Autorid: Wasa Resort, SISUTURUNDUS • 13. mai 2024

Vajad ruume seminariks või kontserdiks? Wasa Resort Kuurordi Seminarikeskus on kõigeks valmis!

Pärnu maagilisel rannapromenaadil asuval Wasa Resortil on ettevõtetele ja ürituste korraldajatele rõõmusõnumeid! Lisaks 150 külalist majutavale nelja tärni spaahotellile pakub Wasa Resort võimalust korraldada ka suuremaid üritusi ja kokkusaamisi, sest ajaloolise Wasa pansionaadi ruumides asub uhiuus Kuurordi Seminarikeskus.

Ruume jagub igale soovile ja stiilile

Kui varem oli võimalik korraldada Wasa Resort hotellis vaid väiksemaid seminare, siis nüüd saab üritustele ja sündmustele kohale kutsuda korraga üle saja inimese. Uute multifunktsionaalsete ning erineva suurusega seminariruumide hulgast leiab iga korraldaja vastavalt soovidele oma lemmiku.

Vastavalt aastaajale saab kaunil ning rahulikul rohealal pidada sumedaid aiapidusid, tähistada pulmi või korraldada isegi muruniidukite näitust. Nüüdsest on töine konverentsiõhkkond tihedalt seotud ka hariva ja meelelahutusliku poolega ning külalised saavad vastavalt sündmuse iseloomule säilitada kas diplomaatilisema õhustiku või hoopiski anda ruumidele vabamas stiilis ilme ja sära.

Kui sul on ürituse idee juba olemas, siis koostöös Wasa Resortiga saad selle ellu viia – seminarid, pulmad, minietendused, töötoad, esitlused, kontserdid, suvepäevad, koolitused, sünnipäevad ja kõik teised tähistamised ning olulised sündmused ühes kohas. Kuurordi Seminarikeskus sisaldab kõike ajakohast, mida edukaks koosviibimiseks vajad.

Uuest seminarikeskusest leiad kolm uut ruumi:

KONVERENTSISAAL suurusega 108 m², mis mahutab teatristiilis kuni 100 külalist;

OVAALSAAL suurusega 28 m², mis mahutab ümarlaua stiilis 16 külalist;

KOOSOLEKURUUM suurusega 35 m², mille ruumipaigutust saab vastavalt kokkuleppele muuta.

Eelmainitud uute ruumide tulekuga ei ole kadunud võimalus kasutada ka Wasa Resort hotelli hubast seminariruumi (38 m²), koosolekuapartementi (32 m²) ning restorani ajurünnakute ja meeleolukate sündmuste korraldamiseks.

Wasas kohtuvad ajalugu ja tänapäev

Uudne keskus tutvustab oma ekspositsioonides ja stiliseeritud interjööris Pärnu kui kuurortlinna minevikku ning pakub silmailu igale külalisele. Teekonda läbi mitme ajastu aitab luua Pärnu Muuseum, kellega koostöös pannakse kogu Wasa Resorti majutustoad ja Kuurordi Seminarikeskus piltide ning disaini abil rääkima Wasa kompleksi ligi saja-aastast ajalugu.

Kõik mugavused on kiviviske kaugusel

Soovite tegusa päeva järel puhkehetke ja lõõgastust? Uus seminarikeskus on ühest küljest ühendatud klaasgaleriiga spaahotelliga ning teistelt poolt avanevad uksed otse rannaparki. Jalutuskäik mererannal või kosutav sauna- ja basseinikülastus Wasa Resorti spaas teeb mõtte klaariks ning rahustab meeli.

Mõttetöö vahele on loomulikult võimalik tellida Wasa Resorti restorani köögi parimaid lõunaid ja suupisteid igale maitsele, sest lisaks spaale ja hotellile on seminariruumidel otseühendus ka restoraniga. Seega külma ilma ega vihma kartma ei pea, kuna Wasa Resorti ruumidest ja seminarikeskusest pole krõbeda pakase korral vaja kordagi lahkuda.

Uudista seminarikeskuse uusi ruume ning uuri hübriidseminari võimalusi juba täna, sest broneerimine sügis- ja talvehooajaks on juba avatud — broneeri kasvõi terve maja! Saada oma kontaktid või päring e-postile [email protected] ning sinuga võetakse ühendust.

Lisainfo: wasahotels.ee/resort/kuurordi_elamuskeskuse-seminar

Räägime lugu kuurordi ajaloost ja Wasa ruumide taastamisest

Muinsuskaitsealune hooneosa (ovaalsaal) koos kaarja klaasgaleriiga on ennistatud pieteeditundega algsel kujul, pakkudes seeläbi ainulaadsest funktsionaalset keskkonda nii päevasteks seminarideks kui ka õhtuseks elamuslikuks meelelahutuseks.

Külalised saavad alustada seminaripäeva veebi kaudu juhendatud virgutusvõimlemisega, ruumides kõlab ajastutruu muusika. Ovaalsaali suurel ekraanil enne esitluste tegemist jookseb videomontaaž Pärnu Kuurordi fotodest ja säilinud videotest.

Stiliseeritud interjöör on loodud, kooskõlastades kõik detailid muinsuskaitseameti spetsialistiga, interjööris on tähised juures detailidel, mis on säilitatud ja taastatud muinsuskaitse näpunäidete järgi. Kahte maja ühendava klaaskoridori põrandat katab eritellimusel koridorivaip, kus kujunduseks Pärnu rannajoon ja selles piirkonnas asuvad miljööväärtuslikud paigad.

Ekspositsioon ovaalsaalis koosneb etüüd-näitusest, kus on fotodel näited selle ajastu puhkeviisidest nii Pärnus kui ka Wasas kohapeal.

Meeleolukas õhtu veetmine

Samuti pakub ajaloolises hoones loodud keskkond privaatset õhtuveetmise võimalust sõpruskondadele koos ajastukohas interjööris. Suvisel ajal saab tegevusi laiendada ustest avanevale pargialale, kus on kuurordile omane õhustik juba olemas, ja korraldada seal moerevüüd, kinoõhtuid või tantsumaratone, pakkudes seeläbi vaheldust tavapärasele tegevusele siseruumides. Koostöös erinevate meelelahutajatega korraldame teile meeldejääva elamuse!

Kohtume Wasa Resortis!

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700