(Sisuturundus) Kuidas paberkirjad välja saata, kontorist lahkumata?

Kuidas paberkirjad välja saata, kontorist lahkumat
Saada kirjad välja iseteenindusest

Kuidas paberkirjad välja saata, kontorist lahkumata? Kuigi enamus infot liigub täna juba e-kirja teel on siiski vahel vaja kirju ja dokumente saata paberkandjal nii Eestisse kui välisriiki. Selleks tuleb varuda ümbrikuid, kirjad valmis kirjutada ja välja printida ning need postkasti või postkontorisse viia. Kuidas aga saaks seda kõike teha kiiresti ja mugavalt, kontorist lahkumata?

Saada kirjad välja iseteenindusest

Kirjakeskusest saab kirju saata nii, et Sina saadad failiga kirja sisu ja saaja kontaktid ning seejärel kiri prinditakse, ümbrikustatakse ning pannakse saaja poole teele. Lisaks sellele, et jääb ära hulk tülikat tööd on ettevõttel edaspidi alati ülevaade, millise sisuga ja kellele on aja jooksul kirju saadetud. Sisestatud saajate aadressid ja kirjade sisu säilivad. Nii on sama sisu või aadressiga kirju edaspidi lihtne kopeerida.

Dokumendid tuleb üle anda allkirja vastu

Kirjakeskusest saad saata ka tähitud kirju, mis tähendab, et kiri antakse isikule üle tema isikut tõendava dokumendi alusel, allkirja vastu. Tähitud kirjade liikumist ja kättetoimetamist saad ise keskkonnast jälgida.

Olulisi dokumente saab saata ka e-tähtkirjana. Sellisel juhul liigub kiri saaja meiliaadressile ja saaja saab kirja avada vaid mobiil-ID või ID-kaarti kasutades. Kirja teekonda saab jälgida ja vajadusel hiljem selle avamist kellaajaliselt tõendada.

Saadetav info on konfidentsiaalne

Kirjad ja dokumendid prinditakse osakonnas, kus on vastavavalt isikuandmete töötlemisele kõrgendatud turvanõuded, tagades nii info konfidentsiaalsuse. Printimist ja ümbrikustamist teostavad spetsiaalsed masinad.

Kiri välisriigi koostööpartnerile

Kirjakeskuses saad kirja teele panna ka välisriiki, samamoodi nagu riigisiseseid kirju saates. Lähiajal lisandub võimalus saata välisriikidesse ka tähitud kirju.

 

Kirjade ja dokumentide mugavamaks saatmiseks on veel hulk võimalusi. Kui tundus huvitav ja sooviksid lisainfot siis võta ühendust kliendihaldus@omniva.ee või helista telefonil 664 3673.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara