Autor: Lottemaa • 28. juuni 2021

Korralda sündmus muinasjutumaal – Lottemaal!

Lottemaa teemapark on muinasjutuline koht Pärnumaal, Reiu metsade ja ranna vahel. 10-minutilise autosõidu kaugusel suvepealinnast Pärnust, Tallinnast ja Tartust kaks tundi, Riiast sama palju. Siin on rohkelt värsket õhku, metsalõhna ja merekohinat, värvilisi maju ja Leiutajateküla vahvate ja külalislahkete tegelaste sagimine. Aeg justkui peatuks, argimured hääbuvad, halb asendub headusega ja vastupanust hoolimata haarab muinasjutt su endaga kaasa.
Autor: Lottemaa

Murra rutiini!

Kindlasti ei ole Lottemaa esimeste kohtade seas, mis kangastuvad silme ette, kui järjekordset seminari- või koolituspäeva tuleb planeerima hakata. Kujuta aga ette oma kolleegide kommentaare, kui nad saavad kutse, mis teatab ühisest väljasõidust linnakärast ja betoonseintest eemale Pärnumaale ja seminarist traditsioonilise konverentsikeskuse asemel hoopis Lottemaal. Kujuta ette töökaaslaste laste nägusid ja emotsioone, kui nad lähevad koju teatega, et tänavused suvepäevad toimuvad Lottemaal!

Autor: Lottemaa

Inspireeriv keskkond!

Õppimist soosiv ja arengut inspireeriv keskkond on seminaride ja koolituste korraldamisel ülioluline. Lottemaa on koht, kus ununevad argimured ja töökohustused. Siin seigeldes, avastades ja lustides on oht muutuda lausa lapsemeelseks. Aga kas mitte lapsed pole avatud kõigele uuele ja huvitavale, altid õppima ja kogema? Selleks, et kasvada ja paremaks muutuda, peamegi mugavustsoonist välja tulema, raamid hülgama ja pisut lapsed olema.

Leiutajateküla lugu on õpetlik nii lastele kui täiskasvanutele, kaasahaarav ja elust enesest. Lottemaa slogan on „Headus teeb elu huvitavaks!“, mis tähendab, et siin on kuhjaga sõprust, headust, abivalmidust ja ühtekuuluvust. Kõike seda, mis kulub ära ühele sünergilisele meeskonnale tulemuste saavutamiseks.

Autor: Lottemaa

Loobu traditsioonidest!

Osakondadevahelised meeskonnamängud, etluskavad, disko ja telkimine on suvepäevade sissekäidud rada. Iga-aastane traditsiooni, mida planeerima hakates mõtled, et tahaks ju midagi uut ja teistmoodi teha. Midagi sellist, mis jääb tükiks ajaks ettevõtte mällu positiivseid emotsioone tekitama.

Ühine kvaliteetaeg, vahvad seiklused, uued avastused, enese proovilepanek, õpetlikud etendused, emotsionaalsed vaatemängud ja meeleolu, mis Lottemaad valdab.

Paku töökaaslastele võimalus veeta toredate ja kallite inimestega tõelist suvepäeva. Too nad muinasjutumaale – Lottemaale!

Tutvu võimalustega SIIN.

Muuda firmapidu muinasjutuks!

Kutsu peole laste lemmik koeratüdruk Lotte koos teiste Leiutajateküla vahvate tegelastega. Lastele armsad tegelaskujud on ette valmistanud portsu lustlikke mänge, laule ja näidendi, kus lisaks naljale on alati ka midagi midagi õpetlikku ja head. Seda mitte ainult peo pisematele, vaid ka emmedele ja issidele.

Vaata lähemalt SIIT.

Lottemaa on avatud kuni 29. augustini 2021 iga päev kell 10–18

Baltimaade suurimas kogupere teemapargis ootavad uudistamist üle 100 leiutise, masina, mängu ja temaatilise ehitise. Seiklusrada, planetaarium, liutoru, vaatetorn, labürint ja mängudemaja on neist vaid loetud võimalused. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Lotte joonisfilmidest, muusikalidest ja raamatutest tuttavate külaelanikega.

Seiklusrohke päeva jooksul saad näha ka mitmeid vahvaid etendusi. Palaval päeval võid sulistada merevees. Kohvikutes saad keha kinnitada ja Arturi poest mälestuseks kaasa suveniire, mänguasju ja palju muud.

Tule kogu kollektiiviga! Meil on gruppidele eripakkumine: vaata lähemalt SIIT.

Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700