Kai Realo: peale puhkust olgu aega aklimatiseeruda

Statoil Fuel & Retail Eesti ASi peadirektori Kai Realo sõnul võiks peale puhkust olla aega, et aklimatiseeruda, ehk rahulikus tempos tegeleda oma e-kirjadega, viia end kurssi vahepeal toimunuga ning koostada edasine tegevusplaan. 

Statoil Fuel & Retail Eesti ASi peadirektor Kai Realo on nõus, et peale suvepuhkust on natuke raske naasta isegi tööle, mis väga meeldib. "Meie Eesti kliimat arvestades tahaks ju iga päikselise päeva kontorist väljas veeta," selgitas ta. "

Mina ise kasutan puhkuselt tuleku mõnusamaks tegemiseks sellist nippi, et lõpetan enne puhkust kõik pooleliolevad tööd ära ning koostan nimekirja kõigest sellest, millega peaksin alustama tööle naastes. Nii ei jää mul puhkuse ajaks mingi asi hingele kripeldama ning samuti pole vaja mängida taas tööd alustades mälumängu teemal – „Midagi nagu oli, aga mis see oli“," rääkis ta.

Puhkus mõjub toniseerivamalt Realo sõnul ka siis kui puhkuse ajal tööga mitte tegeleda. "Mul on siiralt hea meel, et kolleegid Statoil Fuel & Retail Eesti kontoris on kõik hakkajad ja iseseisvad, mistõttu nii mina kui ka kõik teised juhid ning spetsialistid saavad puhata ilma töökõnede ja e-kirjadeta," rääkis ta.

"Juhina pean ma oluliseks seda, et puhkuselt naasnud kolleeg saaks peale suvepuhkuselt naasmist mõned päevad rahulikult nn aklimatiseeruda. Rahulikus tempos tegeleda oma e-kirjadega, viia end kurssi vahepeal toimunuga ning koostada edasine tegevusplaan. Ma ei pea õigeks, et värskelt puhkuselt naasnud töötajat rünnataks kõigega, mis vahepeal olnud-tulnud või tehtud-tegemata. Ja tundub, et selline rahulik käivitumine toimib, sest näen enda ümber igapäevaselt heatujulisi ja optimistlikke kolleege, kes meenutavad küll puhkust hea sõnaga, kuid alustavad uut tööperioodi reipalt ning tunnevad end hästi oma kolleegide seltskonnas," rääkis Realo.

Osale arutelus

 • Urve Vilk, Ain Kivesti

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

V nagu vesi ja vaba aeg

V on veemõnude ja vaba aja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, restoranist, kohvikust ja konverentsikeskusest koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju.

Järveveere puhkekeskus ootab külastajaid nii suvel kui talvel

Maalilisel Võrtsjärve kaldal Valma külas asuv Järveveere puhkekeskus on suurepärane paik suveürituste, seminaride, pulmade ja talvepäevade korraldamiseks.

Küsitlus

Kas osaled võistlusel PARIM SEKRETÄR 2018?

 • Osalen ise
  0%
  0%
 • Soovitan kolleegi
  0%
  0%
 • Soovitan tuttavat sekretäri
  0%
  0%
 • Ei osale ega soovita, kuid jälgin võistlust veebis
  40%
  40%
 • Ei osale ega soovita
  50%
  50%
 • Muu
  10%
  10%

Valdkonna tööpakkumised

Maxima otsib BÜROOJUHTI

Maxima Eesti OÜ

24. aprill 2018

Teabevara