(Sisuturundus) Kas meeskonnamänge saab korraldada ka pimedal ajal?

Kas meeskonnamänge saab korraldada ka pimedal ajal
Eesmärk on, et kõik sujuks – vihm ega pimedus ei saa mängu ära rikkuda!

Taas on kätte on jõudnud talveaeg, mis omakorda tähendab, et pimedaks läheb varakult ning väljas valitsev pakane paneb meid paratamatult eelistama tubaseid tegevusi. Siiski, pärast pikka seminaripäeva on hea end veidi värskes õhus liigutada ja proovile panna näiteks meeskonnamängude abil, mida nüüd on võimalik korraldada ka pimedal ajal. Võimalustest räägib lähemalt Alar Linna Seiklusfirmast 360 KRAADI.

Kellele on suunatud meeskonnamängud?

Laias laastus – mängida tahavad kõik! Tegelikult on 360 Kraadi teenused sihitud väga täpselt seminarijärgseks või koolituse/koosoleku jätkutegevuseks. Utsitame ja püüame ahvatleda inimesi pärast pikka koosolekupäeva mitte lihtsalt välja minema, vaid võtma osa meeskonnamängudest. Meeskonnamängud on kasulikud just sel põhjusel, et need võimaldavad näha oma kolleege teisest aspektist ja katsetada erinevaid koostöövorme. 

Üheskoos pingeliste olukordade lahendamine lähendab inimesi ja teeb kolleegid omavahel paremini tuttavaks. Osade mängude puhul on pärast võimalik teha ka konkreetne analüüs, kuidas suhtlus käis, kes mida tegi, kes haaras ja jagas rolle – hiljem saab neid teadmisi ka reaalses tööelus kasutada. 

Kuidas sobivad kokku pime aeg ja meeskonnamängud?

Meeskonnamängud on populaarsed peamiselt suvel ning kui aastaajad vahetuvad, ehmutakse, et mis nüüd saab. Sügise ja pimeda aja osas oleme palju aastaid vaeva näinud selleks, et välistada ilmast, pimedusest ja kõigest muust tekkivad tõrked. Pimedus ja sombune ilm panevad paratamatult inimesed arvama, et midagi teha ei saa, aga tegelikult saab ikka, isegi väga hästi saab! Ausalt öeldes on mõned asjad keerulisemates ilmastikuoludes isegi põnevamad.

Varustuse poole pealt saab sügistalvisel hooajal mändudele kaasa erinevaid abivahendeid, mis ürituse õnnestumisel olulist rolli mängivad – näiteks LED-pealambid, helkurvestid, säärised, nutipulgad kinnastega toimetamiseks, veekindlad kirjutusvahendid, vihmakeebid ning libedal ajal ka naeltallad.

Milline võiks olla mängust osavõtjate arv? Mis saab, kui mängijad on eri rahvustest?

Inimeste arv nii konkreetselt määratud polegi. Alumine piir võib mõne mängu puhul olla näiteks 8 inimest, 10 on soovituslik. Ülemise otsa piirangut aga üldiselt polegi, võib olla kasvõi üle 600 osavõtja.

Rahvustest rääkides meenutame natuke nagu sellist tsirkuse tüüpi asutust – võimalik on suhelda eesti, vene, inglise või soome keeles, samuti katame oma korraldustiimiga kogu Eesti, sõites lihtsalt klientidega kaasa sinna, kuhu parasjagu vaja on. Meil on alaliselt tööl 8 inimest ning 30 kaastöötajat, kes hoolitsevad selle eest, et üritus alati õnnestuks.

Mis teeb teid eriliseks?

Peame klienti sõbraks, üritame saada kliendiga samale lainele ning julgeme öelda, et pakume ainult asju, mis lähevad hästi ja kliendile meeldivad – kui ei, siis maksma ei pea. Kogemust on meil juba 15 aastat, seega võib öelda, et kõik on ajaga kenasti paika loksunud. Tegemist ei ole meie kõrvaltöö või hobiga, vaid igapäevatööga.

Teistest asutustest erineme mõnevõrra näiteks sellega, et meie ettevõtmised pole n-ö persoonipõhised, vaid hea mängu idee põhised – kõige tähtsamal kohal on alati mäng ise.

Ideed mängudeks mõtleme välja üldjuhul ise. Varasematel aegadel kestsid mängud ehk kauem ja olid keerulisemad, nüüd, kus inimestel elutempo kiirem, kestavad mängud keskmiselt näiteks kaks tundi, lisaks on mängud praegusel ajal seotud erineva tehnika kasutamisega – meil on tahvelarvutid, jälitusseadmed, virtuaalreaalsuse prillid, raadiosaatjad jpm. Samas on endiselt ka lihtsaid kaardiga orienteerumisi.

Kui tekkis huvi, vaata lisa kodulehelt www.360.ee ja võta julgesti ühendust!

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Aasta suurejooneliseim sündmus Radisson Blu Sky Hotelis!

Jõulupidu, kui üks ettevõtte olulisemaid sündmusi, on oodatud nii töötajate kui ka koostööpartnerite poolt. Radisson Blu Sky Hotel pakub peohõngulist atmosfääri ning erakordset elamust, mida elevusega oodatakse ja soojusega meenutatakse. Meie eesmärgiks on täita teie soovid ja ergutada maitsemeeli hõrgutistega, milles traditsioonid kohtuvad mitmekesise tänapäevaga.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara