10 kl 19 “Tappa laulurästast” Sadamateatris

14.10 kl 12 “Väikese onu saaga” Teatri Kodus

14.10 kl 16 “Kontsert diktaatorile” Väikeses majas

14.10 kl 16 “Lõbus lesk”

16.10 kl 11 “Kunksmoorimäng” Teatri Kodus

16.10 kl 19 “Karjäär” Sadamateatris

17.10 kl 19 “Inimese parimad sõbrad” väikeses majas

17.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris

18.10 kl 19 “Rumm ja viin” Sadamateatris

Vanemuise 6, Tartu

VAT TEATER

12.10 kl 18 “Rekvisiitori tähetund”

12.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Haapsalu kultuurikeskuses

13.10 kl 19 “Hea, Paha ja Inetu” Märjamaa rahvamajas

15.10 kl 18 “Salto Mortale”

16.10 kl 18 “Salto Mortale”

17.10 kl 13.30 “Robinson & Crusoe” Vastseliina rahvamajas

18.10 kl 13 “Robinson & Crusoe” Võnnu kultuurimajas

18.10 kl 18 “Click-show”

Tõnismägi 2, Tallinn

VON KRAHLI TEATER

13.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”

15.10 kl 19 “Sinihabe”

16.10 kl 19 “Sinihabe”

16.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”

17.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”

18.10 kl 19 “Õhtute kollane tolm”

18.10 kl 19 “Sinihabe”

Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

ELUSTIILIKLUBI PODAGRA

16.10 kl 20 Argo Vals & Evgenia Zima Band

Turu 4, Viljandi

ESTONIA TALVEAED

17.10 kl 19 Oleg Pissarenko kvartett

Estonia pst 4, Tallinn

HAANJA RAHVAMAJA

12.10 kl 18 Saksofonikvartett Saxest

Haanja, Võrumaa

IISAKU RAHVAMAJA

12.10 kl 18 Kuninglik Kvintett

Tartu mnt 22, Iisaku

JÕHVI KONTSERDIMAJA

12.10 kl 19 “Kuldne klassika”, Novosibirski Sümfooniaorkester

Pargi 40, Jõhvi

KLOOSTRI AIT

12.10 kl 19.30 Ara Yaralyan (kontrabass), Jaan Jaanson (kitarr)

13.10 kl 19.30 Roland Karu (saksofon)

Vene 14, Tallinn

KLUBI ARENA 3

12.10 kl 23 Genka alias Oleg Kosjugini kontsert

Sadama 6, Tallinn

KLUBI JAZZ

12.10 kl 21 Kadri Voorand Trio

17.10 kl 20 Paul Daniel

18.10 kl 20 “Rajamuusika”, Sven Kullerkupp

Ülikooli 20, Tartu

KLUBI ROCK’N’ROLL

12.10 kl 21 Tõnis Mägi ja Muusik Seif

Tiigi 76a, Tartu

KUMU AUDITOORIUM

14.10 kl 17 Kadri Voorand Trio

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

NOKIA KONTSERDIMAJA

12.10 kl 19 Tenfold Rabbiti esikalbumi “Travel the World” kontsert

18.10 kl 19 Eesti Vähiliidu 20. aastapäeva heategevusetendus “Elu ja armastus”

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

12.10 kl 22 Martin Matt, Jam Gangsters

Sakala 3, Tallinn

PIIBU JA TUUDU MÄNGUMAJA

17.10 kl 18 “Minu lapsepõlve laulud”, Kärt Tomingas ja Are Jaama

Toom-Kooli 13, Tallinn

PÄRIMUSMUUSIKA AIT

12.10 kl 19 “Lõikuspidu 2012”, The Begley’s (Iirimaa)

12.10 kl 21 “Lõikuspidu 2012”, Paabel ja Meestevägi

13.10 kl 14 “Lõikuspidu 2012”, Elof & Wamberg (Taani)

13.10 kl 23 “Lõikuspidu 2012”, Omiri (Portugal)

14.10 kl 16 NYYD Ensemble kontsert “Arcadiana”

18.10 kl 19 Seodo Sori (Lõuna-Korea)

Tasuja pst 6, Viljandi

ROCK CAFÉ

12.10 kl 20 Metsatölli plaadi “Tuska” esitlus, Svjata Vatra

13.10 kl 20 Rock Café 8. sünnipäev, Põhja-Tallinn, Nevesis, Oleg Kosjugin jpt

16.10 kl 20 W.A.S.P.

17.10 kl 19 The Rasmus

18.10 kl 19.30 “Swingi Sinatrast Bubleni!”, Politsei- ja Piirivalveorkestri bigbänd & ansambel Dixieland. Solistid Margus Vaher, Marvi Vallaste, Silver Laas, Airi Allvee, dirigent Siim Aimla

Tartu mnt 80d, Tallinn

TALLINNA LAULUVÄLJAKU  KLAASSAAL

14.10 kl 15 Heategevuskontsert “Heli puudutus” puuetega laste teraapiate toetuseks

Narva mnt 95, Tallinn

TALLINNA TELETORN

16.10 kl 20 “Teletorni muusikasalong”, hooaja 2012/2013 avakontsert, Vind Project 2

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn

TARTU ÜLIKOOLI AULA

12.10 kl 19 “Orient et Occident”, valguse ja varju templi helid

13.10 kl 18 “Orient et Occident”, Ponsi Vivi

17.10 kl 19 “Eliitkontserdid I”, Sinkova-Lend-Leiten

Ülikooli 18, Tartu

KINO

COCA-COLA PLAZA

“1+1”

kl 18.00 (v.a E)

“Ted”

kl 21.35 (v.a N)

“Vaprake” 2D

eesti keeles: kl 11.35

“Resident Evil: karistus” 3D

kl 22.30

“Seenelkäik”

eesti keeles: kl 15.50, 18.10 (v.a N), 19.50

(v.a E)

“Armastusega Rooma”

kl 14.30, 19.10

“Ajasõlm”

kl 11.45 (v.a R), 14.20, 19.00 (v.a N), 21.15

(v.a L), 21.50 (v.a L); L–P kl 13.15

“Metslased”

kl 13.45, 16.30, 19.15 (v.a N), 22.00 (v.a N)

“Metsiku lõunamaa asukad”

kl 16.55

“Kampaania”

kl 13.35, 19.20 (v.a N), 21.20 (v.a N)

“Garantiiajaga mees”

kl 12.25, 17.05, 21.40

“Vapper Jock” 2D

eesti keeles: kl 11.25, 15.35;

vene keeles: kl 12.15 (v.a L, P), 13.30

“Projekt: dinosaurus”

kl 15.40, 21.50

“Raha võim”

kl 13.15, 19.25 (v.a L), 21.55

“Lola on vastu”

kl 17.45, 19.45 (v.a R)

“Röövitud 2”

kl 11.55, 14.00, 16.05, 20.15 (v.a N), 22.20

(v.a N); N kl 19.00, 21.15

“Eestlanna Pariisis”

kl 12.45, 15.00, 17.20, 18.45 (v.a L), 19.35

(v.a R, L); R kl 19.45; L kl 19.35; L–P kl

16.00

“Celeste ja Jesse”

11.40 (v.a L), 13.45 (v.a P), 17.30 (v.a P, E,

N), 20.25 (v.a E)

“Sööst”

N kl 18.45

“Räpane amet”

N kl 21.00

“Kummi-Tarzan”

eesti keeles: kl 11.50, 15.45, 17.35 (v.a N)

“Hotell Transilvaania” 3D

eesti keeles: L kl 12.15; P, N kl 17.30

vene keeles: L kl 11.40; P kl 13.45

“Kuni öö meid lahutab”

kl 11.30, 14.45 (v.a P), 17.40, 22.05 (v.a E);

E kl 22.15

“Viimane Haussmanidest”, National

Theatre Live E kl 19.00

“Lootus tärkab”

N kl 19.15

“Teel”

N kl 21.30

“Tudengifilm 2012”

N kl 19.00

Metropolitan Opera HD: “Armujook”

L kl 20.00; P kl 12.00

“Queen in Budapest 86”

R kl 19.30

Hobujaama 5, Tallinn

EKRAAN

“Seenelkäik”

kl 18.00 (v.a T)

“Vapper Jock” 2D

eesti keeles: kl 13.00 (v.a K)

“Ajasõlm”

P, T, K kl 21.45

“Eestlanna Pariisis”

kl 15.00 (v.a K), 17.15 (v.a N, E);

P, T, K kl 19.30; E kl 17.00

“Viimane Haussmanidest”, National

Theatre Live E kl 19.00

“Tudengifilm 2012”

N kl 19.00, T kl 19.00

Metropolitan Opera HD: “Armujook”

L kl 20.00

“Queen in Budapest 86”

R kl 19.30

“Kummi-Tarzan”

eesti keeles: kl 12.15

“Röövitud 2”

kl 14.00, 16.00, 20.00 (v.a R, L, T), 22.00

(v.a R, L, T)

Riia 14, Tartu

KINO KOSMOS

NB! Esmaspäeviti suletud.

“Abraham Lincoln: vampiirikütt”

2D

kl 21.00

“Jääaeg 4” 2D

eesti keeles: kl 14.00, 16.00

“Hull isa”

kl 13.45

“Ted”

kl 16.30, 18.45

“Bourne’i pärand”

kl 18.00, 20.45

Pärnu mnt 45, Tallinn

NÄITUS

ADAMSON-ERICU MUUSEUM

“Adamson-Eric ja tema kaasaegsed.

Mina-peegeldused ajas”,

kuni 04.11

Püsinäitus: “Adamson-Eric – ühe

looja mitmekülgsus”

Lühike jalg 3, Tallinn

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA

“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis

1990.–2000. aastatel”, kuni 31.12

“Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri

ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12

Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas,

kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU

“Aiboland”, fotonäitus Eesti rootslastest,

kuni 20.10

“Ennäe inimest. Aapo Pukk 50”,

kuni 24.10

“100 – aastane “Kevade””, kuni 11.12

“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01

Püsinäitused: Eduard Wiiralti galerii,

Eesti riiklike teenetemärkide galerii

ja Eesti Rahvusraamatukogu

ajalugu tutvustav väljapanek

Tõnismägi 2, Tallinn

EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM

“Klassikud”, Rein Mets, kuni 04.11

“Moderniseerimine. Balti kunst, arhitektuur

ja disain 1960.–1970. aastatel”,

kuni 04.11

Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”

Lai 17, Tallinn

HAUS

Vano Allsalu, kuni 19.10

Uus 17, Tallinn

HOBUSEPEA GALERII

“Demodictus”, Ott Pilipenko &

Mari Prekup, kuni 22.10

Hobusepea 2, Tallinn

KUMU

“Mood ja külm sõda”, kuni 20.01

“Geomeetriline inimene. Eesti

Kunstnikkude Rühm ja 1920.–1930.

aastate kunstiuuendus”, kuni 06.01

“Jüri Kaarma. Must hobune ja teised

joonistused”, kuni 21.10

“IRWIN. Konteksti loomine”,

kuni 27.01

Püsiväljapanekud: Eesti kunsti

klassika 18. sajandi algusest teise

maailmasõja lõpuni

Eesti kunst teise maailmasõja

lõpust taasiseseisvumiseni

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

NIGULISTE MUUSEUM

Püsiväljapanekud: “Kirikukunst

13.–18. sajandist”

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide,

Mustpeade vennaskonna ja kiriku

hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU MUUSEUM

Püsinäitused: “Ferdinand Veike

ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite

näitused”

“Tähtede võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA

Katrin Piile (maal), kuni 20.10

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Haide Rannakivi ja Urmas Luure

(foto), kuni 27.10

Uus 4, Pärnu

TALLINNA BOTAANIKAAED

“Kaktusenäitus”, 13.–21.10

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

TALLINNA KUNSTIHOONE

“Jüri Ojaver”, kuraator Reet Varblane,

kuni 28.10

Vabaduse väljak 6, Tallinn

TALLINNA LASTEMUUSEUM

“Laura Linnapi pehmikud”, kuni 31.12

“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12

Püsiekspositsioon: “Need vanad

armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAGALERII

“Partiid”, Leonhard Lapin, kuni 28.10

Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM

“MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!”,

kuni 18.11

Raekoja plats 18, Tartu

TARTU KUNSTIMAJA

Ilmar Kruusamäe, kuni 21.10

Nadežda Tšernobai, kuni 21.10

Lembit Küüts, kuni 21.10

Vanemuise 26, Tartu

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM

“Aastaajad & koosmäng: aastaajad”,

kuni 03.03

“Kaisukaru 110”

Lutsu 8, Tartu

Autor: Signe Sillasoo, Tiive Murdoja

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733birgit.aljaste@aripaev.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee