9 juuli 2018

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

  

Kuulsaal pakub Teile peopakette, mis sisaldavad endas nii sööki-jooki, magusat ja teravat, kui ka mõnusat äraolemist ja sportlikku jõukatsumist. Soovi korral korraldame Teie seltskonnale võistluse Kuulsaali auhindadele täiesti tasuta!

Meil on 2 hubast ja modernset saali, üks Viimsis ja teine kesklinnas:

  

Viimsi Kuulsaalis on mängijate käsutuses 8 bowlingurada, 10 piljardi- ja 2 snuukeri lauda, lisaks avatud vaatega lounge-baar, mahutades ühtekokku 200 inimest. Bowlingu- ja piljardisaali muudavad eriliseks õdus interjöör ning päeva ja õhturežiimide valguslahendus, Eesti uusim rajaprogramm ning salaaken mis tehnikaruumi avarusi näitab. Oma köögi näol saame Viimsi Kuulsaalis pakkuda nii rikkalikku suupistete valikut, värskeid salateid kui mõnusaid smuutisid. Samuti on erinevate pidude tarbeks välja pakutud peopaketid, mis peaksid sobima erinevas eas bowlingusõpradele.

  Foto: kaupo kikkas

Rõõmustamiseks on põhjust ka väikelaste vanematel - oleme loonud kõrvale spetsiaalse tegevus- ja ronimisala MUUUV Seiklusmaa kus samal ajal kui lapsevanemad bowlingurajal punkte püüavad, saavad nende väikesed järeltulijad lõbusalt mängida.

2002 aastal avatud kesklinna Ku:lsa:li teeb eriliseks omapärane sisekujundus ja ülihea asukoht vanalinna veerel. Bowlingu- ja piljardiklubi Ku:lsa:li 12 brunswick bowlingurada asuvad hoone kahel korrusel.

Klientide paremaks teenindamiseks on mõlemal korrusel baar. Lisaks bowlingule on võimalik mängida ka piljardit eraldi paiknevas piljardisaalis. Kokku on kesklinna Ku:lsa:lis 15 kvaliteetset piljardilauada.

Kuulsaal sobib suurepäraselt sünnipäevade pidamiseks, koolidele, lasteaedadele mängupäevade korraldamiseks, firmadele jõulupidude ja muude ürituste pidamiseks - oodatud on kõik seltskonnad !

Kesklinn: Mere pst. 6, Tallinn Tel 661 6682 mere@kuulsaal.ee

Viimsi: Sõpruse tee 15, Viimsi Tel 605 1101 viimsi@kuulsaal.ee

www.kuulsaal.ee

Jaga lugu:
SEKRETÄRI UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Sekretäriuudised igal nädalal enda postkasti.

Sekretär.ee toetajad:

Birgit Aljaste
Birgit AljasteSekretar.ee ärijuhtTel: 5373 8733
Cätlin Puhkan
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700