(Sisuturundus) Kõik trükised ühest kohast – päriselt!

Praktiliselt iga ettevõte vajab oma tegevuses mingitki laadi trükiseid ning enamasti on nende tellimine kontori „hea haldja“ ehk büroojuhi või sekretäri ülesanne. GRANO on Eesti trükiturul kogenud tegija ning võiks selle ülesande lahendamisel koheselt meenuda.

Ja tõepoolest, me pakume ühte laiemat trükiteenuste valikut Eestis. Meie käest saate tellida nii visiitkaarte, flaiereid ja voldikuid, erinevaid kleebiseid, aga ka roll-up stende, plakateid või isegi firmasümboolikaga mööblit. Seega aitame teil säästa aega ja energiat, võimaldades tellida kõik trükiga seotud teenused ühest kohast! Töötame teiega koostöös välja just teie ettevõtte-asutuse vajadustele vastavad lahendused ning oleme abiks ka trükiste kujundamisel.

Grano Digital AS tekkis 2016.a. kahe trükiettevõtte, Koopia Kolme ja Multiprindi ühinemisel, seega on meil antud valdkonnas lausa mitme aastakümne kogemus – tänavu tähistab GRANO oma 25. tegevusaastat. Pöörduge julgelt meie poole, kui vajate ka kutseid, kinkekaarte, enda kujunduse või fotodega kalendreid, aga ka koolitusmaterjale, tootekatalooge või raamatuid – saate meilt tellitud toote kiiresti ning alati kvaliteetsena!

Laiformaattoodetest valmistame teile plakateid, bännereid, reklaamtahvleid ning roll-up stende. Lisaks trükime suureformaadilisi fotokapasid ja fotolõuendeid, mis sobivad erinevate interjööride sisustamiseks või meeldejääva kingituse tegemiseks. Teie poolt valitud pildi või loodud kujundusega fototapeet ilmestaks kindlasti nii teie kontorit, müügipinda kui ka kodu.

Meie juurest saate tellida ka keerukamaid tooteid, mida ehk alati trükkimisega ei osatagi seostada. Näiteks valmistame Re-board plaadist kliendi kujundusega mööblit, sisustuselemente ja messiseinu. Re-board on loodussõbralik ja 100% taaskasutatav materjal, kuna on valmistatud paberist. Seetõttu on see ka väga kerge ja üleni trükitav ning kaasaegse lõikuspingi abiga saame kokkuvõttes vägagi põnevaid asju teha. Niisugused tooted aitavad teil näiteks oma kaupluste müügipindu ja väljapanekuid atraktiivsemaks muuta, disainida ja ilmestada klientide vastuvõtu- või firma nõupidamiste ruume jmt.

Teeme ka pakendite prototüüpe ja pakendeid väikeseeriatena, lisaks valmistame toodetele etikette ning eri suuruste ja kujuga kleebiseid. Ja kui teil peaks olema vaja printida jooniseid või teha mõnest vanast projektist koopiaid, siis ka siin saame abiks olla.

Kogu GRANO valikuga saate tutvuda meie kodulehe toodete ja teenuste lehtedel, kus need on järjestatud tähestiku järjekorras, et neid oleks lihtne leida. See ei pruugi olla iseenesestmõistetav, et ühest trükifirmast saab tellida ka fotolõuendeid, fototapeeti, firmakingiks parkimiskella või tõesti ka mööblit. Vaadake lähemalt siit - Tooted või Teenused.

Hõlbustamaks ostuprotsessi, on meil ka oma e-pood, kust saate lihtsalt ja kiirelt tellida visiitkaarte, flaiereid, plakateid ning roll-up stende, lisaks kooli lõputööde printimist ja köitmist. Ka on valikus erinevad kalendrid, mille tellimiseks on just nüüd õige aeg! Toodete valik täieneb pidevalt.

Klientidele, kes vajavad sageli sarnaseid või samalaadseid trükiseid, pakume aga personaalse e-poe lahendust - paneme sinna üles neile vajalike toodete failid, et oleks mugav teha kordustellimusi. Teie e-tellimiskeskkonnas võiksid olla ju kõikide töötajate visiitkaartide, pakutavate toodete-teenuste flaierite või reklaamkataloogide ja ka muude sageli vajaminevate trükiste failid – kordustrüki tellimiseks peate vaid soovitud failid ära märkima, sisestama kogused ja esitama tellimuse ning protsess teie materjalide tootmiseks käivitubki! Pakub huvi? Sellisel juhul võtke meiega ühendust aadressil epood@grano.ee ja tutvustame seda teenust lähemalt.

Meil on Tallinnas kaks esindust, üks südalinnas Rävala puiesteel ning teine Mustamäe teel. Rävala pst esinduses teeme ka väiksemaid ootetöid, kui vahel on midagi tõesti kohe vaja – prindime, skaneerime, teeme koopiaid, köidame - just seda, mida parasjagu kliendile tarvis on.

Tellimused ning hinnapäringud saatke meie müügiosakonda aadressil hinnainfo@grano.ee või küsige lisainfot telefonil 650 6072.

Üha kiireneva elutempo juures oskab igaüks hinnata võimalusi, mis aitavad säästa aega ja energiat. Seetõttu soovimegi olla teile toeks meie laia trükiteenuste valikuga!

Grano Digital AS

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Pidupäev ajaloolises Roseni Tornis

Eksklusiivsed peoruumid - Roseni Torni väga hea asukoht südalinna tuiksoonel, kaasaegne esitlustehnika ning suurepärane ajalooline interjöör loovad mõnusa keskkonna erinevateks sündmusteks.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara