14. november 2023

Kuidas ettevõtte logoga kalendreid tellida?

Kalendrid on suurepärane viis oma ettevõtet ja brändi igapäevaselt tutvustada ning klientidele ja partneritele lisaväärtust pakkuda. Ettevõtte logoga personaliseeritud kalendrid on praktilised ja professionaalsed kingitused, mis aitavad kaasa bränditeadlikkuse tõstmisele. Kui soovid tellida ettevõttesse oma logoga kalendreid, siis alljärgnevalt oleme kokku pannud samm-sammulise juhend, kuidas seda teha ja kuidas Büroomaailm sind sellega aidata saab.

1. Määratle eesmärk ja sihtgrupp

Enne, kui alustad kalendrite tellimist, mõtle sellele, miks sa neid vajad ja kellele neid jagada soovid. Kas soovid neid jagada klientidele, partneritele, töötajatele või kõigile kolmele? Samuti mõtle, millist sõnumit soovid oma kalendritega edastada. Pane paika, kui suurt kogust vajad.

2. Vali kalendri tüüp

Vali oma eesmärki ja sihtgruppi arvestades sobiv kalendri tüüp. Kas eelistad seinakalendreid, lauakalendreid, raamatkalendreid, kalendermärkmikke - time-mastereid või midagi muud? Oluline on valida tüüp, mis sinu brändi ja kasutusotstarbega kõige paremini sobib. Vaata Büroomaailma kalendrivalikut siit.

3. Määra kalendri formaat ja lehekülgede arv

Otsusta, milline peaks olema kalendri formaat (näiteks A4, A5 või muu) ja määra ka lehekülgede arv. Tavaliselt sisaldab kalender ühel leheküljel kuupäevi ja päevi ning teisel leheküljel brändi sõnumit ja pilti.

Büroomaailmast on võimalik tellida järgmisi kalendreid:

Raamatkalendrid horisontaalse, vertikaalse ja päeva formaadis (210x297 mm, 200x270 mm, 134x184 mm, A5, A6);

Kalendermärkmikud sh ka dateerimata kalendermärkmikud (85x162 mm, 99x147 mm, 73x135 mm, A8);

Lauakalendrid;

Time-masterid (A5, 123x184 mm, 95x168 mm, A6, 73x128 mm, A8);

Seinakalendrid (270x210 mm, 297x60 mm, 340x210 mm, 340x60 mm);

Taskukalendrid (95x65 mm);

Hiirematile trükitud kalendreid

Tutvu erinevate võimalustega lähemalt ka meie Timer-kalendrid kataloogis www.byroomaailm.ee/timer-kalendrid. Soovitame kataloogis vaadata iga toote juures olevaid märkeid reklaamtrüki võimaluste kohta.

4. Vali sobiv paber ja trükikvaliteet

Vali kalendrite jaoks sobiv paber ja trükikvaliteet. Kvaliteetne paber ja trükk tagavad professionaalse ja vastupidava lõpptulemuse.

Fooliumtrükk

Kasutades metallklišeed, pressitakse kujutis tootele läbi erinevate fooliumite (küsi võimalusi). Kujutis jääb toote pinnast veidi madalam. Fooliumtrükk sobib nahk-, kunstnahk-, PVC- ja plastkaantega kalendritele.

Surutrükk

Kasutades metallklišeed, pressitakse kujutis ilma värvi kasutamata tootele, tulemus jääb reljeefne ning on toote materjali värvi. Surutrükk sobib nahast ja kunstnahast toodetele.

Siiditrükk / UV-trükk

Kui soovitakse ettevõtte logo trükki kalendri kaanele värvilisena, siis kasutame siiditrükki või UV-trükki. Selle tehnoloogia abil on võimalik trükkida peaaegu kõikidele materjalidele, kuid materjali taustavärv mõjutab trükivärvi toone.

Decorator

Decoratoriga trükitud kuldne või hõbedane tulemus sarnaneb väliselt foolimtrükile, kasutame seda nimede trükiks kalendritele. Trükkida pole võimalik PVC- ja plastkaantega kalendritele.

5. Loo atraktiivne disain ja lisa logo

Ettevõtte logoga kalendrite tellimisel on oluline luua atraktiivne disain. Büoomaailm pakub lahendust ideest teostuseni, meie kujundajad aitavad luua ettevõtte sümboolikat ja trükiseid ning kalendreid kujundada. Kõik hinnapäringud reklaamtrükiga ja erilahendustega kalendritele ning postkaartidele on alati oodatud, koos leiame lahenduse. Kirjuta meile [email protected]. Pöördumisele lisa omapoolne käsitsi tehtud joonis ja ai. või pdf formaadis logo või muud soovitud disainmaterjalid.

6. Tellimuse kogus ja trükiprotsess

Vali, mitu kalendrit soovid tellida. Seejärel võta ühendust [email protected] või oma kliendihalduriga, et leppida kokku kogused ja tarne kuupäevad.

7. Mõõda tulemuslikkust

Ära unusta hinnata, kui edukalt sinu personaliseeritud kalendrid töötavad. Kas nad aitavad bränditeadlikkust suurendada? Kas nad toovad uusi kliente? Analüüsi tulemusi ja tee vajadusel tulevaste tellimuste jaoks muudatusi.

Ettevõttesse oma logoga kalendrite tellimine võib olla tõhus viis brändi tutvustamiseks ja klientide lojaalsuse suurendamiseks. Oluline on protsess hoolikalt planeerida, kalendrid kujundada, et tagada kvaliteetne lõpptulemus. Neid samme järgides saad luua ainulaadse kingituse, mis aitab ettevõtte edu saavutamisele kaasa. Selles kõiges aitab Sind Büroomaailma 31-aastane kogemus ja teadlikud spetsialistid. Võta ühendust [email protected] või oma kliendihalduriga!

Sirvi ka kataloogi: www.byroomaailm.ee/timer-kalendrid

Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Sekretäri uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Cätlin PuhkanSekretär.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700