Toosikannu puhkekeskus Türi vallas Järvamaal

Toosikannu Puhkekeskus  

Järvamaal asuv Toosikannu puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Aga mitte ainult – Toosikannus asub Eesti esimene ja ainus loomapark ning lisaks tähtpäevade tähistamisele on see suurepärane koht koosolekutele ja konverentsidele.

Tallinnast vaid tunnise autosõidu kaugusel metsade vahel asuvas Toosikannu puhkekeskuses on Eesti uusim jahi- ja laskespordikeskus. 920 hektari suuruses loomapargis elavad põdrad, metskitsed, punahirved ning teised metsaelukad, pakkudes avastamis- ja silmarõõmu nii matkaautoga ulukisafarit läbides, fotojahti pidades või vaatlustornides linde ja loomi vaadeldes.

Toosikannu puhkekeskuse loomaparki võib loomavaatlusmatkale tulla aasta ringi. Metsloomad on loomapargis julged, kuna jahti siin aktiivselt ei peeta.

Toosikannu hirvepark   

Tänu mitmekülgsetele ajaveetmisvõimalustele on Toosikannust saanud populaarne koht seminaride, koolituste, jõulupidude ning ettevõtete suve- ja talvepäevade pidamiseks ning samuti ootame kõiki lapsi klassilõpu ekskusrsioonidele, mis toimuvad tavaliselt suve algul ja sügisel.

Toosikannu peamaja suur saal  

Peamaja suures saalis on kohti kuni 120 inimesele. Lisaks asub peamaja esimesel korrusel õdus kaminaga 30-kohaline jahisaal, kus huvilised saavad tutvuda Eesti suurima hirveliste trofeede kollektsiooniga.

Peamaja teisel korrusel on 14 tuba, kus on kokku 52 voodikohta. Peamaja hoovil asuv aidamaja seminarisaal mahutab teatri stiilis kuni 70 inimest ning U-lauana kuni 24 inimest. Saali varustuses on dataprojektor, helitehnika, pabertahvel ja wifi. Aidamajas on viis tuba, kokku kuni 18 voodikohaga.

Toosikannu Puhkekeskusest veidi eemal asuvad kaks privaatset puhkemaja. Puhkekeskusest neli kilomeetrit eemal, keset Toosikannu loomaparki asuvas Ale-Sepa puhkemajas saab pidulikku sündmust või seminari korraldada kuni 50 külastajale. Puhkemaja kõrval asuv majutusmaja mahutab kuni 40 inimest.

Puhkekeskusest kilomeetri kaugusel asuv Karupahna puhkemaja sobib väiksemale seltskonnale. Hubane saal ja majutusruumid mahutavad mugavalt 12 inimest.

Karupahna Puhkemaja  

Meil on palju võimalusi meelt lahutada ja aktiivselt puhata – korraldame ATV- ja mootorsaanimatku, samuti räätsamatku talvisel rabamaastikul või kevadisi kanuuretkesid Käru jõel. Avaral maa-alal saab osaleda seiklus- ja meeskonnamängudes ning orienteerumises, proovida täpsust õhupüssi ja vibu lastes ning lisaks pakume külastajatele lõõgastust Soome, Vene ja suitsusaunas ning kümblustünnis. Toosikannu Puhkekeskus on ühinenud Saunatee ühendusega, kuhu kuuluvad erinevad saunad üle Eesti. Saunatee saunades on garanteeritud, et saunafänn saab häid ja kvaliteetseid saunaelamusi.

Saunad Toosikannul  

Suvisel ajal pakub Toosikannu sisemajutust kokku kuni 232 inimesele ning olemas on piiramatu telkimisala. Toosikannu köök ja tublid kokad on võimelised toitlustama oma suurepäraste roogadega ka mitmetuhandelist seltskonda.

Peamaja saal  

Kõik toidud valmivad kohapeal, osa grillroogi lausa klientide silme all. Toosikannu külaliste lemmikroad on hõrgutavad ulukipraed põdra- ja metssealihast.

Toosikannult 4km kaugusel Käru alevikus asuv Käru Kõrts on sobilik neile, kes soovivad pidada päevast seminari või mõnd muud päevast koosviibimist. Kõrtsis olevaid istekohti on võimalik paigutada vastavalt soovile.

Käru Kõrts   

Teatristiilis mahutab kuni 70 osalejat, kohviku stiilis ja U-kujuliselt laudadega sobilik kuni 30 osalejale. Kõrtsi saalis (132 m2) on kogu seminarideks vajalik tehnika ning õdususe loomiseks kamin.

Kõrtsi saal  

Leiame teie sündmuse jaoks just õiged ruumid ja tegevused! Olete oodatud!

KONTAKT

Toosikannu puhkekeskus

Jõeküla küla, Türi vald, Järvamaa

tel: +372 489 8160

e-post: info@toosikannu.ee

koduleht www.toosikannu.ee

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700