Autor: AHHAA • 11. mai 2022

Korralda unustamatu sündmus Baltikumi suurimas teaduskeskuses – AHHAA-s!

Meie põnev hoone, suurepärane asukoht ja eriline õhkkond on täpselt see, mida otsid! AHHAA ruumid on ideaalne paik konverentside, firma- ja jõulupidude, pidulike galade ja muude vahvate ürituste korraldamiseks. Muidugi lisanduvad sündmusele ainulaadsed ahhaa-elamused, mis muudavad iga ürituse meeldejäävaks!

Ruumid lektooriumist laboriteni!

AHHAA-s saab korraldada väga eriilmelisi sündmuseid, mis võivad esmapilgul üksluised tunduda. Sinu kasutuses oleks mugav seminariruum või suur konverentsisaal, kus saab tipptehnika abil pidada sündmust ka veebi vahendusel või hübriidvormis. Kui traditsioonilised ruumid ei paku huvi, saab rentida ka laboreid või näitusesaale, et korraldada grandioosseid pidusid ja galasid, millest räägitakse veel kaua! Peo naelaks sobib näiteks AHHAA teadusshow meie kõige efektsemate katsetega!

Üllata enda kolleege innustava keskkonnaga!

Tahad kolleege üllatada? AHHAA pakub nii teadust, põnevaid tegevusi kui ka mõnusat ajaviidet. Meie keskuses on õppimist toetav ja innustav keskkond, mis on seminaride ja koverentside korraldamisel ülioluline. Just selle tõttu on AHHAA ideaalne paik erinevate sündmuste korraldamiseks, sest ühendatud on kõik arengut innustav ja seiklusterohke.

Tõelised ahhaa-elamused igal üritusel!

Olgu sa seminaril, konverentsil, firmaüritusel või kuskil mujal – ainulaadseid ahhaa-elamusi saab tellida igasse Baltimaa nurka! Üllata kolleege efektse töötoa või teadusteatriga, 18+ Kulvillaku või teadusorienteerumisega. AHHAA-st saab rentida ka mitmesuguseid keskuses valmistatud eksponaate. Peadpööritav sõit güroskoobil, suur kollane selfimagnetist part Pii või võistluslik 3D trips-traps-trull muudavad sündmuse eriti meeldejäävaks!

Tutvu erinevate võimalustega SIIN.

Telli oma sündmuse ilmestamiseks meie teadusest särisev eriprogramm:

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700