Autor: Lottemaa • 20. september 2022

Kärbes Jaak, koeratüdruk Lotte, jänes Adalbert ja teised Leiutajateküla elanikud kutsuvad - JÕULUD LEIUTAJATEKÜLAS!

Tervist, armsad noored ja nunnud vanainimesed! Mina kärbes Jaak olen ja olgu kohe öeldud, et mina olen korralik pulli ja nalja kärbes. Tööd teen ka täitsa vinks-vonks hästi. Minu ülesandeks on ajada Leiutajateküla rahvas hommikuti üles ning õhtul õigel ajal magama, aga hommiku ja õhtu vahele jääb päris mitu tundi ning mina juba naljalt tühja ei passi. Selleks et nalja ja naeru jätkuks õhtuni, teeme me külas rahvateatrit päris heal tasemel ning oleme ka viisipidamise omandanud, et saaksime teile maha pidada ühe raju kontserti. Tule ja vaata ise kui ei usu! Võid sõbrad ka võtta, kui tahad, aga ei pea.
Kärbes Jaak kutsub jõuludeks külla
Autor: Lottemaa

Lottemaa teemapark on muinasjutuline koht Pärnumaal, Reiu metsade ja ranna vahel. 10-minutilise autosõidu kaugusel suvepealinnast Pärnust, Tallinnast ja Tartust kaks tundi, Riiast sama palju. Siin on rohkelt värsket õhku, metsalõhna ja merekohinat, värvilisi maju ja Leiutajateküla külalislahkete tegelaste sagimine. Aeg justkui peatuks, argimured hääbuvad, halb asendub headusega ja vastupanust hoolimata haarab muinasjutt su endaga kaasa.

Muutu lapsemeelseks!

Õppimist soosiv ja arengut inspireeriv keskkond on ettevõtte ürituste korraldamisel ülioluline. Lottemaa muinasjutumaal seigeldes, avastades ja lustides on oht muutuda lausa lapsemeelseks. Aga kas mitte lapsed pole avatud kõigele uuele ja huvitavale, altid õppima ja kogema?

Selleks, et kasvada ja paremaks meekonnaks muutuda, peamegi mugavustsoonist välja tulema, raamid hülgama ja olema avatud justkui lapsed.

Muinasjutuline seltskond muudab iga ürituse meeldejäävaks
Autor: Lottemaa

Avarda oma loovust!

Suslik Väino üritab juba aastaid teha telliskivist sepikut ning rebane Julia on teinud vanast kastekannust uhke mobiili.

Lottemaa tegelased on leiutajad - justkui mitteametlikud innovatiivse mõtlemise eestkõnelejad. Külas kehtib põhimõte, et kui miski tundub võimatu, siis mõtle uuesti.

Kui oled nuputanud, et kuidas süstida oma meeskonna mõtlemisse leidlikust ja lahendusteleorienteeritust, siis Leiutajateküla tegelased saavad siin sind aidata.

Headus teeb elu huvitavaks!

Lottemaa slogan „Headus teeb elu huvitavaks!” tähendab, et Leiutajatekülas on kuhjaga sõprust, headust, abivalmidust ja ühtekuuluvust. Kõike seda, mis kulub ära igale meeskonnale suurepäraste tulemuste ja sünergia saavutamiseks ning selleks, et oma tööd rõõmu ja kirega teha.

Tule ise ja võta oma meeskond kaasa ning vaadake, kuidas see meil siin käib! Oleme täheldanud, et headus on nakkav.

Ürituste korraldamine Lottemaal!

Lottemaa teemapargis on piisavalt ruumi kuni 1500 osalejaga ürituste korraldamiseks. Olenevalt osalejate arvust on võimalik üritus läbi viia siis kui teemapark on avatud või hoopis privaatselt siis, kui teisi külastajaid ei ole.

Kõige ägedam kogupere jõuluüritus on Lottemaa Jõulumaa
Autor: Lottemaa

Teemapark sobib suurepäraselt erinevate isiklike ja firmasündmuste tähistamiseks:

– ettevõtte perepäevad;

– suvepäevad, talvepäevad;

– meeskonnaüritused;

– seminarid ja konverentsid;

– pulmad, sünnipäevad ja juubelid.

Meie juures saab rentida erinevaid maju, teatri- ja kontserdilava, staadionit, seiklusparki, randa koos kohvikuga, restorani või lausa kogu teemapargi. Mis aga peamine – meil on andekad näitlejad, kes muudavad iga ürituse meeldejäävaks sündmuseks.

Tutvu võimalustega SIIN.

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700