Autor: WOW Elamuskeskus • 12. november 2021

Innovatiivne lahendus uutmoodi ürituste korraldamiseks

Autor: WOW Elamuskeskus
Eelmise aasta oktoobris Kuressaares avatud WOW Elamuskeskus on multifunktsionaalne paik, kus ühe katuse all on nii imelise vaatega kohvik, asjalik konverentsikeskus kui ka suur mängu- ja teadusala.

WOW elamuskeskus on koht, kus laste, sõprade või kolleegidega sisukalt aega veeta ja uusi elamusi kogeda. Õhin ja loovus, mida keskus kiirgab, haarab kõiki külastajaid, sealhulgas neid, kes tulnud siia äriasjus. Sellepärast sobib WOW konverentsikeskus iseäranis hästi selliste koosviibimiste korraldamiseks, mille käigus peaks sündima värsked ideed, originaalsed lahendused, uutmoodi kontseptsioonid.

Autor: WOW Elamuskeskus

Sündmuste korraldamiseks mõeldud ruumid Tuuleväli, Tuulepesa ja Kotkapesa sobivad seminarideks, tooteesitlusteks, konverentsideks või infopäevadeks. Mõistagi on olemas esitlustehnika ja muu vajalik. Kohvipauside ajaks saab tellida toitlustust, samuti pakutakse lõunasööki.

Paljud ettevõtjad on võtnud suuna korraldada oma meeskonnale n-ö kastist välja üritusi ja üha enam otsitakse numbrite laua taga vaagimise asemel võimalusi oma meeskonda loovalt ja sümbioosis mõtlema panna. Selleks korraldataksegi hoopis teistmoodi meeskonnavaimu tugevdamise ettevõtmisi ja WOW-s on selleks kuhjaga võimalusi.

Autor: Valmar Voolaid

Saab teha mitmesuguseid töötubasid, degusteerida kohalike tootjate toite-jooke, pidada mängualal jalgpalli-, ralli- või golfi võistlusi ja käia džiibisafaril.

Meie juures korraldavatel üritustel saavad inimesed üksteisega lähemalt tuttavaks loomingulist ja nutikat lähenemist nõudvates olukordades, õppides üksteist usaldama. Wow Elamuskeskuse üritused on meeldejäävad ning annavad asutustele igapäevatöös hoopis uue hingamise.

Võtke meiega ühendust ja mõtleme koos midagi ägedat välja!

Kontaktid:

AADRESS

Merikotka 1 Kuressaare 93810 Saare maakond Eesti

[email protected]

www.wowkeskus.ee

Autor: WOW Elamuskeskus
Jaga lugu
Sekretar.ee toetajad:
Liina LeitenSekretar.ee ärijuhtTel: 51 84 004
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700