Mida teha aasta lõpus?

Aasta lõpu viimastel päevadel on võimalik nautida nii klassikalise-, jazz kui popmuusika kontserte ja pidusid klubiõhtutest kuni ballideni.

Vali järgnevast loetelust endale sobiv üritus!

Hennessey aastalõpukontsert: Klaaspärlimäng Sinfonietta

Kollektiivist, mille Risto Joost, Ivo Lille ja Harles Mägi peamiselt Mozarti muusika esitamiseks kokku kutsusid, on saanud orkester, mille rikkalikus repertuaaris on lisaks klassikalistele meistriteostele ka cross-over-projektid. Muusika, mida mängitakse, on pärit mitmest sajandist, ulatudes Bachist Tüürini ning Corellist Piazzollani.

Viljandi kontserdil on kavas Haydni ja Schuberti teosed. Solistina astub ülesse Suurbritannia tšellist Natalie Clein, dirigeerib Andres Mustonen.

29.12 kl 19 Viljandi Pärimusmuusika Aidas

31.13 kl 12 Tallinnas Estonia Kontserdisaalis

31.12 kl 17 Tartus Vanemuise Kontserdimajas

Piletid: eelmüügist 11,5-13,5 €. Tund enne algust kohapeal 15 €. Lastele kuni 7 eluaastani sissepääs tasuta. www.concert.ee

Roosa Maja aastalõpu pidu

Õhtut juhivad ja piduliste meelt lahutavad näitlejad Egon Nuter ja Liina Tennosaar. Tantsuks mängib Tantsuorkester Estraadiraadio, solist Signe Hansen. Orkestri repertuaarist leiab stiilset omaloomingut ning maitsekaid ja isikupäraseid seaded popmuusika kullafondist läbi nelja möödunud kümnendi. Säravate ja glamuursete etteastega astub üles ka tantsutrupp Celavy ja solist Marge Lumisalu, peagi saabuva uue aasta puhul tuleb külalisi tervitama teater Ugala.

29.12 kl 20.00 Viljandis Sakala keskuses

Piletid: 15  www.sakalakeskus.ee

Smokie Live

Üle 30 aasta edukalt maailma lavadel figureeginud rokkstaar Smokie on peale aastast vaheaega tagasi Eestis. Ülisuure hitivaramuga bänd on endiselt Euroopa üks nõutumaid rokkartiste ning jagab positiivset laengut mitmetele generatsioonidele. Rokiklassikasse on Smokie läinud megahiti staatusesse tõusnud meloodiliste rokkballaadidega nagu Living Next Door To Alice, Have You Ever Seen The Rain, Needles And Pins jpt. Sissepääs alates 18. eluaastast.

29.12 kl 21 Tallinnas klubis 777 The Bank Club

Piletid: 25-35  www.club777.ee ja www.smokie.co.uk

Hennessy aastalõpukontsert. Bella Italia!

Kontserdi kavas on Claudio Monteverdi, Gioachino Rossini, Ottorino Respighi teosed. Samuti Felix Mendelsohn Bartholdy. “Itaalia sümfoonia”. Esineb Tallinna Kammerorkester Olari Eltsi dirigeerimisel.

30.12 kl 17 Jõhvi Kontserdimajas

31.12 kl 17 Tallinnas Estonia kontserdisaalis

Piletid: 9-12  www.concert.ee

Vanemuise aastalõpuball

Vana aasta ärasaatmispeol mängivad tantsuks Vanemuise teatri Sümfooniaorkester, ansambel Väikeste Lõõtspillide Ühing koos Marko Matverega ning Anne Veski. Publikul on võimalik nautida teatri balletitrupi, ooperitrupi ja draamatrupi säravaid ja vaimukaid programme, osa saada Stephen Hanseni öökontserdist ning Olav Ehala, Lauri Liivi ning teiste artistide meeleolukast kontsertprogrammist kohvikus Shakespeare.

30.12 kl 19 Vanemuise suures majas ja Vanemuise kontserdimajas.

Piletid: 40  www.vanemuine.ee

Hennessy ja Eesti Kontserdi uusaastakontsert

Traditsioonilisel Hennessy ja Eesti Kontserdi uusaastakontserdil juhatab Eesti Riiklikku Sümfooniaorkestrit maailma tipporkestrite hulka kuuluva Orchestre de Paris muusikajuht Paavo Järvi. Lavale astuvad veel tütarlastekoor Ellerhein ja solistid Tanja Tetzlaff (tšello) ja Christian Tetzlaff (viiul). Kavas Johann Straussi, Johannes Brahmsi, Tõnu Kõrvitsa ja Jean Sibeliuse looming.

30.12 kl 17 Pärnu Kontserdimajas

Piletid: 11-15 €  www.concert.ee

Aastavahetus Wabaduses

Pidulik 4-käiguline ? la carte õhtusöök koos veiniga restorani II korrusel, vahepaladeks sädelevad pärlid operettidest ja muusikalidest Eda Zahharova Music Agency solistide esituses. Samuti astub erikülalisena üles Liis Lemsalu. Hiljem jätkub pidu klubis.

31.12 kl 20 Tallinnas restoranis Wabadus, klubis Vabank ja Bibabo

Piletid: 65 € pääse Wabadusse, 15-25 klubis www.wabadus.ee, www.vabank.ee, www.bibabo.ee

Glamuurne aastavahetus koos ansambliga Swingers Viktoria keskuses

Ansambli koosseisu kuuluvad Birgit Õigemeel, Tatjana Mihhailova, Mikk Saar ja Pearu Pauluse. Õhtut juhib Tõnis Milling. Programmi vürtsitavad mitmed tantsunumbrid ja imeline tuleshow. Muusikat valib DJ Enno Lohu.

31.12 kl 20 Tallinnas Viktooria keskuses

Piletid: 15-49  www.viktoriakeskus.ee

Sokos Hotel Viru & Starlight Cabaret aastavahetusepidu

Sokos Hotel Viru võimalust pakub võimalust osa saada oma ajastu legendaarseima hotelli 40 aastase värvikireva ajaoo säravaimatest kõrghetkedest. Viru legendid, nii eestimaised kui rahvusvahelised, rulluvad piduliste ees lahti vaatemängulise kolmeosalise klassikalise varieteežanri etendusena. Restoran Merineitsi kokad serveerivad õhtu jooksul rikkaliku buffetlaua unikaalse valikuga nii klassikalistest kui maailmale tundmatutest eestipärastest hõrgutistest. Pidu jätkub peale südaööd Cafe Amigos, kus esineb Rolf Roosalu.

31.12 kl 20.30 Tallinnas Sokos Hotel Virus

Piletid: 123,5  www.sokoshotels.fi/ee

LondonBeat

Disco ja tansumuusika hiid Londonbeat korraldab klubis 777 nostalgilise hitipeo. Londonbeat on end muusikaajalukku kirjutanud megahittidega “I’ve Been Thinking About You”,  “You Bring On The Sun” ja “A Better Love”. Ühes nendega esitab bänd kontserdil kõiki oma teisi tuntumaid lugusid. Sissepääs alates 18. eluaastast.

Piletid: 25-35 €

31.12 kl 23 Tallinnas klubis 777 The Bank Club www.club777.ee

Estonia ball – Veneetsia karneval

Pidulikku tantsumuusikat kahes osas esitab Rahvusooper Estonia orkester Eri Klasi ja Mihhail Gertsi juhatusel. Tantsu saab keerutada ka Siim Aimla Big Bandi saatel ja vabamas vormis võib samme seada Colombinas, kus plaati keerutab Elmu Sadulsepp. Õhtu esimeses osas tuleb Rahvusooper Estonia solistide, koori, orkestri ja Eesti Rahvusballeti solistide esituses ettekandele muusikalavastus „Veneetsia karneval“. Üles astuvad veel Mait Malmsten ning Villu Veski ja Tiit Kalluste džässiprogrammi „La jazz“.

31.12 kl 18.30 Tallinnas Estonia Teatris

Piletid: 38-76  www.opera.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara