Autor: Sakala Keskus • 11. oktoober 2022

Stiilne ja mitmekesine sündmuspaik Viljandi kesklinnas

Viljandi kesklinnas asuv stiilipuhtalt ja ajastutruult renoveeritud 1952. aastast pärinev kultuurikeskus on kenaks paigaks pidulikele sündmustele või töistele koosviibimistele, koolitustele ja konverentsidele.
Sakala Keskus Viljandis
Foto: Jaan Männik

Kultuurikeskuses on esinduslikud ruumid, mis sobivad nii suure peo või konverentsi kui ka väiksema külaliste arvuga koosviibimise läbiviimiseks. Kohapeal on olemas kaasaegne heli-, valgus- ja esitlustehnika ning sündmusi teenindab professionaalne ja kogemustega meeskond.

Sakala Keskus on võõrustanud uhkeid pulmapidusid ja tähtpäevi, inspireerivaid seminare ja konverentse, rahvarohkeid laatu, kirevaid kultuurisündmusi ning veel paljusid teisi sündmusi.

Suur saal

Esimesel korrusel asuv suur saal ning selle rõdu võimaldavad erinevaid istekohtade asetusi. Istekohtade arv laudadega asetuse puhul on parteris kuni 100 ning saali rõdul 60.

Teatristiilis asetuse puhul on suures saalis istkohti 324-le külastajale.

Suure saali kõrval asuv jalutussaal mahutab 40 inimesega seltskonna.

Sammassaal
Foto: Oskar Kivilaan

Keskuse teisel korrusel asub Sammassaal, mis on sobilik kuni 80 inimesega koosviibimiseks.

Suurema peo või muu sündmuse jaoks on võimalik kasutada ka kõiki kolme saali ning korraldada sündmus, mis hõlmab peaaegu kogu maja.

Majal on ka kaks väliterrassi, mida samuti on võimalik sündmuse tarbeks rakendada.

Väliterrass

Kultuurikeskusel on suurepärane ja lihtsasti ligipääsetav asukoht koos parkimisvõimalusega maja hoovis ning ka suurem parkla suuremale hulgale sõidukitele asub maja vahetus läheduses.

Lisaks kuuluvad Sakala Keskuse haldusalasse Viljandi kesklinnas asuv Vabaduse plats ja mõispark ning kaunid paigad Viljandi lossimägedes.

Lossimägede vabaõhupinnad asuvad samuti kesklinna piirkonnas ning on tänu oma looduskaunile ümbrusele ja romantilisele järvevaatele leidnud kasutust abielusõlmimise, ettevõtete suvepäevade ning paljude erinevate kultuurisündmuste läbiviimise paigana.

Too oma sündmus Viljandisse Sakala Keskusesse. Idee teostuseks pakub kultuurikeskuse meeskond parimad lahendused.

Kirjuta [email protected] või helista +372 433 3992.

Rohkem infot leiad meie kodulehelt www.sakalakeskus.ee.

Leia meid sotsiaalmeediast: https://www.facebook.com/SakalaKeskus ja https://www.instagram.com/sakalakeskus/

Vaata ka Sakala Keskust tutvustavat videot:

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700