Tartu saab I.L.U. poe

Täna avab Tallinna Kaubamaja kontserni kuuluv TKM Beauty Eesti Tartu Lõunakeskuses uue I.L.U. poe, mis on 332ruutmeetrise kogupinnaga Lõuna-Eesti suurim ilutoodete ja -teenuste kauplus.

„Kaubamaja kontserni jaoks on uue I.L.U. keti turule toomine ja laiendamine olnud käesoleva aasta üheks olulisemaks prioriteediks,“ rääkis ASi Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees Raul Puusepp.

Kevadel avati keti esimese kauplus Pärnus, nüüd teevad nädalase vahega uksed lahti veel kaks ilupoodi – Tartus ja Tallinnas. Kui üldiselt võib jaekaubanduses olukorda laienemiseks ebasoodsaks pidada, siis Kaubamaja Ilumaailmade kogemus näitab Puusepa sõnul, et ilutoodete valdkonnas nõudlust ja perspektiivi endiselt jätkub.

„Tegemist on Lõuna-Eestis suurima tervikliku ilupoe lahendusega, kus lisaks müügil olevatele ilu- ja kosmeetikatoodetele pakume ka kõrgel tasemel juuksuri-, kosmeetiku- ja küünehooldusteenust,“ tutvustas Tartu kaupluse kontseptsiooni TKM Beauty Eesti juhatuse esimees Lea Endrikson.

Kaupluste disaini ja kontseptsiooni jaoks käidi inspiratsiooni otsimas maailma parimatest ilupoodidest.

Lea Endriksoni sõnul eristab I.L.U. kauplust teistest Eesti ilupoodidest ka omanäoline tootepaigutus. „Kui enamikes Eesti ilupoodides on brändide tooted müügipinnal oma väljapanekutega, siis meie poes on brändid jagatud vastavalt toote kasutamisotstarbele,“ rääkis Endrikson.

Nii on loodud omaette teemapiirkonnad näiteks juuksehooldusvahenditele, dekoratiivkosmeetikale, kehahooldusele jne. Klient leiab kõik vajaliku ühest kohast, saab sealsamas konsultandilt nõu küsida ja tooteid omavahel võrrelda.

Müügil on palju tuntud eksklusiivkosmeetika brände, teiste hulgas näiteks Chanel, Dior, Lancóme, Biotherm, Clinique, kuid on ka populaarsed kohalikud sarjad nagu Puhas Loodus, Ingli Pai ja Joik. Tartu I.L.U. profijumestaja  brändiks on Make Up Store.

Järgmine, seni suurim I.L.U. kauplus avatakse juba nädala pärast Tallinnas Rocca al Mare keskuses.

 

Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara