21. juuli 2020

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Eesti Vabaõhumuuseum
Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Eesti Vabaõhumuuseumi külastus on nagu ajas rändamine, mis pakub elamusi, mõnusat ajaviitmist ja terakese tarkust. Siia tulles saab aja maha võtta ja värsket õhku hingata. Lisaks meeldivale jalutuskäigule pakub siinne keskkond rohkelt võimalusi mitmesuguste ürituste korraldamiseks. Traditsioonilise talurahva arhitektuuri keskele sobivad nii meeldejäävad peresündmused ja meeleolukad peod, kui ka seminarid ja konverentsid.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Kolu kõrtsi tallialune mahutab kuni 160 külalist, mugav setu talu laut sobib ideaalselt kuni 50 inimesele. Setu talu ja peipsivene maja hubased ruumid on sobilikud ca 12 inimesele. Kuie kooli II korrus mahutab 20 inimest. Mereäärne kiigeplats on mõnus peopaik 150-le külalisele.

Kolu kõrts

Kõik teed viivad kõrtsi

19. sajandi keskpaigas ehitatud Kolu kõrts on ka tänapäeval kokkusaamise kohaks, kus vahetada küla- ja ilmauudiseid, sõlmida tehinguid ja tähistada.

Suur talliruum, ehe kõrtsituba ja õdus sakstekamber võimaldavad korraldada nii lihtsaid maalähedasi kui peenemaid pidulikke üritusi. Samuti aitab mõnus keskkond nii õppimisel kui ka kaalutletud otsuste vastuvõtmisel.

Kolu kõrtsi tallialune mahutab kuni 160 inimest. Kolu kõrtsi sakstekamber on sobilik kuni 20-le inimesele. Suurele seltskonnale pakume võimalust broneerida terve Kolu kõrtsi!

Pidu autentses setu talus või peipsivene majas

Setu talu ja peipsivene maja vanapärased suurte valgete ahjudega kambrid pakuvad stiilset ning õdusat õhkkonda, mida mujalt Tallinnast ei leia. Hubased ruumid on sobilikud väiksematele seltskondadele mahutades ca 12 inimest.

Setu talu laut on ehitatud kaasaegseks kõigi mugavustega seminari- ja peoruumiks, mis sobib ideaalselt nii koolituse kui ka piduliku ürituse jaoks kuni 50-le inimesele.

Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Telefon: +372 6549 109

E-mail: [email protected]

Lisainfo: www.evm.ee

Setu talu laut

Looduskaunis kiigeplats

Mereäärsele kiigeplatsile mahub mõnusasti ära ka suurem seltskond. Sealt avanevat maalilist vaadet Kopli lahele ja vanalinnale oskasid hinnata juba 150 aastat tagasi siia suveresidentsid rajanud baltisaksa pered. Kiigeplatsi katusealune annab vihma- ja päikesevarju kuni 150-le inimesele, lisaks saab paigaldada telgid.

Kiigeplats

Võimalusi veelgi

Imekauneid paiku nagu näiteks külaväljak ja tammeplats on muuseumi südames veelgi, kus saab pidada üritusi igal aastaajal ning iga ilmaga. Väärikas Sutlepa kabelis on võimalik läbi viia ristseid ja laulatusi. Ajaloolise õhustikuga Kuie koolimaja teisel korrusel on kaasaegse sisustusega seminariruum kuni 20 inimesele.

Väliüritusi korraldades leiame lahenduse igale rahvaarvule. Näiteks oleme läbiviinud enam kui 4000 osalejaga kliendipäevi. Üritusi saab korraldada ka väljaspool muuseumi lahtiolekuaega.

Tammeplats

Igale ühele oma

Iga pidu on justkui rätsepatöö – kordumatu ja ainulaadne, loodud kindla inimese soove ja ideid arvestades. Meeldejääva peo jaoks on vabaõhumuuseumis olemas kõik võimalused. Lisaks võrratule peopaigale valmivad Kolu kõrtsi köögis imehead toidud. Vähem oluline pole ka pikk nimekiri headest partneritest, kes üritusele sobivat meelelahutust pakuvad. Kas seminari vahepalaks võiks olla leivaküpsetamise õpituba? Või sobiksid pidu ilmestama hoogsad setu tantsud? Kas külalised võiksid peopaika sõita hobukaarikus? Olgu muusika, teatrietendus või meeskonnamäng looduses - jagage meiega oma unistusi ja aitame need ellu viia!

Sõit hobukaarikuga

Üritusturundusjuht Katrin Pihlapuu kinnitab, et vabaõhumuuseumis saab ürituse korraldada igale soovile ja maitsele. Olgu seltskond suur või väike, seiklushimuline või linnulaulu hindav – leiame just Teile sobiva erilahenduse. Inspiratsiooniks leiab rohkelt ideid Eesti Vabaõhumuuseumi kodulehelt www.evm.ee.

Broneeringu saab teha nii kodulehe vahendusel, meili teel, kirjutades aadressile [email protected] või helistades numbrile +372 65 49 109.

Kiigeplats
Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700