Autor: Lottemaa • 20. september 2022

Muinasjutulised sündmused Baltimaade suurimas teemapargis - Lottemaal

Lottemaa teemapark on muinasjutuline koht Pärnumaal, Reiu metsade ja ranna vahel. 10-minutilise autosõidu kaugusel suvepealinnast Pärnust, Tallinnast ja Tartust kaks tundi, Riiast sama palju.

Siin on rohkelt värsket õhku, metsalõhna ja merekohinat, värvilisi maju ja Leiutajateküla külalislahkete tegelaste sagimine. Aeg justkui peatuks, argised mured hääbuvad, halb asendub headusega ja vastupanust hoolimata haarab muinasjutt su endaga kaasa.

Muutu lapsemeelseks!

Õppimist soosiv ja arengut inspireeriv keskkond on ettevõtte ürituste korraldamisel ülioluline. Lottemaa muinasjutumaal seigeldes, avastades ja lustides on oht muutuda lausa lapsemeelseks. Aga kas mitte lapsed pole avatud kõigele uuele ja huvitavale, altid õppima ja kogema?

Selleks, et kasvada ja paremaks meekonnaks muutuda, peamegi mugavustsoonist välja tulema, raamid hülgama ja olema avatud justkui lapsed.

Avarda oma loovust!

Suslik Väino üritab juba aastaid teha telliskivist sepikut ning rebane Julia on teinud vanast kastekannust uhke mobiili. Kõik Lottemaa tegelased on leiutajad - justkui mitteametlikud innovatiivse mõtlemise eestkõnelejad. Külas kehtib põhimõte, et kui miski tundub võimatu, siis mõtle uuesti.

Kui oled nuputanud, et kuidas süstida oma meeskonna mõtlemisse leidlikust ja lahendustele orienteeritust, siis Leiutajateküla tegelased saavad siin sind aidata.

Headus teeb elu huvitavaks!

Lottemaa slogan „Headus teeb elu huvitavaks!” tähendab, et Leiutajatekülas on kuhjaga sõprust, headust, abivalmidust ja armastust. Igaüks on oma suuremate või väiksemate kiiksudega, aga hoolimata kiiksudest valitseb Leiutajatekülas üksmeel ja ühtekuuluvustunne ning kõike tehakse rõõmuga koos. Siin on miski, mis kulub ära igale meeskonnale suurepäraste tulemuste ja sünergia saavutamiseks ning selleks, et oma tööd rõõmu ja kirega teha.

Tule ise ja võta oma meeskond kaasa ning vaadake, kuidas see meil siin käib! Oleme täheldanud, et headus on nakkav.

Sündmuste korraldamine Lottemaal!

Lottemaa teemapargis on piisavalt ruumi kuni 1500 osalejaga ürituste korraldamiseks. Olenevalt osalejate arvust on võimalik üritus läbi viia siis kui teemapark on avatud või hoopis privaatselt siis, kui teisi külastajaid ei ole.

Teemapark sobib suurepäraselt erinevate isiklike ja firmasündmuste tähistamiseks:

– ettevõtte perepäevad;

– suvepäevad, talvepäevad;

– meeskonnaüritused;

– seminarid ja konverentsid;

– pulmad, sünnipäevad ja juubelid.

Meie juures saab rentida erineva suurusega maju, teatri- ja kontserdilava, staadionit, seiklusparki, randa koos kohvikuga, restorani või lausa kogu teemapargi. Mis aga peamine – meil on andekad näitlejad, kes muudavad iga ürituse meeldejäävaks sündmuseks.

Tutvu võimalustega SIIN!

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700