Autor: Panila • 18. september 2023

Nii lühi- kui ka pikaajalisel ruumipuudusel on abiks miniladu

Üks olulisemaid asju laoruumi turvalisuse kõrval on kliendi mugav juurdepääs oma asjadele. Panila minilaod asuvad hea nähtavusega asukohtades, üldjuhul magistraalide ääres: üks Panila asub Õismäe teel, teine Kristiine ja Mustamäe piiril Mureli tänaval ning kolmas Järvel Pärnu maanteel. Ettevõte planeerib laienemist igasse Tallinna linnaossa.
Tõusvas trendis on äri- ja ka eraklientide seas laoruumi rentimine toodete, seisma jäänud mööbli, hooajakaupade, messitarvikute ja muu taolise hoiustamiseks. Tallinna suurim miniladude rentimisega tegelev ettevõte Panila pakub sel sügisel lisaks mugavale ja turvalisele rendipinnale uutele klientidele tasuta kolimisteenust kliendi juurest lattu.

Miniladu ehk väike laoruum pakub ettevõttele mitmeid eeliseid. „Esmalt aitab renditud laoruum kindlasti hoida kokku kulusid, sest minilao rendihind on suurtest laopindadest soodsam,” ütleb Panila OÜ juht Juhan Erik. „See on suurepärane võimalus asjade ajutiseks hoiustamiseks. Ikka tuleb ette olukordi, kus on vaja ajutist lisaruumi näiteks kolimise ajaks. Oleme ka paindlikud, võimaldades oma klientidel vastavalt vajadusele vahetada laoruume suurema või väiksema vastu.”

2016. aastast tegutsev Panila pakub ruume ühest kuni 30 ruutmeetrini. Suurema ruumivajaduse korral saab rentida ka mitu boksi. Panila miniladude lagede kõrgus 2,5–3 meetrit, ruumid on personaalsed ja turvalised. Hoonesse sissepääsuks on igal kliendil oma personaalne kood ning kui ladu kasutavad ühest ettevõttest mitu inimest, saab igaüks enda koodi. Hoiuruumi saab lukustada vastavalt soovile kas koodi või võtmega tabalukuga. Kõik koridorid on varustatud salvestatavate turvakaameratega, mille pilt edastatakse ka turvafirmale. See aitab klientidel tunda end oma ladustatud esemete suhtes turvaliselt.

„Üks olulisemaid detaile on klientide jaoks mugav ligipääs oma asjadele. Meie minilaod asuvad hea nähtavusega asukohtades, üldjuhul magistraalide ääres: üks Panila asub Õismäe teel, teine Kristiine ja Mustamäe piiril Mureli tänaval ning kolmas Järvel Pärnu maanteel. Planeerime laienemist igasse Tallinna linnaossa,” räägib Erik. Hoiuruume saab rentida nii tähtajalise kui ka tähtajatu lepingu alusel ning kõigil klientidel on oma asjadele juurdepääs 24/7.

Ta lisab, et kõik Panila hooned on spetsiaalselt ehitatud miniladudeks ning seetõttu hea soojapidavusega, läbimõeldud planeeringuga, turvalised ja keskkonnasõbralikud. Ruumid on köetud, temperatuur algab 15 kraadist. Puudub niiskus, seega saab laos hoiustada ka arhiive, raamatuid, maale, raamatupidamisdokumente jne. Asjade mugavaks liigutamiseks on klientidele kasutamiseks rocla ning erinevad pakikärud ning rentida saab ka tugeva konstruktsiooniga riiuleid. Koridorid on varustatud automatiseeritud valgustusega, mis käivitub liikumise peale.

Panilas on minimaalne rendiperiood laoruumi rentimiseks üks kuu. Pikemaks ajaks renditud ruumide puhul on aga klientidel võimalik vastavalt vajadusele jooksvalt ruume vahetada. Panila minilaod sobivad hästi ettevõtetele, kellel on palju kliente või hoiustatavaid esemeid, näiteks e-kauplused või raamatupidamisfirmad, aga ka selliste organisatsioonide jaoks, kellel pole Tallinnas suurt kontorit, ent on vaja väikest vaheladu, et hoiustada turundus- ja müügimaterjale.

Panilast on ruumi võimalik rentida nii interneti teel kui ka tulla ja kliendihalduriga ruumid enne lepingu sõlmimist üle vaadata. Valida on kahte sorti lepingu vahel: tähtajatu või soodsama hinnaga tähtajaline leping. Panila hinnad on fikseeritud vastavalt hinnakirjale ning ootamatud lisatasud puuduvad.

Lisaks mugavale ja turvalisele 24/7 laoruumile pakub Panila sel sügisel uutele klientidele tasuta kolimisteenust kliendi juures lattu!

Loe lähemalt: www.panila.ee

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700