18. juuni 2020

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel. Hiljuti uuenduskuuri läbinud peoruumides on kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Roseni Torn ei ole tavaline 200 m2 suurune peoruum. Igaüks, kel on kasvõi korra avanenud võimalus kiigata Mere pst 6 viienda korruse ruumidesse, teab et Roseni Torn on midagi erilist!

Kahele tasapinnale jaotunud ruumi võib tinglikult jagada peosaaliks ning ärklikorruse loungeks. Neist suuremat, vähemalt 70 inimest istuma mahutavat saali, saab kasutada nii juubeliteks, sünnipäevadeks, kui firmapidude või pulmade korraldamiseks. Ning hubase õhkkonnaga pisemat ruumi, pehme mööbli ja televiisoriga ärklikorruse lounge saab kasutada mitteformaalsemateks puhkehetkedeks.

Iga pidu on eriline ja soovime igale kliendile pakkuda meeleolukat peokogemust. Pakume väärika ajalooga eksklusiivseid ja hubaseid ruume, kus on panoraamvaade vanalinnale, sadamale ja kesklinnale. Meie professionaalsed teenindajad aitavad nii peo planeerimisega, kui ka peo ajal sujuva ürituse läbiviimisega. Mõnusa peo juurde käib hea toit ja jook. Pakume isuäratavat oma maja cateringi buffeetoitlustust ja ladusat peoteenindust. Et peomeeleolu üleval hoida, saab peole eraldi tellida showbaarmani. Külaliste meelelahutuseks ja peomelu üleval hoidmiseks aitame ka õhtujuhi, bändi, mustkunstniku, stand-up koomiku või siis fotopeegli ning fotograafi jms tellimisel. Meie peoruumide kvaliteetne helitehnika, tagab vajadusel mõnusa ning vestlust mitte segava taustaheli. Kohapeal olev helitehnika sobib ka tantsumuusikaks mängivatele bändidele. Ning kui on soovi, muudame õhtu veelgi hubasemaks erilise peovalgustusega.

Toitlustust soovides pakume valikut mitme menüü vahel. Õhtuse peo jaoks oleme välja töötanud oma menüü, kus on nii veist, kala, kana, kui ka vegan toiduvalikut, kus klient saab endale sobiva maitseelamuse leida. Dessertidest on saadaval hurmav panna cotta või suus sulav kirevilja kook. Loomulikult anname ka nõu, milline oleks kõige sobivam joogivalik toidu kõrvale.

Kuna hoones asuvad ka piljardi-ja bowlingusaal, siis saab neid muude pakkumistega kombineerida ning enne pidu ühe mõnusa bowlingulahingu maha pidada.

Roseni Tornis korraldatud sündmus ei unune – miks muidu tulevad kliendid siia ikka ja jälle tagasi.

Info:

www.rosenitorn.ee

[email protected]

+372 588 72 688

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700