23. sept
Tööturul on korraga mitu erinevat põlvkonda ning on palju räägitud sellest, et alles oma teekonda alustavad noored toovad endaga kaasa sootuks teistsugused soovid ja ootused. Uurisimegi lähemalt, kui pikalt näevad noored ennast ühel töökohal töötamas ning millised on nende palgasoovid.
Sekretar.ee toetajad:
Suurettevõtja Ain Hanschmidt andis Äripäeva raadio hommikuprogrammis ettevaate aastale, rääkis oma ettevõtete käekäigust ja ootustest valitsusele.
13. septembril riigikogus vastuvõetud seadusemuudatustega kehtestatakse uued kollektiivlepingute laiendamise tingimused. Töötasu ning töö- ja puhkeaja tingimusi saab nüüd kogu sektorile laiendada juhul, kui selles on kokku leppinud töötajad ja tööandjad, kes täidavad kindlad esinduskriteeriumid. Muudatustega viiakse kollektiivlepingu laiendamine vastavusse põhiseaduse kaitse all oleva ettevõtlusvabadusega.
Kuidas aitab coaching juhti tema mõtteviisi kujundamisel ja töös inimestega? Mil moel seda oma töösse rakendada?
Kuigi iga tööintervjuu on omanäoline, leidub siiski teatud küsimusi, mida ettevõtte esindajad peaaegu alati kasutavad, et õppida paremini tundma vastas istuvat kandideerijat. Vaatamata sellele, et põhiliseks vestlusteemaks oled Sina, Sinu kogemused, oskused ja teadmised, löövad sageli just järgnevad küsimused kandidaatidelt jalad alt.
Elis VaiksaarSekretar.ee ärijuhtTel: 5613 9851
Cätlin PuhkanSekretär.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700