(Sisuturundus) Erakordne võimalus liita mõnus spaa-puhkus praktilise tervisealase koolitusega

ESTONIA Resort Hotel & Spa ja Sports Gene pakuvad alates sellest aastast tervislikkust hindavatele spaa-puhkajatele võimalust osaleda kahepäevasel tervisliku toitumise ja liikumise koolitusel, mille eesmärk aidata inimestel muuta oma elustiil püsivalt tervislikumaks.
ESTONIA Resort Hotel & Spa ja Sports Gene pakuvad alates sellest aastast...

ESTONIA Resort Hotel & Spa ja Sports Gene pakuvad alates sellest aastast tervislikkust hindavatele spaa-puhkajatele võimalust osaleda kahepäevasel tervisliku toitumise ja liikumise koolitusel, mille eesmärk aidata inimestel muuta oma elustiil püsivalt tervislikumaks.

„Inimesed muutuvad oma tervise osas järjest hoolivamaks ja teadlikumaks. Oleme seda meelt, et dieet ja ületreenimine ei ole lahendus, vaid tõeline progress ja püsivad tulemused tulevad siis, kui end elutervele toitumisele häälestada ning õppima õigesti trenni tegema,“ selgitab ESTONIA Spa Hotels AS-i turundusspetsialist Kaire Lerg.

Et pakkuda oma klientidele spaa-puhkusest enamat, alustatigi koostööd Tartu teadlaste ja ettevõtjate asutatud ettevõttega Sports Gene OÜ, mille tegevuseks on pakkuda mitmesuguseid sportimise ja elukvaliteedi parandamisega seotud geneetilisi analüüse ning konsultatsioone. Lähtudes individuaalsetest geneetilisest ja füüsilistest eeldustest pakub Sports Gene treeningu- ja toitumisnõustamist ning samuti saab neilt tellida toitumiskavasid ja toidutalumatuse testi. Kõik testid analüüsitakse sertifitseeritud laboris Tartus ning on kooskõlastatud Eesti Terviseametis.

Dieet ei ole lahendus

Kahe-etapilise puhkus-koolituse „Sinu uus mina“ käigus näidatakse ette, kuidas tervislikult elada ja toituda, sealjuures arvestatakse ka pärilikke faktoreid ja toitumisvälistusi. Samuti õpetatakse, kuidas end harjumustest võõrutada ja muuta oma elustiil püsivalt tervislikumaks. Loenguid viivad läbi ja nõustavad Sports Gene’i tunnustatud spetsialistid Jaak Mae ja Tõnis Matsin ning toitumisnõustajad Kristina Meltsov ja Siiri Sarv.

Esimene etapp toimub 26.–28. veebruar 2016 Pärnus ESTONIA Resort Hotel & Spa-s. Programm sisaldab loenguid ja toitumissoovitusi, kergeid üldtreeninguid nii värskes õhus kui ka siseruumides. Uue püsivalt tervisliku elustiili saavutamist toetavad erimenüüd hotelli restoranis NOOT. Etapp lõpeb eesmärkide püstitamisega edasiseks ja kokkulepetega iseendaga. Teine etapp toimub 1.-3. aprill 2016.

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uues hotellis on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega. Kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ja a´la carte restoran NOOT. Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne spaa- ja saunakeskus koos aktiivspaaga, kus kliendid saavad teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega nii saunamõnusid ja spaahoolitsusi nautides kui ka jooga- ja rühmatundides.

Vaata lisaks kodulehelt www.spaestonia.ee/resort/.

ESTONIA Resort Hotel & Spa
A.H. Tammsaare pst 4a/6, Pärnu
Tel +372 447 6905
E-post resorthotel@spaestonia.ee
Koduleht http://www.spaestonia.ee/resort/

Kahe-etapilis puhkus-koolituse „Sinu uus mina“ käigus näidatakse ette, kuidas tervislikult elada ja toituda, sealjuures arvestatakse ka pärilikke faktoreid ja toitumisvälistusi. Esimene etapp toimub 26.–28. veebruar 2016 Pärnus ESTONIA Resort Hotel & Spa-s.
Kahe-etapilis puhkus-koolituse „Sinu uus mina“ käigus näidatakse ette, kuidas...

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara