7. detsember 2012
Jaga lugu:

Mida teha käesoleval nädalal?

Äripäeva erileht Puhkepäev pakub välja valiku sündmusi, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal. 

TEATER

CABARET RHIZOME

13.12 kl 21 “Jõuluõhtu”

Kaarli pst 9, Tallinn

ENDLA TEATER

07.12 kl 19 “Heinrich IV”

07.12 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!”

08.12 kl 19 “Pühamatest pühamad”

08.12 kl 19 “Uhkus ja eelarvamus”

11.12 kl 19 “Esimesed suudlused”

12.12 kl 11 “Tiiger, tiiger!”, esietendus

12.12 kl 13 “Tiiger, tiiger!”

12.12 kl 19 “Heinrich IV”

13.12 kl 11 “Tiiger, tiiger!”

13.12 kl 13 “Tiiger, tiiger!”

13.12 kl 19 “Testosteroon”

Keskväljak 1, Pärnu

KURESSAARE LINNATEATER

07.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”

08.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”

11.12 kl 11 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”

12.12 kl 16 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”

13.12 kl 13 “Lumekuninganna ehk Purunenud peeglite kuningriik”

Tallinna 20, Saaremaa

TALLINNA LINNATEATER

07.12 kl 19 “Eesti filmi laulud”

07.12 kl 18 “Kes kardab Virginia Woolfi?”

08.12 kl 19 “Eesti filmi laulud”

08.12 kl 19 “Kivid sinu taskutes”

10.12 kl 19 “Hamlet”

10.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

10.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

11.12 kl 19 “Hamlet”

11.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

11.12 kl 19 “Ma armastasin sakslast”

12.12 kl 19 “Lantimiskunstnikud”

12.12 kl 19 “Maailmale nähtamatud pisarad” Salme kultuurikeskuses

13.12 kl 19 “Aeg ja perekond Conway”

Lai 23, Tallinn

TARTU UUS TEATER

07.12 kl 19 “Ird, K.”

08.12 kl 19 “Identiteet”

09.12 kl 19 “Identiteet”

13.12 kl 19 “Edu”

Lai 37, Tartu

TEATER NO99

07.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

08.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

10.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

11.11 kl 19 “Pedagoogiline poeem”

12.12 kl 19 “Lõpus on kõik õnnelikud, ja kui ei ole, siis pole see lõpp”

13.12 kl 19 “Suur õgimine”

Sakala 3, Tallinn

TEOTEATER

08.12 kl 15 “Habemeta jõuluvana”

09.12 kl 12 “Habemeta jõuluvana”

09.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”

11.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”

13.12 kl 18 “Habemeta jõuluvana”

Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

VANA BASKINI TEATER

07.12 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Aruküla kultuurimajas

10.12 kl 19 “Mina hakkan peaministriks” Vanemuise suures majas

13.12 kl 11 “Vahva rätsep” Võru kultuurimajas Kannel

Tartu mnt 55/59, Tallinn

 KONTSERT

 ALATSKIVI LOSS

08.12 kl 16 Karmen Puis & Jaanika Rand-Sirp

Lossi 1, Alatskivi, Tartumaa

AMMENDE VILLA

09.12 kl 16 Francisco Liberona

Mere pst 7, Pärnu

ESTONIA KONTSERDISAAL

07.12 kl 13 “Põhjamaade Sümfooniaorkester 15”

07.12 kl 19 “Põhjamaade Sümfooniaorkester 15”

10.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers

11.12 kl 19 “Eliitkontserdid V”, Arvo Leibur & Ivari Ilja

13.12 kl 19 “Jõulumuusika”, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Estonia pst 4, Tallinn

HAAPSALU KULTUURIKESKUS

13.12 kl 17 “Jõulud!”, Kuninglik Kvintett

Posti 3, Haapsalu

HAAPSALU TOOMKIRIK

07.12 kl 19 Dave Benton ja Meero Muusiku neidudekoor

11.12 kl 19 “Jõulud südames”, Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen

Haapsalu piiskopilinnus

JÕHVI KONTSERDIMAJA

08.12 kl 19 “Frank Sinatra show”, Tanel Padar ja Kaunas Big band

12.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers

13.12 kl 19 Ivo Linna, Ott Leplandi ja Noorkuu jõuluturnee

Pargi 40, Jõhvi

KARKSI VALLA KULTUURIKESKUS

09.12 kl 16 ““Ave Maria” läbi aegade”, Tui Hirv (sopran), Aare Tammesalu (tšello), Toomas Trass (orel), Raadio Laulustuudio lastekoor ja Püha Miikaeli poistekoor, dirigendid Maret Alango, Kadri Hunt ja Kaie Tanner

Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia

KURESSAARE MUUSIKAKOOL

12.12 kl 18 Karmen Puis & Jaanika Rand-Sirp

Komandandi 9, Kuressaare, Saaremaa

LÜLLEMÄE KULTUURIMAJA

08.12 kl 16 “Jõulukontsert”, Tallinna Poistekoor, solist Kadri Kipper (sopran, Estonia), dirigent Lydia Rahula, dirigent ja kontsertmeister Tomi Rahula Lüllemäe, Karula vald

NOKIA KONTSERDIMAJA

07.12 kl 19 “Frank Sinatra show”, Tanel Padar ja Kaunas Big band

08.12 kl 19 Gruusia riikliku akadeemilise laulu- ja tantsuansambli Erisioni kontsert

12.12 kl 19 Kurt Elling & Estonian Dream Big Band

13.12 kl 19 Viini Straussi Orkestri kontsert

Estonia pst 9, Tallinn

NO99

07.12 kl 22 “KummaLiine kleit”, Ivi Rausi Group

Sakala 3, Tallinn

PÄRNU KONTSERDIMAJA

07.12 kl 14 “Pärnu kontserdimaja 10”, pärastlõunad tšelloga

13.12 kl 19 Ethel Caffie-Austin Singers

Aida 4, Pärnu

RAPLA KIRIK

09.12 kl 17 “Jõulud südames”, Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen

Kalda 2, Rapla

ROCK CAFÉ

07.12 kl 21 Terminaator ja HND

Tartu mnt 80d, Tallinn

TALLINNA JAANI KIRIK

08.12 kl 19 ““Ave Maria” läbi aegade”, Tui Hirv (sopran), Aare Tammesalu (tšello), Toomas Trass (orel), Raadio Laulustuudio lastekoor ja Püha Miikaeli poistekoor, dirigendid Maret Alango, Kadri Hunt ja Kaie Tanner

09.12 kl 17 Tõnis Mägi, Raadio laululapsed jt

Vabaduse väljak 1, Tallinn

TALLINNA TOOMKIRIK

07.12 kl 19 Rebecca Kontuse kvintett

Toom-Kooli 6, Tallinn

TARTU ATHENA KESKUS

07.12 kl 19 Anu Tauli plaadi “Päevalodja” esitluskontsert

Küütri 1, Tartu

KINO

CINAMON TARTU

“Aeroautod” eesti keeles: kl 12.00 (v.a L, P), 14.05 (v.a L, P); T kl 11.00; R kl 12.30, 14.45 ; E–N kl 13.15; L–P kl 11.45, 13.30; K, N kl 15.15

“Suhete mänguväljak” kl 12.15 (v.a L, P, T), 14.20, 16.35 (v.a R, E), 21.15 (v.a R); R kl 17.20, 21.45; L–P kl 12.00; T kl 11.00; E, T kl 18.45

“Seitse psühhopaati” E–K kl 22.15

“Viis legendi” eesti keeles: 12.30 (v.a R), 14.30 (v.a R), 16.00 (v.a L, P), 18.00 (v.a L, P, N); R kl 13.15, 15.15, 17.15; L kl 13.45; N kl 14.05; L–P kl 16.30

“Pilveatlas” kl 17.15 (v.a R), 20.30 (v.a R); R kl 17.05, 20.15

“Raskekaal” kl 20.00 (v.a L, P, N); N kl 18.00; P kl 21.30

“Õnneteraapia” K, N kl 19.25; L–P kl 19.50, 22.15; E–K kl 21.45; R kl 18.45, 23.15

“Sööst” R kl 23.30

“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2” kl 12.45, 15.00 (v.a E), 18.45 (v.a R); R, E, T kl 19.30; R kl 22.00; E kl 15.15

“007: Skyfall” kl 16.25 (v.a R–P), 19.15, 22.00 (v.a R); R kl 22.30; L–P kl 15.20

“Seenelkäik” kl 17.30 (v.a L–P); L–P kl 18.00; R kl 16.45, 21.00

“Kalapoeg Nemo” eesti keeles: L–P kl 11.30; P kl 13.45; L kl 16.15

“Pii elu” L kl 16.00; L–P kl 18.45

“Kääbik: Ootamatu teekond” N kl 20.15

“Lindpriid” N kl 21.45

Turu 2, Tartu

FORUM CINEMAS ASTRI

“007: Skyfall” T, N kl 16.15; vene keeles: kl 16.15 (v.a T, N)

“Videviku saaga. Koidukuma: osa 2” kl 16.30 (v.a P)

“Õnneteraapia” vene keeles: kl 20.15

“Džungel” 3D kl 14.15, 19.30 (v.a N), 21.30 (v.a N); 2D kl 16.00

“Viis legendi” 3D eesti keeles: E, K kl 13.30; T kl 19.00; vene keeles: kl 13.30 (v.a E, K), 19.00 (v.a L, P, T); L–P kl 11.45

“Aeroautod” 3D

2D eesti keeles: L–P kl 11.30; T kl 14.00; K kl 18.00; 3D vene keeles: L–P kl 12.00

2D vene keeles: kl 14.00 (v.a T), 18.00 (v.a K)

“Kääbik: Ootamatu teekond” 3D N kl 19.30

“Tulega tule vastu” kl 21.15 (v.a L)

Metropolitan Opera: “Maskiball” L kl 20.00; P kl 17.00

Tallinna mnt 41, Narva

NÄITUS

DRAAKONI GALERII

“S. Rita: visandid teemal “My Heart Will Burn Forever””, Andres Tali, kuni 15.12

Pikk 18, Tallinn

EESTI RAHVA MUUSEUMI NÄITUSEMAJA

“Ostupalavik: tarbimiskultuur Eestis 1990.–2000. aastatel”, kuni 31.12 “Eesti filmi rajaleidjad soome-ugri ja põhjarahvaste juures”, kuni 31.12 Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”

J. Kuperjanovi 9, Tartu

HOBUSEPEA GALERII

“Soovin, et ma oleksin lind”, Kristi Kongi, kuni 17.12

Hobusepea 2, Tallinn

NIGULISTE MUUSEUM

“Ars moriendi. Suremise kunst”, kuni 02.06

Püsiväljapanekud:

“Kirikukunst 13.–18. sajandist”

“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”

Niguliste 3, Tallinn

NUKU MUUSEUM

“Eesti teatrimaskid”, kuni 28.02

Püsinäitused:

“Ferdinand Veike ekspositsioon”

“Nukuteatri ajalugu Eestis”

“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”

“Maailma nukkude saal”

“Õuduste kelder”

“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”

“Tähtede võlv”

“Nukutöökojad”

“Auruteater”

Lai 1, Tallinn

PÄRNU KUNSTNIKE MAJA

“Pärnumaa foto”, kuni 15.12

Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Urmas Viik, kuni 22.12

Uus 4, Pärnu

TALLINNA LASTEMUUSEUM

“Laura Linnapi pehmikud”, kuni 31.12

“Lääs-lõuna-ida-põhi”, kuni 31.12 Püsiekspositsioon: “Need vanad armsad mänguasjad”

Kotzebue 16, Tallinn

TALLINNA LINNAARHIIV

“Ajatud ajaloolised kuuseehted möödunud sajandil”, kuni 15.01

Tolli 6, Tallinn

TARTU KUNSTIMUUSEUM

“Vapruse, vabaduse ja rõõmuga!”, Endel Kõks, kuni 24.03

Raekoja plats 18, Tartu

TARTU ÜLIKOOLI KUNSTIMUUSEUM

“Puusse lõigatud pildid. Jaapani traditsiooniline puulõikegraafika”, kuni 15.03

Püsiekspositsioonis on Kreeka erinevate perioodide skulptuuride kipsvalandid

Ülikooli 18, Tartu

 

 

 

 

Autor: Tiive Murdoja, Äripäeva Puhkepäeva toimetus

Jaga lugu:
Seotud lood
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Enimloetud
Laura Tahk
Laura TahkSekretar.ee toimetajaTel: 53 444 071laura@sekretar.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt