(Sisuturundus) Maire dieediblogi: Dr Simeonsi dieediga 40 päevaga -9,4 kilo ja -31cm

Maire -9,4 kilo ja -31cm 40 päevaga
Maire -9,4 kilo ja -31cm 40 päevaga

Tänaseks on minu 40-päevane Dr Simeonsi dieet läbitud ning käimas kaalulangetuse järgne kaalunumbri säilitamise etapp. Kokkuvõttes kaotasin dieediperioodiga 9,4 kilo ehk esialgne kaalunäit 72,3 kilo asendus 62,9 kiloga. Ümbermõõtude arvelt on kadunud omakorda 31cm. Kuigi teekond kulges emotsionaalsete tõusude ja mõõnadega, olen väga rahul, et selle ette võtsin! Sellest, mis viimaste nädalate jooksul täpsemalt toimus, räägin kohe lähemalt.

Poolteist kuud peale Dr Simeonsi dieedi programmiga alustamist tunnen end väga hästi - pea kümme kilo kergemana on energiat palju rohkem ja söögiisu väiksem. Tulemused on silmaga nähtavad ning seda mitte ainult mulle endale, ka tuttavatelt olen saanud palju kiitvaid kommentaare ja küsivaid pilke. Saavutatu nimel olen aga viimase 6 nädala jooksul palju vaeva näinud ning seetõttu äärmiselt uhke, et suutsin dieedikonsultant Aire Kängsepa toega dieedi edukalt läbida.

Paari möödunud nädala sisse jäi ka paar pidupäeva, mille ajal kaldusin ettenähtud kavast kõrvale. Õnneks on programmis selleks puhuks kindlad juhised, mille järgi toimetades midagi hullu ei juhtu - minul lisandus maksimaalselt 200g kaalu, mis õunapäevaga kiirelt kadus. Aeg-ajalt avaldasid suuremat mõju aga minu jaoks hoopis üllatavamad tegurid. Näiteks ühel päeval lisandus kaalule 800g, kuigi järgisin kenasti juhendit. Jah, stress on alati kurja juur, mis võib eneselegi arusaamatult kaalunumbril kajastuda, kuid lisaks sellele mängib menüüvalikus suurt rolli ka veregrupp. Minu B-veregrupi puhul ei ole soovitatav süüa näiteks veiseliha, tomatit, apelsini ja näkileibu. Kui leidsin neile asendused, kadusid ka kaaluanomaaliad ja kõik läks normaalses tempos edasi.

Viimasel kaalulangetusnädalal tundsin, kuidas menüü osas tekkis väike väsimus. Dieedi lõpuperioodil langes kaal juba aeglasemas tempos, motivatsioon oli mõnevõrra väiksem ja kui siis tekkis igatsus mõne dieedimenüü välise toidu järele, oli raske end ohjes hoida. Veider, aga iseendaga võitlemist oli just õhtuti, hommikul oli taas palju energiat ja mõtted fokusseeritud edukale jätkamisele. Võib-olla on raske uskuda, aga rasketest hetkedest hoolimata õppisin dieedi jooksul seda kava nautima ning see muutus täiesti normaalseks argipäeva osaks. Valmistasin õhtuti järgmise päeva söögikorrad ette ning selle huvides, et kiusatus ei tekiks, planeerisin toidukorrad perega samale ajale.

Dr Simeonsi dieet aitas Mairel kaotada 40 päevaga 9,4 kilo
Dr Simeonsi dieet aitas Mairel kaotada 40 päevaga 9,4 kilo

Dieedi järgselt tunnen, et alles nüüd oskaksin seda programmi hästi teha. Õppisin alles dieedi teises pooles oma keha paremini tundma ja millised toidud mulle paremini sobivad, et kaalulangetust toetada. Iga inimese organism on ju erinev. Tagasi mõeldes tegin jooksvalt palju pisivigu, millele esialgu ei osanud mõeldagi, kuid mis kindlasti ka tulemustele mõju avaldasid. Näiteks kasutasin erinevaid õlisid sisaldavat kosmeetikat, tegin soolavanni jne. Tundsin, et ka spordiklubis käimine mõjutas kaalulangetust, sest trennijärgsel päeval hoidis keha vett kinni ja kaal ei langenud nii hästi. Seetõttu jätsin kaalulangetuse ajal treeningud pooleli - stabiliseerimise nädalatel olen uuesti alustanud.

Igatahes olen ma väga rahul, et selle teekonna ikka ette võtsin. Peaaegu 10 kilo kergemana on enesetunne palju parem ning uhke tunne nähes uut peegelpilti. Sain päris palju riideid kapinurgast uuesti üles otsida ning rõõmustada, et need selga mahtusid. Ühe ringi tahan Dr Simeonsi dieeti kindlasti veel teha, kuid ilmselt lühema versiooni - 23-30 päeva, kuid samas.. kes teab.

Soovin jõudu ja jaksu kõigile, kes endas motivatsiooni leiavad oma uue peegelpildini esimeste sammude tegemiseks. Oma kogemusest soovitaksin Dr Simeonsi dieeti just ülekaalulistele, kellel omal käel on raskusi kaalu langetamisega. Selle programmiga on tulemus kindel, lihtsalt omal peab olema piisavalt motivatsiooni ja vaimset valmidust juhendit järgides dieet läbida.

KAAL JA MÕÕDUD PEALE 40-PÄEVAST DR SIMEONSI DIEETI

Kaal 62,9 kg (-9,4kg)

Käsivarred 29cm (-2cm)

Rinnaümbermõõt 99cm (-4cm)

Vööümbermõõt 76cm (-11cm)

Puusaümbermõõt 103cm (-8cm)

Reieümbermõõt 60cm (-6cm)

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara