Puhkepäev: uue aasta toovad stiilipeod ja ballid

Puhkepäev pakub välja valiku üritusi, kus lõppev aasta väärikalt ära saata.

Tallinn ootab stiilipidudele

Pidulik aastalõpugala Vene Kultuurikeskuses
IV Tallinna Talvefestivali raames toimuv pidulik aastalõpugala pakub kaunist muusikaelamust. Õhtu jooksul esinevad Maria Veretenina, Pille Lill, Mati Palm, Virgo Veldi, SaxEst ja Susanna-Aleksandra, Kaie Kõrbi balletistuudio ning lastekoor "Raduga".
30.12 kl 19 Vene Kultuurikeskuses
Piletid: 75-250 krooni
www.plmf.ee

Muusika renessansiajast
Hortus Musicus lubab kirevat aastavahetuspidu renessansiajastu õukondadest. Meeleolu loovad Inglise maskid, Saksa üliõpilaslaulud, Itaalia lustakad frotollad ja koomilised madrigalid ning Prantsuse vaimukad šansoonid ümbritsetuna suursugustest ja hoogsatest tantsusüitidest.
31.12 kl 15 ja 17 Tallinna raekojas
Piletid: 120 ja 160 krooni

Aastalõpukontsert Estonia kontserdisaalis
Talvises Jõhvis kõlavad aastavahetuse eel Eri Klasi juhitud Tallinna Kammerorkestri esituses Wolfgang Amadeus Mozarti kolmas viiulikontsert ja Joseph Haydni "Lahkumissümfoonia". Kontserti selleaastaseks solistiks on noor ja väga andekas viiuldaja Anna-Liisa Bezrodny.
31.12 kl 17 Estonia kontserdisaalis
Piletid: 165 ja 220 krooni
www.concert.ee

Pidu stiilis "Vene talv"
Vene stiilis peol on tantsu ja tralli hommikutundideni. Õhtu teevad meeldejäävaks õhtujuhid Ded Moroz ja tema tüdruksõber Snegurotška ning ansambel Balalaika. Samuti ei koonerdata hea ja paremaga - laud on kaetud hõrgutavate soolakurkide, seene-sibulasalati, heeringate, suitsupõrsa ja palju muuga.
31.12 kl 19 Clarion Hotel Euroopas
Piletid: 383,5 ja 767 krooni
www.euroopa.ee

Aastalõpuball Estonias
Nagu juba tavaks on saanud, saab ka sel aastal võtta uue aasta vastu teatri maagilises õhkkonnas - kuulata muusikat parimate solistide esituses, nautida hoogsat tantsuetendust ja ise tantsida. Balli esimeses pooles saab kuulda ooperikava "Viin - mu unistuste linn", kus lisaks Rahvusooperi solistidele soleerib ka Annely Peebo, samuti esinevad Estonia ballettitrupp tantsu- ja džässikavaga, Marko Matvere, Villu Veski, Tiit Kalluste Swing Band jpt. Õhtut juhivad Priit Volmer ja Janne Ševtšenko.
31.12. kl 20 Estonia kontserdisaalis
Piletid: 350-1200 krooni
www.opera.ee

Aastavahetus Kaval-Antsu talus
Tallinna vanalinna vahetus läheduses asuv Kaval-Antsu talu pakub aastavahetusel eestipärast menüüd ja venepärast programmi. Kavas on folklooriprogramm, tantsud ja mängud. Õhtut juhib Artur Raidmets
31.12 kl 20 Kaval-Antsu talus
Piletid: 775 ja 1549 krooni
www.uniquestay.com

BoomBoom aastavahetuspidu
Klubis BonBon võetakse uus aasta vastu koos maailmakuulsa r'n'b-laulja Taka Boomiga, kes sel õhtul klubis kontserdi annab.
31.12 kl 23 klubis BonBon
Piletid: 200 krooni
www.bonbon.ee

Ülekullatud peod Tartus

Goodbye 2009
Meeleolukas aastalõpupidu koos teatri ja vahuveiniga. Publikule pakutakse võimalust vaadata esmalt hoogsat operetilavastust „Savoy ball“ ning pärast seda lõbusalt jalga keerutada. Teatrimaja jalutusruumis mängivad tantsuks Karl Madis ja Margus Martmaa, teatrikohvikus Siim Aimla ja Virgo Sillamaa.
27.12 kl 17 Vanemuise suures majas
Piletid: 350 krooni
www.vanemuine.ee

Vanemuise teater lõpetab aasta taas balliga
Sarnaselt eelmiste aastatega toimub Vanemuise aastalõpuball taas korraga Vanemuise teatris ja kontserdimajas. Pidu pakub võimaluse nautida teatri artistide ja külaliste esinemisi ning ka ise hoogsate valsiviiside saatel tantsida. Õhtu jooksul astuvad publiku ette Vanemuise sümfooniaorkester Tarmo Leinatamme juhtimisel, Mart Sander ja tantsuorkester Bel Etage, Karl Madis ja Karavan, Supernova ja Liisi Koikson. Ballipubliku ette jõuab ka etteaste "Vanemuise teatrijuhid läbi aegade", balleti-show "Karrrmen" ja Offenbachi gala.
30.12 kl 19 Vanemuise suures majas ja kontserdimajas
Piletid: 600 krooni
www.vanemuine.ee

Kuldne aastavahetuspidu Kuldse Trioga
Kuldselt ja glamuurselt võetakse uut aastat vastu Tartu hotellis Dorpat. Peoõhtul mängib kuldseid hitte ja tuntud meloodiaid Kuldne Trio, kuldsete kulisside vahel kuuleb kuumimaid sosinaid ning kuldaväärt roogadega on kaetud pidulauad kuni varaste hommikutundideni välja. Nooremaid pidulisi ootab peol aga multika- ja õnnevalamise kamber. Lisaks toimub veel uusaasta õnneloos,mille järel läheb võitja koju kuldmündi võrra rikkamana. Loomulikult ei puudu ka ilutulestik. Külalisi oodatakse riietatuna kulda ja karda. Õhtut juhib Veiko Täär.
31.12 kl 20 Dorpat Hotellis
Piletid: 333, 444, 999 ja 2999 krooni
www.dorpat.ee

Rütmikad peod teistes Eesti linnades

Aastalõpukontsert Tõrvas
Aastalõpumeeleolulisel kontserdil saab nautida kauneid viise vanamuusikaansambli Hortus Musicuse esituses.
29.12 kl 16 Tõrva Kirik-kammersaalis
Piletid: 75 ja 100 krooni
www.kultuur.info

Pärnusse saab uus aasta klassikalises rütmis
Pärnus saab uue aasta eel nautida Eesti Riikliku Sümfooniaorkesteri ja Rootsist pärit metsosoprani Malena Ernmani esituses kaunist muusikat Georg Friedrich Händeli, Wolfgang Amadeus Mozarti, Joseph Haydni, Edvard Griegi ja mitmete teiste loomingust.
Ernman on lisaks arvukates ooperites esinemisele paljudele tuntud ka selleaastaselt Eurovisioni lauluvõistluselt. Dirigeerib Tõnu Kaljuste.
30.12 kl 19 Pärnu kontserdimajas
Piletid: 180 ja 240 krooni
www.concert.ee

Aastalõpupidu Jõgeval
Aastalõpupeol mängib tantsuks ansambel Nööp, külas on Luule Komissarov, Arvo Raimo, Janek Vadi, tantsuklubi Shate.
30.12 kl 20 Jõgeva kultuurikeskuses
Piletid: 130 ja 160 krooni
www.jogevakultuurikeskus.ee

Hennessy aastalõpukontsert Jõhvis
Tallinna Kammerorkestri ja noor, andeka viiuldaja Anna-Liisa Bezrodny esituses kuulab Wolfgang Amadeus Mozarti kolmandat viiulikontserti ja Joseph Haydni "Lahkumissümfooniat". Dirigeerib Eri Klas.
30.12 kl 19 Jõhvi kontserdimajas
Piletid: 135 ja 180 krooni
www.concert.ee

Araabia rütmid Saaremaal
Grand Rose SPA Hotellis Saaremaal võetakse uus aasta vastu Araabia rütmide saatel. Õhtujuht Arlet Palmiste.
31.12 kl 19 Grand Rose SPAs Saaremaal
Piletid: 450 ja 1790 krooni
www.grandrose.ee

Creme de la Creme Laulasmaal
Glamuursel aastavahetuspeol Laulasmaa Resortis lahutavad meelt latiino pop-rokk-ansambel Hakunamatata, igihaljas estraadiansambel Laine, DJ ja õhtujuht Erki Aule. Pakutakse head sööki ja jooki ning ilutulestikku.
Keerleb loosiratas ning tegevust jagub ka pere kõige väiksematele.
Uus aasta õnnistatakse sisse Tallinna, Moskva ja Pariisi aja järgi.
31.12 kl 20 Laulasmaa Resortis
Piletid: 695, 850, 1420 ja 2075 krooni
www.laulasmaa.ee

Tervitame 2010. aastat!
Uus aasta võetakse Narva Peetri platsil kuuse juures vastu meeleoluka meelelahutusprogrammiga, kus kavas on etendus, mängud, kontsert ja ilutulestik.
31.12 Narva Peetri platsil
Pilet: tasuta
www.narva.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Sekretäri sotsiaalmeedias

RSS

Peopaik

Peppersack – tee ajalooliste maitsenaudinguteni

Tallinna vanalinna südames, ajaloolise Raekoja ligidal asuv restoran Peppersack pakub meeldejäävaid maitseelamusi. Lisaks saab nautida mõõgavõitlejate igaõhtust efektset etendust.

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Küsitlus

Kuidas Sinu firmas suvepäevi peetakse?

 • Kahepäevased suvepäevad linnast eemal
  28%
  28%
 • Ühepäevased suvepäevad linnast eemal
  17%
  17%
 • Meeskonnaüritus töökoha lähedal
  10%
  10%
 • Suvepäevi ei peeta
  45%
  45%

Valdkonna tööpakkumised

Uudised

Teabevara