20. aprill 2016
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Sekretäride päeva tähistatakse sel aastal 27.aprillil

Sekretäride päeva tähistatakse aprillikuu viimase täisnädala kolmapäeval, aluseks nädalasüsteem pühapäevast-laupäevani. Seega õige päev on sellel aastal 27. aprill.
Autor: sekretar.ee
Sekretar.ee toimetus on saanud sel nädalal rohkelt kõnesid ja kirju, kus küsitakse, millal täpselt tähistatakse sel aastal sekretäride päeva. Mõnede arvates peaks selleks kuupäevaks olema 20.aprill, teiste arvates jällegi 27.aprill.

Palusime kommentaari Eesti Juhi Abi Ühingu juhatuse esimehelt Janne Kerdolt, kelle sõnul on sama küsimust üles tõstatud ka varasematel aastatel.

"Sekretäride päeva tähistatakse aprillikuu viimase täisnädala kolmapäeval, aluseks nädalasüsteem pühapäevast-laupäevani. Seega õige päev on sellel aastal 27. aprill.

Isiklikult olen arvamusel, et kui oleme ülevõtnud rahvusvahelise administratiivtöötajate nädala tähistamise (enne siis sekretäride ametinädala), sh siis sekretäride päeva tähistamise Ameerika Ühendriikidest, siis järgime ka nende kalendersüsteemi. Seda järgivad ka teised riigid. Mis ei tähenda seda, et me ei või ka sellel nädalal tähistada sekretäride päeva või ei või tähistada seda iga kuu. Iga kalendripäev on igaühele meist tähtis!" selgitas Kerdo segadust tekitava kuupäeva tagamaid.

***

Autor: sekretar.ee

Sekretar.ee ja Äripäev ootavad kõiki sekretäre, juhiabisid ja assistente sekretäride ametinädala puhul  igakevadisele suursündmusele SEKRETÄRIDE PÄEV 2016, mis toimub päev enne rahvusvahelist sekretäride päeva, 26.aprillil Tallinna Lauluväljakul ja kannab pealkirja „Õnn on Sinu enda kätes!“.

Sekretar.ee on sekretäride päeva tähistanud konverentsi näol juba 14 aastat. See on kujunenud sekretäride ja juhiabide meelis kohtumispaigaks, kuhu tullakse lähemalt ja kaugemalt kohtuma üle Eesti.

Mis ootab ees konverentsi külalisi?

- Päeva meeleolusid juhib alati heatujuline MARKO REIKOP- .

- Õnneliku päeva hommikukontsert JAAN TÄTTE- lt.

- Päeva jooksul jagavad inspiratsiooni ja kogemusi:

o SORAINEN Advokaadibüroo personalijuht KRISTIINA HÄRMS

Sekretärist personalijuhiks – juhi parem käsi ettevõtte loomisest tänaseni

o Sündmusturundusagentuuri Kuusk OÜ juht AIVAR KUUSK

Firmasündmused, mis liidavad kollektiivi ja toidavad õnnetunnet

o Karjäärinõustaja ja tööõnne spetsialist TIINA SAAR-VEELMAA

Tööõnne valem ehk kuidas särada ka 20 ja 40 aasta pärast?

o Naisinvestorite Klubi eestvedaja KRISTI SAARE

Kas sekretär võib saada rikkaks?

o Toitumisnõustaja ja programmi Fitlap.ee asutaja HEIKKI MÄGI

Söö tervislikult. Tee sporti. Armasta oma keha. Aga kuidas?

o Möödunud aasta ühe enim müüdud raamatu “Naiseks olemise kunst” autor KATRIN SAALI SAUL

Naise arhetüübid tööalaste väljakutsete teenistuses

Vaheaegadel saab tutvuda huvitavate messi väljapanekutega.Pausidel pakutakse kõhtupaitavaid maitseelamusi.Kõiki Sekretäride päeva külalisi ootavad väärikad kingitused.Ühe päeva jooksul on Teil võimalik kohtuda ja suhelda üle 100 ametikaaslasega.

Täpse konverentsikavaga saab tutvuda SIIT.

Möödunud aasta meeleolukat sekretäride pidupäeva fotogaleriid saab vaadata siit.

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700