TEATER
ENDLA TEATER
09.11 kl 19 “Hamlet Anderson”
10.11 kl 19 “Nähtamatu maja”
10.11 kl 19 “Sinikad”
13.11 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Albu rahvamajas
15.11 kl 19 “Testosteroon”
Keskväljak 1, Pärnu
ESTONIA
09.11 kl 19 “Mees La Manchast”
10.11 kl 19 “Julius Caesar”
11.11 kl 17 “Luikede järv”
12.11 kl 10 “Hunt ja seitse kitsetalle”
12.11 kl 11.30 “Hunt ja seitse kitsetalle”
14.11 kl 19 “Silva”
15.11 kl 19 “Manon Lescaut”
Estonia pst 4, Tallinn
KANUTI GILDI SAAL
15.11 kl 19.30 “Materjali vastupanu”, esietendus
Pikk 20, Tallinn
KELL KÜMME
11.11 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
KURESSAARE LINNATEATER
11.11 kl 19 “O.T.M.A. – Nikolai II tütred” Tallinna 20, Saaremaa
MIKSTEATER
10.11 kl 12 “Mineraalide lood” Eesti Loodusmuuseumis
10.11 kl 13.30 “Mineraalide lood” Eesti Loodusmuuseumis
10.11 kl 18 “Telefonilood” Piibu ja Tuudu Mängumajas
15.11 kl 11 “Telefonilood” Kuressaare Linnateatris
15.11 kl 13.30 “Telefonilood” Leisi Keskkoolis
Nõmme tee 50-17, Tallinn
PÄRIMUSTEATER LOOMINE
12.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis
13.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis
14.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis
15.11 kl 19 “Kahesaja-aastane mees” Glehni lossis
Vene 6, Tallinn
R.A.A.A.M.
10.11 kl 19 “Soolo” Eesti Draamateatris, esietendus
Süda 8-7a, Tallinn
RAKVERE TEATER
09.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Rae kultuurikeskuses
09.11 kl 19 “Elu ja kuidas sellega toime tulla”
10.11 kl 19 “39 astet”
10.11 kl 19 “Neetud”
12.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar” Vanemuise väikeses majas
13.11 kl 19 “Leenane’i kaunitar”
14.11 kl 19 “Isade maa” Viljandi kultuuriakadeemias
14.11 kl 19 “Neetud”
15.11 kl 19 “Uurimise all”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
TALLINNA LINNATEATER
09.11 kl 19 “Homme näeme” Kuressaare Linnateatris
09.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
10.11 kl 19 “Hecuba pärast”
10.11 kl 19 “Ma armastasin sakslast”
12.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
12.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
13.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
13.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
14.11 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”
14.11 kl 19 “Härra Biedermann ja tulesüütajad”
15.11 kl 19 “Amy seisukoht”
15.11 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”
Lai 23, Tallinn
TARTU UUS TEATER
09.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”
10.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”
11.11 kl 19 “Sisaliku tee 2.0”
15.11 kl 19 “Ird, K.”
Lai 37, Tartu
TEATER NO99
09.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
10.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
12.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”
13.11 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”
15.11 kl 19 “Suur õgimine”
Sakala 3, Tallinn
TEOTEATER
13.11 kl 19 “Kõik armastavad Roosit” Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
THEATRUM
09.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus
10.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus
12.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus
13.11 kl 19 “Onu Vanja” Püha Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn
UGALA TEATER
09.11 kl 19 “Kalmistuklubi”
10.11 kl 14 “Väike raha”
10.11 kl 19 “Minu oma”
12.11 kl 19 “Minu oma” Endlas
12.11 kl 19 “Meeste kodu”
13.11 kl 19 “Ladu”
14.11 kl 19 “Ameerika piison”
15.11 kl 19 “Ukuaru”
Vaksali 7, Viljandi
KONTSERT
ABJA KULTUURIMAJA
14.11 kl 18 “Õhtu Ilu”, Ka Bo Chan (kontratenor), Eda Peäske (harf)
Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja
ALATSKIVI LOSS
10.11 kl 16 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)
Lossi 1, Alatskivi, Tartumaa
CHICAGO 1933
14.11 kl 22 “Tanja Tribute to Madonna”
Aia 3, Tallinn
ESTONIA KONTSERDISAAL
13.11 kl 19 Trio Artimus, Anna-Liisa Bezrodny (viiul), Henry-David Varema (tšello), Irina Zahharenkova (klaver)
14.11 kl 15 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)
Estonia pst 4, Tallinn
KARULA KIRIK
11.11 kl 13 “Iidne tee”, Anu ja Triinu Taul, kaastegevad Tarmo Noormaa ja Taavet Niller
Lüllemäe, Valgamaa
KIEK IN DE KÖK
12.11 kl 18 “Täna 40 aastat tagasi”, Hortus Musicus
Komandandi tee 2, Tallinn
KLOOSTRI AIT
09.11 kl 19.30 Nevil Blumberg (kitarr)
10.11 kl 19.30 Tõnu Naissoo (klaver)
Vene 14, Tallinn
KÕUE MÕIS
10.11 kl 19 “Vanadest Vene romanssidest Võssotskini”, Rain Simmul, Heli Vahing, Jaan Sööt
Triigi küla, Kõue vald, Harjumaa
MUSTPEADE MAJA
09.11 kl 19 “Maailmapäev: klassikapäev”
10.11 kl 19 “Maailmapäev: džässipäev”
Pikk 26, Tallinn
MUSTVEE KULTUURIKESKUS
09.11 kl 19 “Meeletu rüütel. Voldemar Kuslap 75”, Henn Rebane (akordion) ja Urmas Lattikas (klaver)
Tartu mnt 12, Mustvee, Jõgevamaa
NO99
09.11 kl 22 Vindpower
Sakala 3, Tallinn
PADISE KLOOSTER
10.11 kl 20 “Ühe lossi hääled...”, Storia, Hang Massive ja Mari Pokinen
Padise vald, Harjumaa
PÄRIMUSMUUSIKA AIT
09.11 kl 19 Punklauluõhtu “Harjaga või harjata”
15.11 kl 13 Päevane kontsertkohtumine Hanna-Liina Võsaga
Tasuja pst 6, Viljandi
ROCK CAFÉ
09.11 kl 20 Accept
10.11 kl 20 “Forevo”, Soul Thrower, Carlos Ramirez, Pirados Supremacy, Systeam, Wyrm Sub Terra, Põhja-
Tallinn
15.11 kl 19 Kukerpillid
Tartu mnt 80d, Tallinn
SAKA MÕIS
09.11 kl 19 Eduardo Fernandez (kitarr)
Kohtla vald, Ida-Virumaa
SALME KULTUURIKESKUS
09.11 kl 18 Suur unistuste kontsert “Kohtume vikerkaarel”
11.11 kl 17 Suur unistuste kontsert “Kohtume vikerkaarel”
Salme 12, Tallinn
TALLINNA TELETORN
13.11 kl 20 Isadepäevakontsert / teletorni muusikasalong, puhkpillikvintett Estica
Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
TALLINNA RAEKODA
10.11 kl 18 Eduardo Fernandez (kitarr)
Raekoja plats 1, Tallinn
TARTU ATHENA KESKUS
09.11 kl 19 “Kohtumine Raimond Valgrega”, Rain Simmul ja Jaan Sööt
Küütri 1, Tartu
TEATRI PUHVETI DŽÄSSISALONG
12.11 kl 19 “Flamenco-fusion”, Indrek Kruusimaa, Mihkel Mälgand, Iljo Toming
Teatri väljak 3, Tallinn
KINO
CINAMON TARTU
“Deemonid”
kl 14.00 (v.a E), 18.15 (v.a E), 22.20 (v.a E); R, E kl 19.15; E kl 21.45
“Frankenweenie”
kl 17.30 (v.a R–P); L–P kl 13.00; R kl 17.15
“Seitse psühhopaati”
kl 22.15 (v.a R–P); R–P kl 14.45
“007: Skyfall”
kl 12.30, 15.15, 18.30, 19.30 (v.a R–P), 21.30; R kl 22.15; L–P kl 17.00, 19.45, 22.30
“Zambezia”
eesti keeles: kl 12.15 (v.a L–P), 14.15 (v.a L–P), 18.00 (v.a R–P); L–P kl 11.30,13.15
“Pahaendeline”
kl 22.30 (v.a L–P); L–P kl 22.00
“Hotell Transilvaania”
eesti keeles: kl 13.30 (v.a R–P), 15.30 (v.a R–P); L–P kl 11.00; R kl 12.45
“Lootus tärkab”
kl 16.45 (v.a R–P), T–N kl 18.45; T kl 14.45; R–P kl 13.30
“Eestlanna Pariisis”
kl 12.45 (v.a L–P), 20.45 (v.a E–N); L–P kl 11.30, 17.15; T–N kl 14.45; E kl 18.45
“Kummi–Tarzan”
kl 16.25 (v.a L–P); L–P kl 15.00
“Metslased”
kl 20.00; R kl 15.45; L–P kl 19.15
“Seenelkäik”
kl 12.00, 16.15 (v.a E), 20.30 (v.a E); E kl 17.15
Turu 2, Tartu
EKRAAN
“Seenelkäik”
kl 15.15
“Eestlanna Pariisis”
kl 17.15
“Hotell Transilvaania” 3D
eesti keeles: kl 12.00
“007: Skyfall”
kl 12.15, 14.00, 19.00 (v.a L, E, T), 21.45 (v.a L)
“Frankenweenie” 3D
kl 17.00
“Seitse psühhopaati”
kl 22.00 (v.a L, E)
“Deemonid”
kl 19.15 (v.a L, T)
Coldplay
T kl 19.30
Metropolitan Opera HD: “Torm”
L kl 20.00
NT: “Timon Ateenast”
E kl 19.00
Riia 14, Tartu
SOLARISE KINO
“Seenelkäik”
R kl 17.50, 20.15; L–P kl 13.15, 17.40; E–N kl 17.45, 19.50
“Eestlanna Pariisis”
R kl 13.00; L–P kl 11.30; E–N kl 12.30
“Hotell Transilvaania”
3D eesti keeles: R kl 13.45, 19.30; L–P kl 13.00, 15.10, 17.20, E. 13.15, 16.10; T, K kl 13.15, 17.00; N. 13.00, 17.00;
3D vene keeles: L–P kl 11.15; E–N kl 15.15;
2D eesti keeles: L–P kl 11.00
“Lootus tärkab”
E, T, N kl 21.30
“Zambezia” 3D
eesti keeles: L–P kl 13.45, 15.45; E–N kl 12.15
“Asterix ja Obelix. Tema Majesteedi teenistuses” 3D
vene keeles: R kl 12.00; L–P kl 12.30; E–N kl 13.00
“Pahaendeline”
R kl 12.30; L–P kl 22.20
“Mavericks: lainet püüdmas”
E, T, N kl 16.00; K kl 21.30
“007: Skyfall”
R kl 12.45, 15.45, 17.30, 18.45, 20.30,
21.50; L–P kl 12.20, 15.30, 17.20, 18.40, 20.30, 21.50; E–N kl 12.20, 15.30, 17.20, 18.40, 20.30, 21.45
“Deemonid”
R kl 12.10, 14.50, 17.15, 22.10, L–P kl 12.00, 14.40, 19.20, 21.15; E, T, N kl 12.00, 14.40, 18.30, 22.00, K kl 12.00, 14.40, 16.50, 21.30
“Seitse psühhopaati”
R kl 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; L–P kl 16.45, 20.00, 22.00; E, T, N kl 13.00, 19.00, 21.10; K kl 14.20, 19.00, 22.00
“Hingetu”
R kl 14.50, 17.10, 20.00, 22.20; L–P kl 15.20, 17.40, 19.50, 21.30; E–N kl 14.40, 17.10, 19.20, 21.40
“Frankenweenie” 3D
R kl 12.20, 14.10, 16.00; L–P kl 11.45, 14.50, 19.15; E–N kl 12.10, 14.00, 15.50
“Argo”
R kl 12.40, 15.20, 19.30, 22.00; L–P kl 13.40, 16.15, 18.50, 22.10; E, T, N kl 14.15, 16.50, 19.30, 22.10; K kl 13.40, 16.20, 19.30, 22.10
Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
ADAMSON-ERICU MUUSEUM
“Mare Vint. Joonistused läbi viie aastakümne”, kuni 10.11–17.03
Uuendatud püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902– 1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn
DRAAKONI GALERII
“Kunstnik ja taies”, Jüri Kass, kuni 17.11
Pikk 18, Tallinn
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
“100aastane “Kevade””, kuni 11.12
“Eesti kirjandus kinolinal”, kuni 31.01
“Jüri Hain. Kunsti minu kodust (1959–1979)”, kuni 28.11
Tõnismägi 2, Tallinn
EESTI TARBEKUNSTI- JA DISAINIMUUSEUM
Püsiekspositsioon: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn
HAUS
“F(R)AME 2”, Laurentsius, kuni 30.11
Uus 17, Tallinn
HOBUSEPEA GALERII
“Must kleit vabal teemal”, Eesti Moekunstnike Ühendus, kuni 19.11
Hobusepea 2, Tallinn
NUKU MUUSEUM
Püsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn
PÄRNU KUNSTNIKE MAJA
Asta Isak / Maia Mägi (maal), kuni 17.11
Nikolai 27, Pärnu
PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
Pärnu kunsti aastanäitus, kuni 24.11
Uus 4, Pärnu
TALLINNA KUNSTIHOONE
“Varjud”, Jaak Soans,, kuni 16.12
Vabaduse väljak 6, Tallinn
TALLINNA LASTEMUUSEUM
Laura Linnapi pehmikud, kuni 31.12
“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12
Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”
Kotzebue 16, Tallinn
TALLINNA LINNAGALERII
“Kirjutatud on”, Jaan Elken, kuni 25.11
Harju 13, Tallinn
TARTU KUNSTIMUUSEUM
“MÖH? FUI! ÖÄK! OSSA! VAU!”, Eesti moodsa kunsti klassika, kuni 18.11
Raekoja plats 18, Tartu
TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM
“Aastaajad & koosmäng. Aastaajad”, kuni 03.03
“Kaisukaru 110”
Lutsu 8, Tartu
VÕRU LINNAGALERII
Ines Erlemanni graafikanäitus, kuni 22.11
Viive Noore illustratsioonide näitus, kuni 22.11
Diana Allase graafikanäitus, kuni 22.11
Liiva 13, Võru
Autor: Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus