Täna toimub tippsekretäride kutsevõistlus

Täna, 16. mail toimub Viljandimaal Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis vabariiklik sekretäride kutsevõistlus Tippsekretär 2014, kus oma oskused ja teadmised panevad proovile sekretäritöö õpilased üle Eesti.

„Tippsekretär on sekretäritöö eriala lõpetajatele huvitav, pingeline ja väga pidulik kevadsündmus,” ütles võistluse žürii liige ja Eesti Juhi Abi Ühingu auliige Sirje Orvet. Tema sõnul peavad võistlejad näitama oma oskusi ja teadmisi dokumendihalduses, arvutitöös, eesti keeles ning protokolli, etiketi ja kultuuri laitmatus valdamises.

„Eelnevatel aastatel olnud situatsioonülesande näitlejaga asendasime iseseisva avaliku esinemisega,” selgitas Orvet. Ta lisas, et žürii ootab põnevusega, milliseks kujunevad noorte etteasted sekretäritööst. „Eesti kutseõppeasutused teevad tublit tööd, mida näitavad ka Eesti Juhi Abi Ühingu läbiviidavate kutseeksamite tulemused,” märkis Orvet. Tema sõnul on sekretäritöö aluseks inimese iseloomuomadused ja hoiakud ning koolist saadav haridus on katus edukale karjäärile. „Ei ole maailmas toredamat ametit, kui olla oma armsas organisatsioonis sekretär, seda esindada ja toetada,” ütles Orvet.

Tänavustel võistlustel võtavad mõõtu 22 kutseõppurit Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tartu Kutsehariduskeskusest, Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolist ja Tallinna Majanduskoolist.

Täpse ajakava ja lisainfo sekretäride võistlusest leiab SIIT.Sekretäride kutsevõistlust Tippsekretär 2014 korraldab SA Innove koostöös Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli ning Eesti Juhi Abi Ühinguga. SA Innove koordineerib alates 2006. aastast noorte kutsemeistrivõistlusi Eestis ning abistab koostööpartnereid võistluste korraldamisel ja teavitustöös.

Sihtasutus Innove on üld- ja kutsehariduse valdkonna ja hariduse tugiteenuste kompetentsikeskus ning Euroopa Liidu toetuste vahendaja. Sihtasutus loodi 2003. aastal Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas.

Osale arutelus

 • Tiive Murdoja

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara