INSPIREERIVAD IDEED: Kontor hubaseks ja nutikaks

AQ seeria riiulimoodulid SA Möblerilt on hea näide multifunktsionaalsusest – riiulis saab hoida kõikvõimalikku kontoris vajaminevat, madalamaid mooduleid saab vajadusel kasutada pingina.
AQ seeria riiulimoodulid SA Möblerilt on hea näide multifunktsionaalsusest –...

Viimastel aastatel jääb sisustusmessidel üha rohkem silma, et kontoritesse mõeldud sisustustoodete disainis on varasem rangus asendunud pehmemate ja kodusemate joontega. Väga oluline osa on ka kõikvõimalikel nutikatel väikelahendustel, kirjutab ELKE Mööbel tegevjuht Siim Siigur.

Taimed

Enamus kontoritest seisab silmitsi värske õhu puudusega, tihti ei ole ka aknad avatavad. Seetõttu on taimedel kontoris lisaks silmailule ka tähtis ülesanne õhu puhtana hoidmisel.

Foto 1: Shima Gardeni erinevates suurustes taimealustega (tootja: Johanson) saab luua lopsakaid kontorioaas.
Foto 2: Taimemooduliga nutikas koosolekulaud On Point Offecctilt lisab kontorisse rohelust ja pakub koosolekute pidamisel mõnusat vaheldust.
Foto 3: Kui rohenäppe on palju, tasub kontorisse muretseda tubastesse tingimustesse mõeldud Greenhouse minikasvuhoone (tootja: Desing House Stockholm).
Foto 4: Wire Pot lillepotid ja erinevas kõrguses postamendid Menult muudavad rohelised kontorinurgad veelgi elavamaks.

1. Shima Gardeni taimealused. 
2. Taimemoodul On Point Offecctilt. 
3. Greenhouse mini-kasvuhoone. 
4. Wire Pot lillepotid.
1. Shima Gardeni taimealused. 2. Taimemoodul On Point Offecctilt. 3....

Mobiilsus

Kontorite sisustamisel on väga oluliseks märksõnaks mobiilsus – asjad peavad olema lihtsasti liigutavad. Seetõttu on varasemast suurem roll abitoolidel ja tumbadel, mida saab endaga mugavalt näiteks kolleegi laua juurde aruteluks kaasa haarata.

Efektse Carry On tumba (tootja: Offecct) saab mugavalt kätte võtta ja kas või läbi terve kontori õige laua juurde viia.
Efektse Carry On tumba (tootja: Offecct) saab mugavalt kätte võtta ja kas või...

Näiteks ratastel tahvli saab lihtsa vaevaga õigesse kohta veeretada. Sahtliga varustatud Draft tahvel Abstractalt on nutikalt kahepoolne – ühelt poolt on see kaetud valge magnetpinnaga, millele saab kirjutada, ning teistelt poolt korkpinnaga, kuhu on hea teateid kinnitada.

Sahtliga varustatud Draft tahvel Abstractalt on nutikalt kahepoolne – ühelt poolt on see kaetud valge magnetpinnaga, millele saab kirjutada, ning teistelt poolt korkpinnaga, kuhu on hea teateid kinnitada.
Sahtliga varustatud Draft tahvel Abstractalt on nutikalt kahepoolne – ühelt...

Mida rohkem on tootel erinevaid funktsioone, seda parem. Selliselt saab ruumi nutikalt ja kokkuhoidlikult kasutada. Miks mitte anda näiteks ratastel sahtliboksile lisaülesanne – istmepehmendusega saab selle muuta ajutiseks istumisaluseks.

Istmepehmendusega Metal Pedestal sahtliboks Actiult.
Istmepehmendusega Metal Pedestal sahtliboks Actiult.

Nutikus

Nutikad pisilahendused alates kontoritarvete hoidikutest ja lõpetades jalatoega lisavad töötamisele mugavust.

Aksessuaaride sari Collect Abstractalt on loodud akustilistele paneelidele. Sarjas on kinnituvad nagid erinevate esemete hoidmiseks – näiteks leiab valikust pastaka- ja märkmepaberihoidjad, riputatava peegli ja nagid. Sarja tooted sobituvad kõigi paneelidega, olenemata paneeli kujust ja paksusest.

Aksessuaaride sari Collect Abstractalt on loodud akustilistele paneelidele. Sarjas on kinnituvad nagid erinevate esemete hoidmiseks – näiteks leiab valikust pastaka- ja märkmepaberihoidjad, riputatava peegli ja nagid. Sarja tooted sobituvad kõigi paneelidega, olenemata paneeli kujust ja paksusest.
Aksessuaaride sari Collect Abstractalt on loodud akustilistele paneelidele....

Kaasaegset disaini saab tuua ka kõige tavalisematesse kontoritarvetesse. Suurt valikut isikupäraseid märkmepabereid, pastaka- ja paberihoidjaid leiab näiteks Hay ja Stringi valikust.

Kontoriaksessuaarid Hay´lt.
Kontoriaksessuaarid Hay´lt.

Stringi valikus on lauaplaadi ja seina külge kinnituvad restid, kuhu saab omakorda kinnitada väiksemate kontoritarvikute taskuid.

Stringi valikus on lauaplaadi ja seina külge kinnituvad restid, kuhu saab omakorda kinnitada väiksemate kontoritarvikute taskuid.
Stringi valikus on lauaplaadi ja seina külge kinnituvad restid, kuhu saab...

Kui põlvedest 90-kraadise nurga all kõverdatud jalad korralikult maha ei ulatu, tasub mõelda jalatoe peale (pildil paremal). Kiikuv jalatugi on aga veelgi parem abimees, kuna aitab jalgu ka pikalt istudes lihtsalt liikumises hoida ja seeläbi istumisest tekkivat paistetust ning lihasväsimust vähendada.

Reguleeritav tööjaam, mis kinnitub lauale, võimaldab vahepeal ka püstises asendis tööd teha.

Vasakul Humanscale’i reguleeritav tööjaam QuickStand Lite ja paremal Humanscale’i kiikuv jalatugi FM500.
Vasakul Humanscale’i reguleeritav tööjaam QuickStand Lite ja paremal...

Autor: Siim Siigur, ELKE Mööbel

TULE VAATAMA!
ELKE Mööbel on oma uudistoodetega esindatud ka 25.aprillil Tallinna Kultuurikatlas toimuva kevadkonverentsi SEKRETÄRIDE PÄEV 2017 messialal.
Konverentsi kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.

Galerii

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara