Aasta parima sekretäri tiitlite esitatud 16 kandidaati

Tänaseks on sekretar.ee lugejad esitanud aasta parima sekretäri-juhiabi tiitlile 16 kandidaati, kelle seas hoiab hetkel liidripositsiooni kinnisvaraböroo UUS MAA sekretär Lenne Põder.

Kandidaatide esitamine on hoo sisse saanud ning kiitust ja häid sõnu tublide sekretäride-juhiabide kohta on rõõm lugeda! Kipub ju vist küll paraku nii olema, et igapäevases töörutiinis ei märka me alati kolleegi hea sõnaga meeles pidada - kõik teevad oma tööd ning peavadki ju seda hästi tegema!  Seda eriti praegu, kus masu on iga töötaja jalgealuse mõnevõrra õhemaks uuristanud, kui see veel mõni aeg tagasi oli ning enda väärtuse tõestamiseks tuleb rohkem pingutada.

Sellegipoolest ei tohiks ka sellistel aegadel unustada, et kuigi kriis ja rasked ajad tõmbavad tihti kulmu nina peale kortsu ja peas on rohkem muremõtteid, kui me harjunud olime, on meie ümber endiselt needsamad head kolleegid, kellel on samuti osa meist igaühe heaolus töökohal. 

Mõnede ametite esindajad, kelle töö on rohkem firma tegevust toetava iseloomuga, nagu sekretärid-juhiabid ongi, kipuvad mõnikord vähem tunnustust saama, kui nad teeninud on. Sekretar.ee-e on väga hea meel olla vahendajaks avalikule kiitusele, mis toob esile nende inimeste nimed, kes ajakirjade esikülgedele ja persoonilugude tegelasteks tavaliselt ei satu.

Loodan, et kolleegile hea sõna poetamise traditsioon kas kohvinurgas või firma koosviibimistel kinnistub senisest veel enam ning jääb kestma ka terve järgmise aasta jooksul. On küll aasta lõpus alati kombeks töötajaid esile tõsta ja neid premeerida kas siis rahakotis tuntava kingitusega või mõnel muul materjaalsel kujul. Sel aastal tehakse seda ehk vähem ja tagasihoidlikumalt.

Aga on üks valuuta, mis kunagi otsa ei saa ega ka devalveeru - hea sõna.

Levitagem siis seda!
Ärge olge kitsid!

Aasta parima sekretäri otsingud jätkuvad!
Kas Sina oled juba oma lemmikust teada andnud?
Saad seda teha SIIN.

Vaata esitatud kandidaate!


Osale arutelus

 • Lemmi Kann

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Viljandi Pärimusmuusika Ait

Viljandi Pärimusmuusika Ait on mõnus koht, kuhu tulla kontserdile, loengusse, seminarile, konverentsile, tähtpäevi pidama ning vaadet ja õhkkonda nautima. Asume Viljandi südames, Viljandi Lossimägedes ja 360-kraadine postkaardivaade on hinna sees.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara