(Sisuturundus) Eestikeelsed mängud kirjastuselt Dada FUN

Eestikeelsed mängud kirjastuselt Dada FUN
Seltskonnamängud kirjastuselt Dada FUN

Dada FUN märgi alla koonduvad eestikeelsed laua- ja kaardimängud. Kuidas laua- ja kaardimängud sünnivad? Oleme pidevalt kursis, milliseid mänge mujal maailmas luuakse, millised on trendid ning millised mängud on end laias maailmas õigustanud.

Külastame Nürnbergis toimuvat ülemaailmset mänguasjamessi ning erialamesse Frankfurdis, Helsingis.
Kui mäng on rahvusvaheliselt mõistetav, siis hindame sobivust Eesti keskkonda. Kui tundub, et sobib, siis eestindame, vajadusel viime tekstid ja ülesanded Eesti keelekultuuri sobivaks. Nii on ilmunud paljud lastele suunatud tegevuskaardid, tegevusraamatud, tikumängud.

Lisaks eestindatud mängudele loome ka ise mänge koostöös erinevate eesti autoritega.Tuntuimateks näideteks Reaalsuskontrolli ja Väike Taibu mängude sari.

Kuid nii mitmedki mängud on tehtud koostöös ettevõtete ja asutustega. Siit mõned näited:

Maris Gildeni toodete hulka kuuluvad nutikad snäkibatoonid (smart snack) What the Fruit?. Brändist lähtudes üllitasime nutika seltskonnamängu What the Fruit?, millele lisandus ka What the Fruit? teine osa. Tooted on brändilt ja värvilahenduselt sarnased originaaltootele. Seltskonnamängud kinnistavad brändi ning on sama nutikad kui tooted ise.

Eesti Jalgpalli Liit - aastaid tagasi ilmus lauamäng Eesti jalgpall, ainulaadne mängulaud, küsimusi Eesti jalgpalli ajaloo ja jalgpallurite kohta

Eesti Tervisearengu Instituut, toitumisspetsialist Tagli Pitsi - toidu- ja toitumisteemaline lauamäng Reis ümber söögilaua.

Ahhaa Keskus ja Eesti Meremuuseum - ajutise privat-labeli toote hea näidis. Ahhaa Keskuse ja Meremuuseumi ühise näituse Ujub või upub raames valmis temaatiline kaardimäng.

Tartu Karlova Kool – lauamäng Viska 5!, mis oli lauamängu konkursi võidutöö, autoriks Rasmus Allik.

Milline võiks olla Sinu ettevõtte lauamäng, seltskonnamäng või kaardimäng?

Olgu see väike või suur kogus, lahenduse leiab alati. Hea on meie kirjastuse juures see, et kõik on kompaktselt ühes kohas. Ideest valmistooteni ehk meilt või teilt idee, seejärel eelarvestamine, meilt kujundus ning tootmine.

Näide koostööst välimeediafirmaga JCDecaux Eesti
Näide koostööst välimeediafirmaga JCDecaux Eesti

Auhinnamäng

Aastalõpp on lähenemas ja anname ka omalt poolt võimaluse otse soetada erinevaid kaardi- ja lauamänge. Tutvuge toodetega lähemalt SIIN.

Kas siis sõpradele, lähedastele, töökaaslastele või töötajate laste kingikotti.

Lisaks loosime kõikide tellijate vahel välja 2 pidulikku õhtusööki väärtusega, kumbki 100 eurot, Lihuniku äris Tartus, Ülikooli 2 ning restoranis Cru Tallinnas, Viru tn 8. Loosimine toimub 28. detsembril. Võitjaid teavitame personaalselt.

Kui toodete maksumus on kokku 30 eur koos km-ga, siis on transport meie poolt. Kui maksumus väiksem, siis on saatmiskulu pakiautomaati 3 eurot koos km-ga, kulleriga 5 eurot koos km-ga.

OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 730 5940, 512 9119, kaido@dada.ee, fun.dada.ee

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara